ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 fundacja w dobrą stronę

Oferta pracy: Firma Hydro-Marko zatrudni

› Praca 2 miesiące temu    6.09.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Firma PTHU Hydro-Marko zajmująca się produkcją urządzeń stosowanych w branży wodno-kanalizacyjnej zatrudni pracownika na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie planów produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola wydajności i terminowości wykonywanych zleceń,

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z planowaniem produkcjii jej procesów,

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem stanowiska oraz  z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia na adres:
HYDRO-MARKO, ul. Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin
lub e-mail: rekrutacja@hydro-marko.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.