R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Odsłonili tablicę pamiątkową z okazji 30-lecia Ipponu Jarocin [ZDJĘCIA]

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    11.11.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jacek Tomczak (z prawej) i Jan Wyzujak, pierwszy prezes Ipponu, odsłonili pamiątkową tablicęJacek Tomczak (z prawej) i Jan Wyzujak, pierwszy prezes Ipponu, odsłonili pamiątkową tablicę fot. Sebastian Matyszczak

30-lecie działalności świętuje w tym roku klub judo Ippon Jarocin.

 

R E K L A M A

 

Z tej okazji Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie uczcił okrągłą rocznicę odsłonięciem tablicy pamiątkowej przy salce judo zlokalizowanej obok sali gimnastycznej. Nie brakowało też życzeń, gratulacji, słów uznania i upominków dla Jacka Tomczaka, który zakładał klub w 1987 roku i do dzisiaj w nim pracuje. Ten natomiast dziękował wszystkim, którzy mieli swój wkład w funkcjonowanie Ipponu.

- Drogi Jacku, chciałbym skierować do ciebie słowa Steve'a Jobsa, założyciela i legendy firmy Apple. On mówił tak: Jestem przekonany, że jedyną rzeczą, która pcha mnie do przodu, żeby robić ciągle coś dobrze jest to, że kocham to, co robię - powiedział Marek Tyrakowski, dyrektor LO w Jarocinie. Szef szkoły przekazał na ręce Jacka Tomczaka obraz, który na podstawie zdjęcia naszkicowali uczniowie szkoły.

W uroczystości wzięli też udział przedstawiciele powiatu jarocińskiego z przewodniczącym rady Janem Szczerbaniem na czele, którzy złożyli na ręce trenera list gratulacyjny.

Obszerną rozmowę z Jackiem Tomczakiem, który zdradza ciekawostki z życia klubu przeczytasz w najbliższym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jarocinianka
  10 miesięcy temu ocena: 75%  2
  Pan Tomczak to symbol Jarocina . Dziekujemy .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Judasz
  10 miesięcy temu ocena: 80%  1
  Szczerbień to jedną ręką komunie podaje a za plecami knuje .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A