ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fachowiec
R E K L A M AB1 - SamochodyJarocin

Odwołany dyrektor ujawnia: Pawlicki i Walczak zmusili mnie. To zemsta

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    19.12.2016
Redakcja
komentarzy 164 ocen 44 / 84%
A A A
Początek obecnej kadencji. Adam Pawlicki podpisuje deklarację o współpracy z PSL i PiS. Z prawej Janusz KrawiecPoczątek obecnej kadencji. Adam Pawlicki podpisuje deklarację o współpracy z PSL i PiS. Z prawej Janusz Krawiec fot. Archiwum portalu

Jarocin. Starosta jarociński Bartosz Walczak odwołał ze stanowiska dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie Janusza Krawca. Asystent starosty Wojciech Raś w poniedziałek przesłał do naszej redakcji komunikat prasowy:

R E K L A M A

Na podstawie kompleksowej kontroli przeprowadzonej od dnia 4 listopada 2016r. w DPS w Kotlinie i wykazanych w niej naruszeń dyscypliny finansów publicznych, przepisów gospodarki nieruchomościami, kontroli zarządczej, naruszenia zasad budżetowych i nienależytego wykonywania obowiązków pracowniczych, Zarząd Powiatu w dniu 15 grudnia 2016 roku podjął uchwałę o rozwiązaniu umowy o pracę z dyrektorem Januszem Krawcem (...). Od piątku 16 grudnia Pan Janusz Krawiec jest nieosiągalny, nie podał przyczyn swojej nieobecności w pracy.”

Dziennikarce Gazety Jarocińskiej udało się porozmawiać z odwołanym dyrektorem. Krawiec, który przy okazji jest szefem lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości tłumaczy, że o wykazanych mu nieprawidłowościach podczas kontroli, wiedział wcześniej starosta Bartosz Walczak. Odwołany szef DPS-u sugeruje, że stracił stanowisko z innego powodu.

- Moim zdaniem to jest zemsta. Pierwsza sprawa to to, że Adam Pawlicki (burmistrz Jarocina - przyp. red.) chciał przejąć kontrolę nad PiS-em w Jarocinie. Ja mu to uniemożliwiłem - mówi Krawiec i odsłania mechanizmy polityki kadrowej. - Kolejną sprawą jest słynny zarządca (zatrudnienie w DPS-ie firmy Sawpol do zarządzania nieruchomościami – WIĘCEJ TUTAJ). Do niedawna nie mogłem powiedzieć prawdy, bo też na siebie bym bat ukręcił. Pawlicki z Walczakiem szukali różnych rozwiązań. Zmusili mnie do zatrudnienia Sawarzyńskiego (mąż właścicielki Sawpolu - przyp. Red.).

Burmistrz Adam Pawlicki zaprzecza: Ja nie wywieram żadnych nacisków na nikogo. Ale jeśli dyrektor ulega jakimkolwiek naciskom, to takiego dyrektora należy natychmiast zwolnić - sugeruje.

Podobnie wypowiada się starosta Bartosz Walczak: Kontrola w DPS-ie rozpoczęła się już na początku listopada. Została ona spowodowana zapytaniami i uwagami komisji rewizyjnej (komisja składająca się z radnych powiatowych - przyp. red.). I to wyniki tej kontroli były podstawą zwolnienia pana Janusza Krawca.

CAŁY wywiad z byłym dyrektorem DPS-u Januszem Krawcem w aktualnym wydaniu Gazety Jarocińskiej. Tam też rozmowa z burmistrzem Pawlickim i starostą Walczakiem.

 

 

R E K L A M A
+ 37 głosów: 44 (84%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (164)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jarotlack
miesiąc temu ocena: 100%  164
Już cała Wielkopolska się orientuje jaki problem ma JAROCIN ! Problemem jest burmistrz Adam Pawlicki ! To co u niego jest za uszami przerasta ludzkie wyobrażenia ! Afera Amber Gold to pryszcz i mały pikuś przy nim i jego przekrętach ! Już niedługo oliwa wypłynie ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie
3 miesiące temu ocena: 100%  163
Zwolniona przez A.P. Aldona wygrała w sądzie wszystko. Koszty też poniesie burmistrz. Z czego biedak zapłaci? Jak widać, są jakieś granice i jakaś nadzieja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kita
3 miesiące temu ocena: 86%  162
Krawiec nie daj sie.zaśługujesz na to aby być dyrektorem.jeśteś spoko.dobrych ludzi sie zwalnia a tych co myśla tylko o sobie daje posady.wracaj jesteś dobrym człowiekiem .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mona
3 miesiące temu ocena: 86%  161
Brawo .krawiec wracaj do pracy .jesteś dobrym dyrektorem .takich ludzi ten kraj potrzebuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Monik@
3 miesiące temu ocena: 100%  160
Nie bardzo to wszystko rozumiem?!...jak to jest, że młode, wykształcone osoby nie mogą znależć w Jarocinie pracy, a osoby niewykształcone, nie kompetentne, mające stałe dochody otrzymują takie stanowiska i za takie pieniądze...?????hmmm a swoją drogą to trochę zazdroszczę pracownikom Pana Sawrzyńskiego, bo jak jemu się za 5000 zł!!!nie chce z łóżka wstawać ( jemu się nie opłaca, a znam osoby, którym za 1000 zł musi się opłacać) to podejrzewam, że docenia ten ''ból'' porannego wstawania i obficie nagradza swoich pracowników ;-) w myśl zasady ''godzien pracownik swej zapłaty''....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ 123
4 miesiące temu ocena: 90%  159
Zmiany, zmiany, zmiany... a widział ktoś zmiany w kursowaniu jla w okresie 27-30 grudnia? skandal, rozumiem, że w Jarocinie i tak nie ma pracy, ale ludzie dojeżdżają pociągami i autobusami do innych miast. Dobra zmiana i nowe spółki miejskie... ciekawe komu służą, bo mieszkańcom na pewno nie. Zapewne się nie opłaca. Może za karę zlikwidują wszystkie autobusy i to nie tylko te wybrane od 6 stycznia ale wszystkie? Czyżby w tym cholernym mieście były tylko szkoły i tylko wokół nich kręciło się życie? A może jest tak duże bezrobocie,że jak nie ma uczniów to już nikt autobusem nie jeździ?????!!!! Skandal. Za nasze pieniądze! Sprzedajcie wszystko ratusz też będzie w końcu spokój.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosia
4 miesiące temu ocena: 80%  158
Ratusz już jest sprzedany spółce, mieszkańcy nawet nie mają pojęcia że Pawlicki dał dla TBS-u.
~ wsx
4 miesiące temu ocena: 100%  157
JLA to jakaś porażka. Jak się kurs nie opłaca to nie jeżdżą. Nastawieni tylko i wyłącznie na zysk.
~ prorok
4 miesiące temu ocena: 60%  156
Ci trzej cwaniacy:opalony,kelner,oraz pracownik byłej kolumny transportu sanitarnego,sa sobie warci sami złodzieje żądzą Jarocinem,niech gazetka sprawdzi w ilu radach nadzorczych zasiada towarzysz partyjny Lidki czechak nijaki Krawiec,to ma być ta dobra zmiana?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ iloczyn
4 miesiące temu ocena: 83%  155
w 5, a może w 10, nie na pewno w 15
~ DJ Johny
4 miesiące temu ocena: 63%  154
Teraz już wiem nam nie mogło udać się ... sen nie zawsze spełnia się . Każdy poszedł w swoją stronę ty kolegę z PZPR masz za żonę ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tom
4 miesiące temu ocena: 69%  153
Janusz Krawiec nigdy nie był kierowcą karetki tylko dyspozytorem a póżniej kierownikiem transportu medycznego. Po za tym dzisiaj na karetkach pracują ludzie lepiej wykształceni niż niektórzy nasi samorządowcy z burmistrzem na czele.a chce im się i muszą wstawać z łóżka za 2 tys.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kazali schylać się po mydło?
4 miesiące temu ocena: 49%  152
A jak cię zmuszali to pistolet miałeś przestawienie do skroni? Jak płyniesz w gazecie, to idź na całość. A może grozili ci też wykorzystaniem seksualnym?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ara
4 miesiące temu ocena: 53%  151
a ja mówię dobrze jest, teraz został powrót do zawodu kierowcy karetki czyli tam gdzie od samego początku do końca jest miejsce tego pana
~ Hubert
4 miesiące temu ocena: 70%  150
Jestem po lekturze artykułu w gazecie pisanej i daję wiarę Krawcowi. Wszystko co mówi jest logiczne i układa się w całość. Dlaczego starosta przypominał - nalegał, zeby Krawiec był koniecznie na sesji? Może miało być tak, że przed sesją miał zdyscyplinować radnych pisu, zeby zagłosowali za budżetem, a kartą przetargową był raport po kontroli w DPS. Stało się inaczej (budżet nie został uchwalony) i Krawca zaraz po sesji odwołali. Czy sposób odwołania był zgodny z prawem? Czy Krawiec miał możliwość zapoznać się z zarzutami i do nich odnieść? To już pewnie rozstrzygnie sąd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 47%  149
Bo taka suma była podana na portalu szmatławca. Chodziło o brakujące czy do spięcia budżetu 200 koła {i to "wyskoczyło" nagle} {nagle to po diable}. To co wyparowało ono czy było skutkiem niegospodarności w DPSie? Czy źle oszacowano budżet? Kosztorys czego? Nie wiem, ale uważam drogą... dedukcji, że to mógł być jeden z powodów ujajenia Krawca. Czekano na kija, na niego, żeby mu wreszcie doje...bać, by się już nie podniósł. To moje wnioski na gorąco. Polityka też weszła do "gry" - a gdzie jej q..a nie ma. Innym z powodów mogło być, że ten pan był kiepskim menedżerem tej placówki. Art.54 Konst. RP daje mi prawo swobodnej wypowiedzi w słowie mówionym i pisanym, a także art.63 lewackiej kons. RP z 1997R DAJE MI SWOBODNE PRAWO DO SKŁADANIA WNIOSKÓW, PETYCJI I... WYRAŻANIA SWOJEJ OPINII. Ja tylko to czynię i prawa nie łamię.
~ ~ do ~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 41%  148
Oczywiście, że kierownicy jednostek podległych powiatowi, muszą być na sesji. Tylko dlaczego starosta akurat Krawcowi to przypominał. Chyba nie chcesz powiedzieć, że starosta nie chciał żeby Krawiec podpadł przewodniczącemu. HAhahaha
~ ~ do ~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 42%  147
Nic nie sugerujesz?.......operujesz kwotami. A tak w ogóle to pod tym nickiem jest was więcej, czy jesteś dzieckiem neostrady?
~ Idiotą albo kłamca? Wybieraj, proponuję sondę
4 miesiące temu ocena: 51%  146
Krawiec powody zwolnienia pracownik otrzymuje jak wręcza się mu wypowiedzenie, a z tego co czytam w gazecie opuściłeś starostwo bez wypowiedzenia, a złego co mówią na mieście w pracy się już nie pojawiles. Więc czemu siejesz dezinformację ze nikt ci powodów zwolnienia nie przedstawił? Jakbyś nie wiedział, w co nie wierzę, bo zakładam ze takim tumanem nie jesteś formalnie nie jesteś zwolniony. I po co te twoje kłamstwa w gazecie o zwolnieniu?
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 48%  145
Ja nic nie sugeruję. Wyciągam tylko wnioski po lekturze w szmatławcu - jak mogło być. Taka jest moja prywatna opinia; "do~Lejb Fogelman".
~ Teoria ci upadła?
4 miesiące temu ocena: 45%  144
Obecność dyrektorów dpsu PCPR, up na sesji obowiązkowa. To wymóg przewodniczącego Jana Szczerbania. A co do obecności na zarządzie, to jak,jest omawiana kwestia dpsu to dyrektor ma czekać, jak będzie potrzebny bo to jego psi obowiązek cytuję klasyka Jana
~ Rzetelna prasa
4 miesiące temu ocena: 57%  143
Manipulacja gazety polega na tym, że krawiec twierdzi ze został zmuszony przez Pawlickiego do podpisania umowy i ze są to pieniądze wyrzucone w błoto. Natomiast jego kolega partyjny z pisu za czasów którego został dyrektorem, był wtedy wicestarostą w odpowiedziach udzielonym gazecie twierdzi ze ta umowa była jak najbardziej zasada i wiedział o niej, tylko, że. gazeta odpowiedzi Drzazgę umieściła 10 stron dalej, za wywiadem Krawca.
~ do ~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 55%  142
Widzę że wszystko wiesz, nawet to z czym nie miał możliwości zapoznać się Krawiec. Chyba będziesz musiał zaświadczyć o tym.
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 52%  141
Też uważam, że "jarocinka" kłamie {nie pierwszy i nie ostatni raz}. Wybiela Krawca, sugeruje czytelnikom, jego subiektywną "prawdę". Wydaje mi się, że czara goryczy co do Januszka przelała się, że ostatnio był w DPSie "przepał" w kwocie 200 koła (tys) i to głównie zadecydowało o jego wyje...baniu na zbitą jego mor...dę. Względy polityczne? Nie sądzę. Raczej niegospodarność Januszka i brak wystarczających kompetencji na stanowisku dyra DPSu.
~ Dyr
4 miesiące temu ocena: 56%  140
Nikt go baranie nie zwolnił. Gazeta kłamie
~ agent
4 miesiące temu ocena: 46%  139
polityka na tym polega
~ Kariera hotelowa
4 miesiące temu ocena: 38%  138
Zobaczymy na ile plecy wyrobione dupskiem są w stanie przebić prawdziwą cnotę mającą zasługi w faktach i czynach na polu boju z platfusami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Abstynent świadek koronny
4 miesiące temu ocena: 49%  137
Rozliczyć szczerbola i drzazgę w du... za zakup kotlińskiego terenu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 50%  136
AUTA SĄ PO TO BY JE KUPOWAĆ I NIMI JEŹDZIĆ TY BARANIE LEWACKI "DIL"
~ Dil
4 miesiące temu ocena: 57%  135
Znowu kupię sobie nowe Audi, albo nie lepiej Jeepa
~ Dil
4 miesiące temu ocena: 54%  134
Ach te nowe autka
~ Prawy i Sprawiedliwy
4 miesiące temu ocena: 57%  133
Zaś przez takich poutykanych natdrektorów, kabanów, kulków, synów magistra, przenoszone Ewy koszt pobytu w domu wynosi ponad 3500 zł Nie ma się co dziwić skąd się to bierze, a opiekunki za minimum.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 46%  132
Janusz, jest miejsce za parkingowego do ZGO. To stanowisko się nadaje do ciebie jak ulał. Jest zgodne Janusz z twoim wykształceniem bu hahahahah heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, bu hahaha... a idź w pisssss...du!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zamknąć Krawca, buty sobi sam uszył
4 miesiące temu ocena: 43%  131
Krawiec zamkną Cię za korupcję polityczną, bo tylko Ty na tym skorzystałeś. Pawlicki PIS-u nie przejął a Ty kasowałeś za stanowisko za które się sprzedałeś i za radę nadzorczą w której nielegalnie zasiadałeś. Zamkną lokalnego szefa w PIS-du :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Twoje wypowiedzi w gj to jest zemstą za zwolnienie, a nie zwolnienie jest zemstą
4 miesiące temu ocena: 56%  130
Krawiec jak teraz nie masz nic do stracenia to ujawnij jeszcze jak zostałeś dyrektorem DPSu. Czy za tym nie stał A.Pawlicki, a może M.Drzazga twój kolega partyjny, wtedy wicestarosta? krawiec idź na całość buhahabuhaha
~ Psl w roli Samoobrony i LPR?
4 miesiące temu ocena: 46%  129
Czy gdy 3 członków zarządu pójdzie dla pisu, czyli defakto psl po i sld odda pełnię władzy pisowi, czy np. peselowcy będą chcieli firmować wyczyny ekipy Kuzdżałowo-Szczerbaniowej?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do kuli w płot, nie mylić z kulką
4 miesiące temu ocena: 47%  128
Aferzystom madryckim Zj mówi NIE
~ kulą w płot
4 miesiące temu ocena: 50%  127
my to ludzie ziemi W tym członkowie zarzadu byliśmy wysłani do przejęcia struktur na początku Się nam nie udało Za to nam pokiwali pa pa i odcieli od strumienia. Należy ich usunąć. Wszystko załatwiał im aferzysta madrycki wspólny znajomy ziemi.
~ Edmund
4 miesiące temu ocena: 55%  126
Niważne kto dostanie 3 członków zarządu czy pis czy pozostali czyli po, psl i Sld, to ci będą sprawować realną władzę czyli obstawiać swoimi PCPR kulka dyrem?, urząď pracy czy szpital. Sam jestem ciekaw jak się dogadali.
~ Egzotyczna zima
4 miesiące temu ocena: 58%  125
Ale jaja panie pazdiochu :) ta egzotyka się sama wykolei :) PiS po SLD PSL i takie indywidualności jak Jasiu i Stasiu - to nie ma szans :)
~ NIE ZJ
4 miesiące temu ocena: 65%  124
PSL woli firmować decyzję pisu niż znienawidzonej ZJ. W końcu Jan Szczerbań zrobi porządek w szpitalu, co 4 lata temu uniemożliwiła mu ZJ.
~ Papuga
4 miesiące temu ocena: 45%  123
Miejmy nadzieję że za te w mojej opinii pomówienia, dotyczące osób publicznych oraz firm prowadzących działalność gospodarczą zajmie się nim prorok.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janusz kto cię tam wstawił?
4 miesiące temu ocena: 48%  122
Panie Krawiec, a kto zmusił poprzedniego starostę M.Szymczak, żeby Pana zatrudnił? M.Dzrzazga wicestarosta wtedy i tak jak pan członek pisu czy może A.Pawlicki? hehehe Bo czytając pana wypociny w gj pełne pomówień nie wierzę że zadecydowała inteligecja. Donieś na tego kto cię zaproponował, bo to w mojej opinii twoje wynagrodzenie to pieniądze wyrzucone w błoto.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcin
4 miesiące temu ocena: 45%  121
Nosił wilk razy kilka ponieśli i KRAWCA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie dla Skazanego za ... i ZJ
4 miesiące temu ocena: 77%  120
Jeśli istnieje możliwość zmiany władz powiatu no i oczywiście "Starosty", to Alleluja i do przodu. Trzeba POkazać Skazanemu za ..., że nie będzie rządził wszystkim !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do samozwanczego starosty
4 miesiące temu ocena: 64%  119
To przy kształtowaniu tej polityki kadrowej niech nie zapomni swoich "dzieci" dla przykładu zwolnić :)
~ Wesołych Świąt
4 miesiące temu ocena: 68%  118
Będzie rządził Pis, z 3 członkami zarządu, a po, psl i Sld to będą przystawki z 2 członkami zarządu. Pis będzie decydował o całej polityce kadrowej w urzędzie, bo to będzie kompetencja starosty czyli Mirka, a we trzech będą decydować kto bedzie dyrektorami w podległych instytucjach typu. UP, PCPR, szpital i poprzez tych swoich dyrektorów będą kształtować zatrudnienie w tych instytucjach.
~ żur..ek
4 miesiące temu ocena: 72%  117
Po tym co zrobili Krawcowi, to jest to raczej pewne. Jakby młokos miał trochę swojego zdania i honoru to sam podał by się do dymisji.
~ :(
4 miesiące temu ocena: 86%  116
Jeśli prokuratura nie zajmie się tą sprawą, to będzie znaczyć, że wymiar sprawiedliwości jest instytucją martwą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zabawne
4 miesiące temu ocena: 40%  115
Swietny artykuł na wp. o molestowaniu kobiet w miejscu pracy, okazuje, się , że wiekszosc kobiet nie pozywa za molestowanie do sadu, bo same tym "ugrywają" stanowisko, awanse, rzadkie przypadki, gdy kobieta pozywa do sadu swojego szefa , ktory molestuje itp, zdarzaja sie, gdy kobieta np. zostanie zmolestowana, ale NIE AWANSUJE! GDY AWANSUJE, nie ma tematu, kobieta nie pozywa tego ktory ja molestował do sądu!! Kuriozalne. To samo jest niby tutaj, czemu Pan KRAWIEC dopiero po "zwolnieniu"? sie odzywa, ze niby był mobbowany?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zwykły zjadacz chleba
4 miesiące temu ocena: 71%  114
Proszę wypowiedzcie się, wyraźcie opinię, udzielcie odpowiedzi na pytanie. Dlaczego wszystko wychodzi po "ustaniu zatrudnienia". 1. Dlaczego pracownik idzie do sądu pracy o nadgodziny i inne zaległości w momencie kiedy już nie pracuje? Dlaczego nie robi tego wtedy gdy pracuje? 2. Dlaczego odwołany dyrektor DPS mówi o naciskach w momencie kiedy go "wysiudali" ? 3. Dlaczego były dyrektor jednej ze szkół pozywa ludzi do sądu o zniesławienie, a po "wylotce" głośno mówi, ze jednak dostał robotę po znajomości? Jakimi jesteśmy zatem ludźmi??? Kariera, stanowisko za wszelką cenę ? Miernoty powsadzane na stołki za klaskanie na wiecach partyjnych łażą po Jarocinie z zadartymi głowami, a jak stołek wyjedzie z pod d..y to płacz i szlochanie bo na rynku pracy jest taki osobnik zerem. Takimi jesteśmy ludźmi?? Wesołych k...a Świąt !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zero
4 miesiące temu ocena: 60%  113
Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
~ szok
4 miesiące temu ocena: 74%  112
Bog rozliczy, ale pomysl kto jest gorszy? ten co daje, czy ten kto sie na to godzi, winni sa obydwaj
~ booo
4 miesiące temu ocena: 66%  111
zmusili mnie żebym zatrudnił....ten gość już dawno powinien stracić stanowisko, potwierdza się to, że w Jarocinie rządzi układ zamknięty. tylko znajomości się liczą. a ludzie dobrze wykształceni nie mają szans na pracę w Jarocinie bez układów..........jedna wielka porażka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do on
4 miesiące temu ocena: 71%  110
bo JAROCIN TO małe miasteczko nie ma nawet 40 tys mieszkancow, moze miec tyle ile hala w ŁODZI pomiesci , no moze troche wiecej1, 5 tego stadionu, to jest małe miasteczko zrozum, to łatwo zapamietac ludzi na ulicach, niektorzy maja tyle na facbooku w znajomych ile w Jarocinie ludzi, to jest malutkie miasteczko, jakbys miał super fachure i w ogole, extra zawod, to uderzaj na duze miasto, co cie tu trzyma? Przeprowadzka dzisiaj to norma
~ on
4 miesiące temu ocena: 88%  109
racja w 100 % pracy zero, tylko po znajomościach to dotyczy każdej spółki ZGO, itd. (sztuczne twory) tam pracują osobowości rodem PRL, a ludzie wykształcenie z doświadczeniem , lecz bez znajomości są bez szans na pracę, w Jarocinie nie ma nic paru prywaciarzy, podwórkowe firmy, wszytko co było istotne zostało zburzone, dotyczy to całego powiatu, teraz prace maja tylko prominęci z podwórka typu Ziemia Jarocinska, PIS, PO, SLD i inne bzdury,
~ Maria
4 miesiące temu ocena: 61%  108
Zdecydowanie popieram mądrych i odważnych ludzi we władzach powiatu takich jak pan Szczerbań, Drzazga,Kuzdżał, Stolecki,Grobelny i jeszcze kilku innych.Można na nich polegać mimo różnych przeciwności losu.A panu Januszowi też przysługuje prawo do pracy i to nie byle gdzie skoro większość jego partii wybrała go na szefa.Popieram taż PIS bo jak na razie to jedyna partia która upomniała się o słabszą część społeczeństwa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Teraz qrwa my
4 miesiące temu ocena: 67%  107
Przysługują temu miernocie 5 rad nadzorczych i stanowisko dyrektorskie bo jest szefem pisu. A jak śmiał taki Adam i Bartosz go zwolnić? Kim oni są? Ja jestem szef pisu
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 56%  106
"pińcet +"| akurat to słabsza część społeczeństwa. Mario, niech pani nie bredzi, bo kłamie pani wręcz łże.
~ karma
4 miesiące temu ocena: 79%  105
Teraz kolej na kelnera i "abstynenta". Zrobią mu taką jazdę, że się ze wstydu w kapcie nie zmieści.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ `n
4 miesiące temu ocena: 20%  104
Z jakim "abstynentem" ?
~ ajk
4 miesiące temu ocena: 67%  103
Jestem zwykłym czytelnikiem i głęboko się zastanawiam nad jedną sprawą. Dla mnie ważniejszą, a może i najważniejszą. Nie interesuje mnie kto i ile za to wszystko zarobił czy dorobił... Bo tak było, jest i będzie. Moje pytanie brzmi i co dalej z DPS? Ktoś przepycha się stanowiskami i profitami z prowadzenia tej placówki... Ale przepraszam bardzo... Tam chyba mieszkają chorzy ludzie? Tymi ludźmi ktoś się opiekuje tak? Ja się pytam co z nimi? Czy ktoś w ogóle na to patrzy z tej strony? Czy to są przepraszam pionki? To się nie liczy? Nikt się nie martwi? Czy przypadkiem nie powinien prowadzić tego ktoś, kto się na tym zna? Kto ma podejście do tematu? Predyspozycje? Doświadczenie? Coś tu jest nie halo?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ strapiony
4 miesiące temu ocena: 85%  102
Mieszkańcom Domu na pewno nic złego nie grozi. Pracownicy, którzy obecnie wykonują swoje obowiązki robią to z należytą starannością. Najważniejsze, żeby im nie przeszkadzać jakimiś idiotycznymi pomysłami.
~ zall
4 miesiące temu ocena: 28%  101
Co to za Jarociński PIS co się ściska z PO PSL i SLD?? wszyscy jedna klika aby zmieniają partie jak wiatr zawieje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 56%  100
Dokładnie tak robią śmieciury. Na pohybel wam kmiociary.
~ amrak
4 miesiące temu ocena: 83%  99
Od teraz wszystko się zmienia. Będą mówić, co to za ugrupowanie co się z ziemią jarocińską zadaje.
~ Przygarnij PISOWCA
4 miesiące temu ocena: 46%  98
ok tak poważnie ...Janusza trza zagospodarować ! ogłaszam konkurs "Gdzie Janusz się sprawdzi" szukamy mu miejsca na nową posadkę! Dawać propozycje. Może się uda coś ogarnąć i tym samym kaliskim politykom PIS oszczędzimy męki i wykonamy kawał dobrej roboty!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 54%  97
Niech idzie zapieprzać do ZGO, to nauczy się albo i nie porządnej roboty. A najlepiej niech idzie w pis.. Du.
~ asdam
4 miesiące temu ocena: 77%  96
zacznij się martwić o etat dla starosty wykonawcy poleceń jedynej słusznej władzy
~ Przygarnij PISOWCA
4 miesiące temu ocena: 55%  95
Proponuję etat maszynisty lokomotywy z " Teleexpresu" ?
~ zaa
4 miesiące temu ocena: 88%  94
Zanim odwołacie kelnera obniżcie mu pensje, co by za dużej odprawy nie dostał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ precz z ziemią jarocińska
4 miesiące temu ocena: 86%  93
też mnie zwolnili bo bylem na referendum, ale ja prace mam inna ale jakby co do wbije im też gwozdź do trumny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 43%  92
Lecz się na głowę jeżeli ją masz patafianie.
~ grudzień 2016
4 miesiące temu ocena: 82%  91
Tak mi się wydaje,że będzie gwóźdź przy gwoździu.
~ urban yeduhin
4 miesiące temu ocena: 32%  90
Siedziałeś na ryczce w zgo ?
~ widz
4 miesiące temu ocena: 83%  89
Pokazano dzisiaj taką samą choinke wraz z bombka jak w Jarocinie w Teleexpresie - ale nazwy miasta nie pamietam . Kosztowało to 28 tys zł .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ co za rozwój
4 miesiące temu ocena: 91%  88
W Jarocinie wszystko jest droższe, choinka, budowa dróg, aquapark, nagrody dla przydupasów pawlickiego itd itd również konto burmistrza nie ma sobie równych
~ ada
4 miesiące temu ocena: 33%  87
kraweiec myslałes ze mozesz wzystko ha ha ha.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 49%  86
Zrobił się tak bezczelny, bo pisiory mają teoretyczną władzę na szczytach. Tutaj jak widać poległ. I bardzo bardzo dobrze.
~ asdam
4 miesiące temu ocena: 71%  85
przynajmniej miał odwagę zdemaskowac układy miejscowych kacyków
~ nie dla Skazanego za ... i ZJ
4 miesiące temu ocena: 84%  84
Skazany za .., Kelner i ZJ myślą, że mogą wszystko. Zobaczymy czy mają rację :-)))
~ Vogelsang
4 miesiące temu ocena: 83%  83
W Jarocinie ,,wszystko'' to może Adam. Pytanie - jak długo ?
~ esbek
4 miesiące temu ocena: 35%  82
A to on załatwia odwołanie wizyt z warszawy itd
~ MATKOWSKI
4 miesiące temu ocena: 77%  81
Adam nie potrzebujesz czasem kontaktu do Kijowskiego, bo teraz w Jarocinie pewnie KOD założysz :)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ grudzień 2016
4 miesiące temu ocena: 79%  80
Nie tak prędko, będzie musiał schudnąć i włosy zapuścić.
~ kat
4 miesiące temu ocena: 78%  79
A co na to inny działacz PIS pan Drzazga
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DARIUSZ KYCIA
4 miesiące temu ocena: 67%  78
Panie Lejb Fogelman widzę że jest pan bohaterem w internecie.Mam nadzieję że w życiu również.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Faktycznie dureń z niego
4 miesiące temu ocena: 27%  77
Bohaterem bo Pana pochwalił? No faktycznie bohaterski czyn.... Hehe
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 56%  76
No panu Darku nikt nie dorówna także w życiu.
~ Ukrainiec
4 miesiące temu ocena: 65%  75
Oj nawet urzędnicy i kuzyna firma odwrócili się od tonącej ZJ bo żadnych pochwalnych komentarzy nie widać. Teraz mamy prawdziwy i wiarygodny przegląd opinii Jarociniaków o włodarzu gminy. Jeżeli ludzie i służby pozwolą im dokończyć kadencję to będę w szoku! Jak nic nie zmienią to jedno jest pewne - u grubego Andrzeja wszyscy roboty nie dostaną :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jula
4 miesiące temu ocena: 66%  74
Masz rację. Po odrzuceniu chytrego budżetu a teraz zwolnieniu p Janusza. ZJ nie ma już większości bo dawni poplecznicy Starosty założyli własny klub i zebrali zdecydowaną większość w radzie, na tyle dużą, że odwołanie obecnego zarządu to formalność.
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 28%  73
Spieprzaj pan na Ukrainę, do swoich banderowców, Ludobójców Polaków. Jarocin i Polska dla Polaków.
~ DARIUSZ KYCIA
4 miesiące temu ocena: 67%  72
Nazywam się Kycia.Nie obrażałem Pana/Pani nie wiem dlaczego Pan/Pani obraża mnie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Vogelsang
4 miesiące temu ocena: 35%  71
Tchórzem nazwałem tego imbecyla który bluzga p. D.Kyci.
~ Vogelsang
4 miesiące temu ocena: 32%  70
Dlaczego ? Tchórz . Zwykły tchórz i takich p. Kycia się olewa.
~ DARIUSZ KYCIA
4 miesiące temu ocena: 54%  69
WALKA Z KORUPCJĄ TO PRIORYTET DLA PAŃSTWA POLSKIEGO. WPROWADZENIE KARY ŚMIERCI ZA KORUPCJE TO JEDYNE ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zwykły janusz
4 miesiące temu ocena: 56%  68
Panie Darka przesadził Pan, póki pis nie zrobi porządku z sądownictwem, to chciałbym Pan tym ludziom dać taką władzę jak kara śmierci? Ludziom którzy Pana Kamińskiego szefa CBA skazali na 3 lata więzienia bezwzględnego za walkę z korupcją?
~ Durniów ci u nas dostatek, ty imbecyl jesteś, wiesz o Tym?
4 miesiące temu ocena: 43%  67
I kara śmierci za pisanie takich głupot kicia, populisto. Takie masz zaufanie do wymiaru sprawiedliwości? To obejrzyj sobie program państwo w państwie.
~ ,,,
4 miesiące temu ocena: 78%  66
Ale hrabiowie w tej ziemi jarocińskiej, za 5 tysięcy nie opłaca im się z łóżka wstawać. Ktoś kto wyznaje takie zasady nigdy nie będzie dbał o interesy mieszkańców, tylko o swoją kieszeń.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 32%  65
Bardzo dobra decyzja Starosty i Ziemi Jarocińskiej. Nie PiSowi!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Waldek
4 miesiące temu ocena: 45%  64
Mój znajomy jest wielkim zwolennikiem PiS chciał działać wiec postanowił wstąpić do partii,ale w Jarocinie go nie chcieli wiec działa w Pleszewie.u nas jest pis dla wybranych którzy boją się konkurecji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ edik
4 miesiące temu ocena: 0%  63
Czy jest obowiązek wskazywania meldunku?- dupki można przebywać dowolnie -patrz definicja zamieszkania..... a więc można zapisać się do dowolnego PiSu i nie straszcie że nie będzie alternatywy - a wiec w Jarocinie możne zostać .... i kamieni kupa.....
~ dobra rada
4 miesiące temu ocena: 63%  62
kłamstwo, obowiązuje rejonizacja zależna od miejsca zamieszkania kandydata.
~ omnoommm
4 miesiące temu ocena: 67%  61
nosil wilk razy kilka, poiesli i wilka, i kabana tez poniosa, kelnera pewnie tez, kazdego zreszta, kto bedzie mial pecha i podpadnie skazanemu :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PZ
4 miesiące temu ocena: 53%  60
jaki burmistrz tacy mieszkańcy, prawda ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kompetencja i lojalnośc to ważne cechy urzędnika
4 miesiące temu ocena: 27%  59
Burmistrz wraz ze Starostą dobrze zarządzają majątkiem oraz zasobami ludzkimi Gminy . Jeźeli zwolnili Krawca to znaczy ze mieli ku temu podstawy . Zresztą po tym jak ten człowiek sie teraz zachowuje i co wygaduje to uważam że mieli racje . Na nielojalnych urzędników burmistrz jest szczególnie uczulony . Ma powody .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pat
4 miesiące temu ocena: 79%  58
Kłamstwo. Ilu ludzi zwolnił i z nim wygrali na drodze sądowej. Pawlicki był i nim pozostanie, bo to jego prawdziwe oblicze.
~ grudzień 2016
4 miesiące temu ocena: 66%  57
Kompetencja i lojalność to ważne cechy urzędnika, ale nie naszej jarocińskiej władzy. Przykre, ale prawdziwe.
~ niom
4 miesiące temu ocena: 83%  56
mopsik , przestań głupoty pisać , prawda jest taka że wychodzi prawdzie oblicze władzy jakie jest , kończą się ciepłe posadki bo mieszkańcy już nie uwierzą w takie bajki
~ ???
4 miesiące temu ocena: 74%  55
Sądzę, że Krawiec na swoje słowa ma dowody, nie jest głupi, żeby oskarżyć i nie mieć dowodów. ;)
~ marek
4 miesiące temu ocena: 88%  54
Czy pani Kubacka jest już mianowana na funkcje pani Borkiewicz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Magda
4 miesiące temu ocena: 67%  53
To by było świństwo ze strony Pawlickiego jak by zwolnił odnoszące sukcesy panią dyrektor. Choć Pawlicki zawsze był osobą zazdrosną jak ktoś odnosił sukces swoją cieżką uczciwą pracą.
~ dot
4 miesiące temu ocena: 56%  52
Proszę wyjaśnić: PiS jest koalicji z ZJ ? Co zrobią działacze PiS posiadając informacje ? "Zamiatanie"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tyty
4 miesiące temu ocena: 70%  51
Adam kiedyś byłeś inny, bardzo Ci się u władzy charakter zmienił,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
4 miesiące temu ocena: 88%  50
Zawsze był taki sam a myślisz że sk...za sukces wziął się z niczego?
~ asdam
4 miesiące temu ocena: 79%  49
Oj naiwny naiwny
~ Pat
4 miesiące temu ocena: 85%  48
Zawsze był wredny
~ starosta won!!!
4 miesiące temu ocena: 88%  47
Teraz zrozumiane dlaczego budżet powiatu nie przyjęty..ciekawe ile niespodzianek starosta w nim zrobił wzorem z DPSu...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcin Marcisz
4 miesiące temu ocena: 76%  46
Co na to wszystko Jarocinski PiS? dalej idzie w zaklamaniu ze jest wszystko ok...Pawlicki pogrywa z wami wszystkimi jak sie mu podoba.Zapamiętajcie sobie jak Prezes Kaczynski dowie sie co wy wyprawiacie w imie PiS to nie bedzie milo.Niewazne kto ile lat jest w PiSie poleca glowy.Dla was wazniejsze byly stolki niz mieszkancy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 71%  45
Kalkstein bardzo dobrze wie jak Lidka pogrywa razem z SLD, PSL, z platfusami i gówno co z tego wynika dla PiS.. Dy i samej... Lidki.
~ Józek
4 miesiące temu ocena: 69%  44
Niestety, taka prawda
~ ???
4 miesiące temu ocena: 83%  43
ZJ to DEGRENGOLADA.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 88
4 miesiące temu ocena: 81%  42
Dlaczego ten jeden to Kelner ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asdam
4 miesiące temu ocena: 84%  41
Kelner taki wykonawca bez gadania poleceń zamawiającego
~ Lo
4 miesiące temu ocena: 61%  40
Sawpol to przydupasy którym zabroniono spotykać sie z Jackiem Markiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ???
4 miesiące temu ocena: 52%  39
Kto to Jacek Marek?
~ dosyć bełkotu że coś sie robi dla ludzi!
4 miesiące temu ocena: 81%  38
pani Lidia Czechak, zapalona działaczka PISU, doskonale zna i ma kontakty z cała wierchuszka z PISU, i co????!! i coś robi ????!! Gówno robi!!! boi się Pawlickiego??! i nie chce zaszkodzić sobie no i przecież mąż prowadzi drukarnie wiec z czego by żyli!?? i tak wygląda cała ta cała zasrana działaność pseudo polityków podwórkowych, co to opowioadają że w interesie ludzi coś tam niby robią, to zwykli oszuści i tchórze!! Tylko dla siebie nic wiecej! tyle ich obchodzą zwykli ludzie co zeszłoroczny śnieg! a jarociniacy wciąż robią z siebie debili bo na nich głosują. Oczywiście w skali jest to samo, ci POpaprańcy co tylko wladza ich interesuje i koryto gotowi podpalić Polskę żeby znowu dorwa się do żłoba! Nie opowiadajcie jakichś dyrdymałów że to jakaś Szydło w Jaerocinie, że to jakiś Pawlicki, srututututu, Niech Czechakowa sie wywiąże zo tego co obiecała i niech nie chowa głowy w piasek!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ brył
4 miesiące temu ocena: 75%  37
dla niej liczy się kasa i czyste przedpole
~ Józek
4 miesiące temu ocena: 83%  36
Ona zawsze w rozkroku- i chciałabym, i boję się.
~ 88
4 miesiące temu ocena: 64%  35
Dlaczego o tym jednym piszecie Kelner ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam zamawia on przynosi
4 miesiące temu ocena: 73%  34
O którym ?
~ anonim
4 miesiące temu ocena: 79%  33
szkoda, był fajnym dyrektorem :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 67%  32
Dla siebie. Był fajnym dyrem.
~ ona
4 miesiące temu ocena: 86%  31
Panie Krawiec brawo! Nareszcie znalazł się ktoś odważny i odsłonił kulisy działań Pawlickiego oraz jego "uczciwość". Pawlicki - jeśli chcesz się odwdzięczyć swoim ludziom za wierność to możesz to robić, ale z własnych pieniędzy, a nie z pieniędzy podatników! Takie twoje działanie to draństwo i hańba!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ,..
4 miesiące temu ocena: 86%  30
Pawlicki będzie widział Szydło jak świnia niebo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 67%  29
Ja Fogelman nie będą z tego powodu ubolewał czy ona tu przyjedzie czy nie. Jarocin gówno co zyska czy ona tu zawita, pani żydło.
~ Renegade
4 miesiące temu ocena: 85%  28
Przeczytałem wywiad w GJ i... szok... Dobrze się składa, bo w czwartek ma być Beata n Szydło w Jaro. Może też przeczyta...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zakrzewiak
4 miesiące temu ocena: 76%  27
Ciekawe co ma w tej sprawie do powiedzenia właścicielka firmy Sawpol. Wstyd, tak się nie robi, karma wróci. "Jak kto komu namierzy, tak będzie miał oddane" mówi stare powiedzenie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aron
4 miesiące temu ocena: 57%  26
kelner, skazany, krawiec to jedna macha. Wszystkich do zalewu i utopić. Nie, nie utopić, bo wodę zatrują. krawiec jako, że jest z PiSu powinien być spalony na stosie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MATKOWSKI
4 miesiące temu ocena: 80%  25
Janusz, czytałem BRAWO TY.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ewa
4 miesiące temu ocena: 76%  24
Pamiętam jak J. Krawiec "zdobył" stanowisko, jak fotografował się z władzuchną, jak układał z nimi, aby wyjść na swoje. Dla niego utworzony wygodny fotelik w DPS-ie i fucha zdobywania funduszy unijnych. Jarocińska podsumowywała nawet pozyskane środki - mniej niż zero. Jeden drugiego wart. Kolejny dowód na to, że nasi włodarze to nie ludzie, a maszynki chore na władzę i pozycję - bez serca i szacunku dla innych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Byłem na referendum
4 miesiące temu ocena: 92%  23
Niestety wszystko co było podnoszone podczas referendum zaczyna się sprawdzać. JAROCINIACY oby nie było za późno. Pozostaje pytanie co teraz i KTO teraz? Ile jeszcze rzeczy wypłynie i kto na kogo ma mocniejsze papiery. Uczciwość wśród jarocińskiej władzy to sprawa niezwykle subiektywna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wio
4 miesiące temu ocena: 89%  22
czytam tłumaczenia pawlickiego i gdybym go nie znał to bym uwierzył , ale że aniołkiem to on nie jest , to jego słowa też są niewiarygodne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gu
4 miesiące temu ocena: 63%  21
Aga lubi lubozow?
~ sprawa jest ROZWOJowa
4 miesiące temu ocena: 87%  20
Prośba do Redakcji o informację. Czy w związku z "korupcją polityczną" w Jarocinie, informacja przekazana podczas sesji przez Adama Pawlickiego o czwartkowej wizycie w Jarocinie Premier Beaty Szydło i ministra budownictwa jest aktualna? Czy potwierdzono miejsce i godzinę konferencji prasowej z udziałem Adama Pawlickiego oraz Premier Beatą Szydło? Czy Pani Premier skomentuje doniesienia o "korupcji politycznej" w Jarocinie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ale jaja
4 miesiące temu ocena: 88%  19
No to teraz kolej na kolejne zmiany starostę trzeba zmienić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie dla Skazanego za ... i ZJ
4 miesiące temu ocena: 88%  18
I znów Skazany za ... pokazał swe oblicze, no ale Kelner trzeba przyznać, że szybko się uczy od swojego Guru.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polak
4 miesiące temu ocena: 75%  17
Najgorzej jak się komuś wydaje ze jak ma plecy w warszawie to może wszystko.bo i tak mnie nie rusza.Mam nadzieje ze dobra zmiana to wreszcie zmieni w naszym kraju.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uciekinier z Zakrzewa
4 miesiące temu ocena: 33%  16
Januszek a ile głosów otrzymałeś w ostatnich wyborach ? No to teraz sobie odpowiedziałeś co ty politycznie znaczysz ! I ty tu ludziom kitów nie wciskaj ..bo z każdym zdaniem się pogrążasz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ edik
4 miesiące temu ocena: 33%  15
a kto to Januszek? czy to ten co zrobił zawrotny wynik w wyborach z PiS-U - aha to ten znany przez 300 jarociniaków- no no niema co autorytet/
~ nn
4 miesiące temu ocena: 88%  14
Opalony i kelner nigdy nie byli ludżmi honoru ! Narozrabiali a teraz znależli kozła ofiarnego. Z tego co wiem tak było zawsze. Opalony nawet swoją pierwszą wpakował w problemy z prawem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ups
4 miesiące temu ocena: 85%  13
Mówisz o Kasce? Zawsze Mi się podobała
~ nn
4 miesiące temu ocena: 90%  12
Ups!!! To na święta jarociniacy dostali niezły prezent.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ~
4 miesiące temu ocena: 91%  11
Ostatnie wydarzenia na lokalnej scenie politycznej, pokazują kompletny brak moralności opalonego. Prywata i chamstwo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brak słów.
4 miesiące temu ocena: 88%  10
Sprawę Krawca, zastraszanie Szczerbania prokuratura powinna z urzędu sprawy zakładać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OŚWIECONY
4 miesiące temu ocena: 78%  9
Podążając za wypowiedzią szefa kelnera - na pewno Krawiec bez nacisków zatrudnił kumpla burmistrza, który zawsze na otwarciach dróg się pokazuje, członka zarządu ZJ i nabywce działki szpitala. Zrządzenie losu zwykłe... Kelnera możecie rzucić do kuzyna na vice prezesa - sam sobie PR niech ogarnia, bo jak widać jest co robić. Za to Pijaczyna z góry, tzw. Pan Kleks, "Dżoel" to wam dopiero kłopotów narobi. Adasiu karma wraca, było mówione, że pierwsze dwa lata porządzić, a później do końca życia i jeden dzień dłużej w samorządzie. Pycha was zgubiła. Kelner teraz ciekawe jak kredyty spłaci... Będzie żebranie u króla powiatu i gminy o robote...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo!
4 miesiące temu ocena: 85%  8
Brawo Panie Krawiec za odwagę! Coraz więcej odważnych!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A