R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AUrbaniak A1
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Odlotowy piknik już w niedzielę. Moc atrakcji

› Aktualności 9 miesięcy temu    8.06.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Odlotowy Piknik w RadlinieOdlotowy Piknik w Radlinie fot. redakcja

Mnóstwo atrakcji: strefa młodego naukowca, konkursy z nagrodami, festiwal baniek mydlanych, warsztaty, kącik malucha, labirynt sprawnościowy z opon, to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali organizatorzy na Odlotowy Piknik w Radlinie. Będzie też można bezpłatnie zbadać zwierzaka.

 

R E K L A M A

 

To już siódmy piknik integracyjny, które wspólnie organizują Fundacja "Ogród Marzeń" i Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki.

- Na tej imprezie bardzo ważne są dzieci z niepełnosprawnością. To one są gospodarzami, ale na piknik zapraszamy wszystkich - całe rodziny, bo zależy nam bardzo na przełamywaniu barier, stereotypów i integracji, wspólnej zabawie - mówi Beata Frąckowiak -Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń"

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i mnóstwo nagród. Wolontariusze z firmy Bridgestone Poznań przygotowali specjalny labirynt z opon. Każdy kto go przejdzie, otrzyma nagrodę.

Konkursy, nagrody, bezpłatne USG zwierzaka

Konkursów będzie więcej. Organizatorzy przygotowali też wiele atrakcji: w strefie młodego naukowca będą czekały m.in. roboty, drukarki 3. Uczniowie i nauczyciele z Technikum Weterynarii Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Jarocinie ustawią specjalne stoisko, w którym będą robić m.in. bezpłatnie USG małym zwierzętom (psom, kotom). Dzieci będą też mogły wziąć udział w warsztatach garncarskich i plastycznych.

Festiwal baniek

Podczas festynu w niebo zostanie wypuszczonych tysiące baniek mydlanych. Dla najmłodszych dzieci będzie kącik malucha. Na scenie wystąpi m.in. grupa wokalna VOICE & JOY z Domu Kultury w Kotlinie

 

Warto się wybrać do Radlina całą rodziną, zabrać ze sobą koc. Otoczenie sprzyja relaksowi i piknikowaniu.

Wstęp na piknik jest bezpłatny, większość atrakcji również. Zapłacić trzeba będzie jedynie za korzystanie z zamku dmuchanego i inne tego typu sprzęty.

Podczas pikniku będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń"

Odlotowy PIknik w Radlinie, niedziela, 10 czerwca - od 15.00 do 19.00

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pytanie
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
O której sie zaczyna???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jimmy
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Godziny festynu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A