R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Nr 46 (1414) 14 listopada 2017

› E-wydanie gazety› Rok 2017 10 miesięcy temu    13.11.2017 komentarzy 10 ocen 0 / 0% A A A
gazeta/1/2017/46
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PARAFIANIN
10 miesięcy temu ocena: 14%  10
PRZEPRASZAM TWOJE DZIECKO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ parafianin
10 miesięcy temu ocena: 69%  9
Skoro robił remonty mam nadzieje, że wszystkie meble i telewizory zostaną w parafii . Kora mam nadzieję, że wypowiadając się w ten sposób godnie uczestniczyłaś w powitaniu ks.Błażeja ,a nie tylko wtedy kiedy Twoje dzieci miały przyjąć PIERWSZĄ KOMUNIĘ .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kora
10 miesięcy temu ocena: 33%  8
"parafianin" Godnie witałam i godnie żegnałam, niektórzy potrafią się zachować :)
~ ab
10 miesięcy temu ocena: 33%  7
Skoro porobił remonty na plebani czyli wszystko zostaje w parafii!!!! Brak słów jak ludzie potrafią być nieobliczalni, zawistni. Jak tak można???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ myślący
10 miesięcy temu ocena: 34%  6
Dokładnie, skoro robił remont na plebanii, to zamierzał zostać dłużej. Argumentowanie, że odszedł, bo wydał kasę (która de facto została w parafii) jest po prostu nielogiczne.
R E K L A M A
~ Kora
10 miesięcy temu ocena: 34%  5
Porobił remonty na plebani, i co z tego? widocznie były konieczne! a że innemu proboszczowi zostało wyremontowane wszystko to wtedy jest OK??? Proboszcz Błażej zasługiwał na Wielki Szacunek za podejście do dzieci w kościele i na lekcji religii pokochały Go całym sercem, dawno nie miał NIKT takiego podejścia dla dzieciaków! Należało Mu dać szansę! A nie od samego początku krytykować, donosić na niego, kopać pod Nim dołki. Bardzo Brzydko!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Parafianin
10 miesięcy temu ocena: 73%  4
Artykuł o rezygnującym proboszczu jest wysoce kłamliwy. Nie prawdą jest np., że ustępujący kapelan stołował się z restauracji. Prawdziwym powodem rezygnacji jest wydanie wszystkich pieniędzy, które były przeznaczone na ogrzewanie kościoła, a zostały zainwestowane w remont plebanii wymieniając okna, zakładając klimatyzację w całym budynku, nowe drzwi. Te pieniądze pochodziły z sprzedaży gruntów kościelnych i na ogrzewanie były przeznaczone. Podczas uroczystego wprowadzenia ks. Błażej oznajmił, że ogrzeje kościół, jednak wolał po cichu - albo i nie, wydać znaczną część pieniędzy w plebanię - to się bardzo ludziom nie podobało. Tutaj należy szukać powodów odejścia, nie konfliktu między proboszczami...Stary proboszcz usunął się w cień i to było widać wyraźnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ takietam
10 miesięcy temu ocena: 0%  3
Małe sprostowanie: na pewno chodziło o Radę Ekonomiczną
~ Bzdury
10 miesięcy temu ocena: 32%  2
Może wydał kasę na plebanie, ale nie wierz w to, że Stasiu odszedł w cień. A głównym mącicielem w tej sprawie był pewien człowiek z Zakrzewa, który staremu proboszczowi właził tam gdzie słońce nie zagląda. Nowy zlikwidował Radę Parafialną (i dobrze, bo w większości robili wszystko po cichaczu z plusami dla siebie) i nie spodobało im się to.
~ ZUZDA
10 miesięcy temu ocena: 90%  1
100 % racji w powyższym komentarzu nawet 110 %
R E K L A M A
R E K L A M A