Oferta pracy: Firma Hydro-Marko zatrudni

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Firma Hydro-Marko zatrudni - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Firma PTHU Hydro-Marko zajmująca się produkcją urządzeń stosowanych w branży wodno-kanalizacyjnej zatrudni pracownika na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI
OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie planów produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola wydajności i terminowości wykonywanych zleceń,
WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z planowaniem produkcjii jej procesów,
OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem stanowiska oraz  z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia na adres:
HYDRO-MARKO, ul. Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin
lub e-mail: rekrutacja@hydro-marko.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE