ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Nowa radna: Będę z całych sił wspierała pana burmistrza w realizacji zapowiadanych inwestycji

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    5.03.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 121 ocen 25 / 60%
A A A
Katarzyna Szymkowiak i jej sztabowcy cieszą się ze zwycięstwaKatarzyna Szymkowiak i jej sztabowcy cieszą się ze zwycięstwa

Skład Rady Miejskiej w Jarocinie uzupełniony. W niedzielnych wyborach w okręgu Wilkowyja, Kąty Radlin wzięło udział ponad 750 osób uprawnionych do głosowania, co daje frekwencję na poziomie 43 procent (dane nieoficjalne)

Wybory z miażdżącą przewagą wygrała Katarzyna Szymkowiak, która wcześniej utraciła miejsce w radzie. Na kandydatkę PSL-u głosowało 615 osób. Michała Fijałkowskiego, który miał wsparcie burmistrza Adama Pawlickiego poparło zaledwie 137 wyborców.

W mediach społecznościowych można przeczytać między innymi komentarze o „wyborczym nokaucie”. Wiele osób wskazuje, że kandydat Ziemi Jarocińskiej przegrał w okręgu rodzinnym burmistrza Jarocina. 

Z Michałem Fijałkowskim nie udało nam się porozmawiać. Przysłał krótkiego sms-a. „Dziękuję wszystkim mieszkańcom sołectw Wilkowyi, Radlina i Kąt za każdy oddany głos. Najważniejsze, że w demokratycznych wyborach wybraliśmy osobę, która będzie radnym z tego okręgu” - napisał kandydat ZJ.

Do Katarzyny Szymkowiak ciężko się dodzwonić. Kandydatka PSL-u przyznaje, że jest zaskoczona wynikiem. - Cały czas wierzyłam w ludzi, bałam się tylko trochę o frekwencję, bo jak wiadomo przy wyborach uzupełniających zawsze jest z tym problem. Okazało się, że warto pracować, bo mieszkańcy nie zawiedli, za co im serdecznie dziękuję - mówi nowa stara radna z Wilkowyi. - Jestem szczęśliwa i zadowolona, ale przede wszystkim dumna z mieszkańców Radlina, Wilkowyi i Kątów, a także wdzięczna, że zaufali mi po raz kolejny.

To wybory kosztowały mnie i całą moją rodzinę mnóstwo stresu. Ale ta sytuacja spowodowała, że w budżecie gminy znalazły się środki dla tych sołectw. I będę z całego serca wspierała pana burmistrza w realizacji tych inwestycji, które zapowiadał w kampanii.

+ 15 głosów: 25 (60%) 10 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (121)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ masakra
ponad rok temu ocena: 67%  121
Kasiu.Nie bądz naiwna,że Szałkowska to twoja koleżanka bo ona i Walczak nie cierpią ludzi z wiosek. Oni to przecież wyższa sfera z miasta.Sami nie mają siły przebicia to dokoptowali się do ciebie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ e3e
ponad rok temu 120
JAROCIN TO PROWINCJA i chyba szałkowska zdaje sobie z tego sprawe
~ Dramat
ponad rok temu ocena: 36%  119
Jak widać na zdjęciu powyżej to jest wygrana referendystów z poza Wilkowyi, przegrana mieszkańców Wilkowyi, bo ona nic dla ludzi nie zrobi. Słodkopierdząca radna może jedynie kotletem i plotką poczęstować. Dramat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PZ
ponad rok temu ocena: 19%  118
zbyt komplikujecie : Uważam "fenomen wygranej" można wytłumaczyć tak że myśli wyborca: ją znam tamtego nie znam. Gdyby pani Katarzyna S. i pan Adam P. startowali na radnego to ludzie by powiedzieli eeee bardziej znam Adama. I tyle. Tu nie ma żadnego zwrotu myślenia wyborców, ale proste rozumowanie prostego człowieka. Zgadza się ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zdun
ponad rok temu ocena: 27%  117
Prawda bylo pewne ze przegra bo obcy
~ Maciej Krzaczkowski
ponad rok temu ocena: 39%  116
Adam Pawlicki nic Wam wsioki nie musi budować. Wybraliście swojego człowieka, to niech ona to teraz pobuduje. Fijałkowski za nic za darmochę chciał wiele dla Was zbudować. Olaliście go. To teraz przedstawicielka arbuzów nastawia Wam dróg, ścieżek rowerowych... promenad, aż sie skichacie w pory wasze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty Gonada
ponad rok temu ocena: 67%  115
A TY SPIERDALAJ NA DRZEWO KOMUCHU. "dydol".
~ dydol
ponad rok temu ocena: 0%  114
Maciej Krzaczkowski by facebook - Ciemnogród o konotacjach z minionej epoki PRLu wybrał totalny niedorozwój, stagnacje - liczba mnoga, trwanie, wręcz regres - cofanie się do tyłu. Szkoda mi bardzo Pana Sekretarza Gminy Michała Macieja Fijałkowskiego. Ten człowiek miał (ma w dalszym ciągu) POMYSŁ na Wilkowyję, Kąty i Radlin. Nie dane mu będzie to realizować przy wsparciu wspaniałego Burmistrza MiG Jarocin Pana ADAMA MICHAŁA PAWLICKIEGO - wielkiegko orędownika wszelkich zmian, reform i budowy na gminnej wsi. Wygrało zło, postkomunistyczne, bo potrafi się zmobilizować w wyborach i ciągnie do urn. Jestem święcie przekonany, że zwyciężczyni Pani Szymkowiak niewiele zrobi dla swojego elektoratu lub w ogóle nic, jako radna gminna. Ludzie, gdzie Wy macie oczy i rozum? Fijałkowski za nic na tacy przynosił Wam rzeczywiste i realne INWESTYCJE, a Wy wybraliście celebrytkę showmenkę?!? To jest jakaś katastrofa!!!???
~ dydol
ponad rok temu ocena: 56%  113
"Fijałkowski za nic za darmochę chciał wiele dla Was zbudować" - Krzaczkowski weź proszki....
~ ww
ponad rok temu ocena: 70%  112
Najlepsze jest to, że czy chcecie czy nie ludzie na tym zdjęciu w kolejnej kadencji wejdą do rady, a być może nawet do urzędu. To kres pana Pawlickiego, on chyba sam o tym wie. Podobnie Robert. Ale takie jest życie :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WYBORCY OCZEKUJĄ!!!!
ponad rok temu ocena: 60%  111
http://pics.tinypic.pl/i/00878... CZEKAMY RADNO NA RELAIZACJE INWESTYCJI Z POWIATOWEJ KASY
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wygrała Skazana za
ponad rok temu ocena: 33%  110
Tak są ale na realizacje programu MIchała F. mieszkańcy odrzucili to, nie chcą inwestycji, więc pieniążki pójdą dla mieszkańców wiosek które bedą chciały inwestycje. WYBRALIŚCIE SKAZANĄ I OD NIEJ OCZEKUJCIE I ROZLICZAJCIE
~ qwerty
ponad rok temu ocena: 77%  109
Nie byłeś/byłaś na zebraniu w Wilkowyi to nie wiesz. Program Fijałkowskiego i Szymkowiak był spójny. Te same drogi. A burmistrz powiedział ze w budżecie gminy są na ten cel pieniądze. Wiec jeśli się okaże że nie ma to znowu kłamał jak to było z inwestorem przed wyborem burmistrza.
~ Szok
ponad rok temu ocena: 44%  108
Wyborcy wybrali Katarzyne Sz. i od niej oczekują realizacji zapowiedzianych inwestycji z programu na ulotce a nie od burmistrza.
~ Zielona ultoka podpis starosty
ponad rok temu ocena: 46%  107
Nie myl pojec, burmistrz nie startowal na radnego tylko Michal F. Nie wygral.wiec jak ma ci to zrealizowac..
~ qwerty
ponad rok temu ocena: 72%  106
A niby dlaczego gminne drogi z powiatowej kasy. Przecież została radną gminną a burmistrz cały czas głosił ze na te drogi są pieniądze w gminie wiec jeśli coś nie będzie zrobione to tylko będzie świadczyć ze jak zwykle kłamał.
~ JAROCINIAK
ponad rok temu ocena: 36%  105
Nie zajączkujcie referendysci - do Victorii jeszcze wam daleko ! Szałkowska juz sie nie kryje . Brakuje jeszcze Kostki , bo Stanisław dobrze się już obsadził . Na zdjęciu widzimy ekipe pretendentów do fotek na fejsiku z Wysp Hula Gula. Reszta nie ma znaczenia . Tylko kasa i władza sie liczy . Po rządach Stanisława i polonistki pozostała tylko "Chata wuja Toma " na starym dworcu PKS oraz wyboisty chodnik na Wrocławskiej .Oby historia sie nie powtórzyła , bo będzie to tylko ze szkoda dla mieszkańców miasta .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ []
ponad rok temu ocena: 73%  104
znam taką jedną co mówiła że będziemy skakać jak zajączki ...
~ Obserwator
ponad rok temu ocena: 75%  103
Szanujmy się. Jarocin nie dla Fijałkowskich, Gibasiewiczów czy skazanych.W Jarocinie mieszkają przecież uczciwi i mądrzy ludzie i to oni powinni nas reprezentować a przede wszystkim rozumieć nasze potrzeby i myśleć podobnie jak my.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kalkulator
ponad rok temu ocena: 73%  102
No właśnie, nikt przed Pawlickim nie zrobił z Jarocina śmietniska całej południowej Wielkopolski.
~ JAROCINIAK
ponad rok temu ocena: 34%  101
Tylko jak do tej pory nikt tak nie zadbał o Jarocin jak obecny burmistrz . Wszyscy razem wzięci którzy byli do tej pory nie zrobili nawet jednej trzeciej tego co zrobił Pawlicki . I tak to wygląda . Kto ma byc nastepnym ? Niewiada , klawisz wiezienny , czy na powrót Szałkowska ze swoim dworem ?To co robi obecny burmistrz mnie bardzo odpowiada . Czy jesli chodzi o park czy inne inwestycje . Nieudaczników Jarocin juz miał ...
~ rrr
ponad rok temu ocena: 71%  100
Jest burmistrzem ( swoich) kandydatów na radnych i co tylko zechcą będą mieć dopisane w programie, a realizacja tylko w razie wygranej. Promocja za wszelką cenę i przy każdej okazji, a wychwalanie nie ma hamulca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hgfds
ponad rok temu ocena: 70%  99
brawo Pani Kasiu!!! oczywiście pawlicki już pisze na fc głupie komentarze bo nie umie sie pogodzić z przegraną
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytanie do Krawca
ponad rok temu ocena: 77%  98
Krawiec kiedy wyrzucisz z grona PISd Miro$ławnego za składki ? długo będziecie jeszcze w chuja robić tych członków, których za pare zł wywalasz a tego za 30 000 nie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kacha
ponad rok temu ocena: 24%  97
Chyba Katarzyna a nie Kasia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koko
ponad rok temu ocena: 74%  96
Gratulacje pani Kasiu ,nie mogło być inaczej . Pani kontrkandydat dostał niezłą nauczkę ,za pewny siebie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Jarocina
ponad rok temu ocena: 34%  95
Sami referendyści przyczajeni do skoku na kase . Starostwo zdobyli podstępem . Czekają na fotel burmistrza . Wtedy rozdysponują stanowiska między siebie . Wszystko w imie uczciwości , transparentności itd ... itp ... Szałkowska ,klawisz ,bambaryła ,blondyna - brakuje tylko pokojówki o wyłupiastych oczach . Niczego nie wybudują ,niczego nie stworzą .Nie umieją . Nie potrafią . Szałkowska kojarzy się raczej z koleżanką Kuterą - skazaną przez Sąd za szwindle . Za co została wyrugowana z Rady Szymkowiakowa z PSL - u nie trzeba przypominać . Jak widać nieuczciwośc nie jest w społeczeństwie szczególnie piętnowana . Takim narodem jesteśmy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TAK JEST I BĘDZIE
ponad rok temu ocena: 50%  94
Jak zmieni się burmistrz to i będzie wymiana ludzi. Nikt nie chce współpracować z wrogiem nasączonym jadem Pawlickiego.
~ asdam
ponad rok temu ocena: 71%  93
wiesz dobrze młotku że została wrobiona w aferę z cateringiem za pare złotych przez twoje słońce narodu
~ koniec ziemi jarcinskiej
ponad rok temu ocena: 73%  92
ale przynajmniej nie kupują glosów za piwko hahahaha
~ ss20
ponad rok temu ocena: 77%  91
Tak czy owak zdobyła prawie sześć razy wiecej głosów niż od lokalnej społeczności niż krystaliczny kandydat wizjoner, wielbiciel wiejskich promenad, entuzjasta kajakarstwa przywieziony przez Adama w reklamówc...taka jest właśnie demokracja
~ nie dla slupow
ponad rok temu ocena: 60%  90
Halo halo "misiewicze". Już niedługo do amazona? :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Witek
ponad rok temu ocena: 30%  89
SĄD ADMINISTRACYJNY UZNAŁ ZE KASIA MUSI STRACIĆ MANDAT BO ZARABIAŁA NIE TAK JAK MÓWI PRAWO ALE CO TAM NAM TO NIE PRZESZKADZA MOZ E TERAZ BEDZIE LEPSZE ŻARCIE.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborowa
ponad rok temu ocena: 51%  88
Jak ładny widok, czyżby to już przyszły sztab wyborczy? tylko kto będzie kandydatem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TAK JEST I BĘDZIE
ponad rok temu ocena: 71%  87
Ja będę kibicowała takiemu sztabowi wyborczemu. Tylko ci ludzie potrafią spojrzeć Pawlickiemu w oczy i powiedzieć mu nie. Mieszkańcy są dzisiaj zastraszeni. Smutne, ale liczymy na tych właśnie ludzi że oni przywrócą wolność w Jarocinie.
~ ASIA
ponad rok temu ocena: 76%  86
Pani Kasiu gratulacje!!!! niech zapanuje w Jarocinie dobro :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Witek
ponad rok temu ocena: 33%  85
ZAPANUJE DOBRO ALE NIC SIE NIE BEDZIE ROBIŁO HE HE NO MOZE JAKIŚ CATERING NA SALI WIEJSKIEJ JAK ZA CZASÓW ZMW.
~ A PO CO CI TO
ponad rok temu ocena: 78%  84
Adaś w Wilkowyi swojej wiosce przegrałeś z Panią Kasią u mnie już przepadłeś. Brawo Pani Kasiu.Nie pomógł nawet ten elokwencik który pisze podziękowania do mieszkańców Kąt..Chyba myślał o kącie w który został zapędzony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KaBe
ponad rok temu ocena: 79%  83
Tego przydupasa zapędzono nie w kąt, a w kozi róg, oj... niedługo straszny tłok będzie w tym rogu.
~ ola
ponad rok temu ocena: 83%  82
a kiedy wyleci fengler dosc przewałów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fikcyjne sklepiki
ponad rok temu ocena: 100%  81
A co go łączy z kulkami ??? :)
~ wszyscy jesteśmy z Wilkowyi
ponad rok temu ocena: 82%  80
Klęska Pawlickiego, to zapowiedź lania jakie Adam Michał Pawlicki dostanie na wyborach, Jarocin wreszcie zrzuci kajdany skazanego za
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lila
ponad rok temu ocena: 81%  79
A na stronie internetowej gminy nie ma żadnej informacji o klęsce burmistrza. Ta firma co bierze kasę za te wpisy nie powinna mieć zapłacone, albo jakieś kary umowne!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 43%  78
Nie no Pani Szałkowskiej to ja dziękuję, tylko lody z Martuzalem kręciła. Pokazywanie się z kimś tylko dlatego, że jest w opozycji do ZJ szukając przy tym własnych korzyści jest mi nie w smak. Ja mam już po prostu dosyć chcę poważnych zmian, a nie jedna kadencja Pawlicki, druga Maruzalski i od nowa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do wyborcy
ponad rok temu ocena: 71%  77
ok, no to bedzie pawlicki, martuzalski, zaworski, i znow pawlicki, martuzalski, zaworski... co sie zmieni poza 3 nazwiskami, zamiast dwóch? daj jakiegos prawdziwego kandydata, ktory z ta sitwa nie ma nic wspolnego, to mozemy gadac, inaczej kazdy jeden bedzie od korystka odciagniety i do korytka bedzie dazyl... nie zmieni sie nic, bo nikt z zasadami w to bagienko pchac sie nie chce....
~ adwokat
ponad rok temu ocena: 87%  76
Do ,,anonimowy prokurator": Nie rozumiem miejsca w którym odpowiedziałeś na komentarz. Czyżby groźba opalonego? Po pierwsze: Mamy wolność słowa podobno! Po drugie: Jest opcja przy wpisywaniu komentarzy podaj nick, a nie imię i nazwisko- po co mają krążyć po mieście plotki, a ten to napisał to a ten tamto- w dodatku można kogoś niesłusznie oskarżyć. Po trzecie: Ochrona danych osobowych.
~ prokurator
ponad rok temu ocena: 60%  75
Pamiętaj w Internecie nie jesteś anonimowy.
~ Ana
ponad rok temu ocena: 19%  74
Burmistrz faktycznie nie jest zły.Ale jego przyboczna pierwsza linia psuje wizerunek ZJ i stąd spadek notowań.Ja myślę, że pan Adam jako mądry człowiek zrobi z tym porządek.Nie może wciąż obrywać za butę swoich ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborcy
ponad rok temu ocena: 80%  73
za to za swoja juz mozna obrywac, i sie pewnie oberwie ;)
~ jaaa
ponad rok temu ocena: 78%  72
Brawo p. Kasiu!!! Gratulacje dla całego sztabu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wilki
ponad rok temu ocena: 82%  71
kasiu do zobaczenia na promenadzie jak burmistrz obiecał to się teraz nie może wycofać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarocińskieżycie
ponad rok temu ocena: 42%  70
No Adam trzeba przyznać, że poobsadzałeś wszędzie referendystów, a oni po cichu Cię niszczą. Nawet nie wiesz ile ich jest w spółkach gminnych na stołkach, oj nie wiesz... Ale jak widać mają swoją taktykę na każdym kroku, obłuda, fałszerstwo, chamstwo. Oni działają cały czas po cichu... Więc może pora też wziąść się do działania i póki nie zostało dużo czasu zrobić porządny przegląd gdzie się tylko da i powymieniać ludzi na bardziej zaufanych lub bezpolitycznych ? Chociaż czasem Ci ,,bezpolityczni'' to największe szuje...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ marzec 2017
ponad rok temu ocena: 73%  69
~ jarocińskieżycie, tzw. przez Ciebie referendyści nauczyli się od działaczy Ziemi Jarocińskiej tej taktyki. Działacze ZJ niszczyli równo wszystkich co podali rękę i zamienili parę słów nieraz tylko na dzień dobry, bo tak nakazuje kultura osobista, tym co byli w czasie rządów Martuzalskiego. Ci ludzie wiedzą dobrze jak zostali skrzywdzeni i teraz przez swoją działalność domagają się sprawiedliwości i prawdy. Oni działają cały czas po cichu, tak jak działacze Ziemi Jarocińskiej.
~ jarocińskieżycie
ponad rok temu ocena: 33%  68
Są dosłownie wszędzie... Burmistrz ślepy kogo trzyma w gminie? Wypad do powiatu z szujami...
~ Ewa
ponad rok temu ocena: 85%  67
I dobrze serdecznie gratulacje dla p.Szymkowiak !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lew
ponad rok temu ocena: 82%  66
Całe życie wydawało mi się, ze jestem mieszkańcem Kątów ale Pan kandydat dziękuję mieszkańcom Kąt. Może ma na myśli inną wioskę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Troskliwy
ponad rok temu ocena: 23%  65
Do referendarzystow. Wasze głupie wpisy na forum naprawdę nie przynoszą wam zwolenników. Już się przejadly... Pokarzcie, że potraficie coś więcej niż przeforsowanie kandydatury Kasiuni wśród zaciemnialych mieszkańców Wilkowyi i okolic. Póki co odwalacie tylko dziecinade i nic poza tym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KaBe
ponad rok temu ocena: 86%  64
Gościu martw się o swój tyłek a od mieszkańców Wilkowyi trzy ,,kroki,, w bok. Nie życzymy sobie epitetów typu ,, zaciemniali mieszkańcy,,. Ci mieszkańcy teraz dopiero przejrzeli na oczy i tak szeroko je otwarli że już na nic oczu przymykać nie będą.
~ Jarocinianka
ponad rok temu ocena: 79%  63
do Troskliwy : Referendyści przynajmniej potrafią pisać na forum pod prawdziwymi nazwiskami. A ty pod nickiem. Tchórz !!!!!
~ dydol
ponad rok temu ocena: 77%  62
Pokażcie - taka jest poprawna pisownia....
~ PZ
ponad rok temu ocena: 86%  61
Gazeta zmartwiona wynikiem wyborów ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytanie
ponad rok temu ocena: 90%  60
Adam kiedy spuscisz sekretarzyka i kabbana za 137% wynik ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lila
ponad rok temu ocena: 85%  59
Biedny Pawlicki :( wygląda na to że ma realną opozycję która jest zdolna wykopać go ze stołka i to dla dobra nas wszystkich. Wieszczę rychły jego upadek i współczuję dzisiaj urzędnikom w ratuszu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zj
ponad rok temu ocena: 34%  58
Patrząc na zdjęcie to nie ma nikogo z Wilkowyi, dlaczego? Pani Kasiu jakimi ludzmi się Pani otoczyła? ojjj fujjj, sami karierowicze!!! A Pani oczywiście Gratulę!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie_zj
ponad rok temu ocena: 87%  57
Przynajmniej p. Kasia jest z Wilkowyi - a Fijałkowski....
~ mmm
ponad rok temu ocena: 31%  56
moze fanaberie sądu?gratuluje znajomosci prawa na poziomie zero
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto zapłaci za wybory?
ponad rok temu ocena: 81%  55
Rada odwołała Panią Kasie a teraz Pani kasia wraca i kto zapłaci za fanaberie rady i opalonego głupi lud
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ola
ponad rok temu ocena: 86%  54
adam pakuj sie i bierz ze soba mopsika
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 80%  53
większym szkodnikiem jest Gibasiewicz to on wszystkim kręci za zgodą Burmistrza. No ale oboje są siebie warci.
~ Joszko Broda
ponad rok temu ocena: 88%  52
Droga Olu, nie wiem czy dobrze słuchasz co w trawie piszczy, ale Mopsik już sam sie pakuje. Od pewnego casu rozsyła CV i szuka innej pracy. Z opalonym trochę trzeba będzie poczekać, ale trzymaj kciuki :-)
~ dydol
ponad rok temu ocena: 84%  51
Także Adam dziś tylko cukierki od Witosława pozostały i wstrzemięźliwość od głupkowatych wpisów w internecie....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ real
ponad rok temu ocena: 82%  50
... bo zapomniałem dopytać, ten Fijałkowski to z ekipy pawlickiego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koniec ziemi jarcinskiej
ponad rok temu ocena: 100%  49
slyszalem ze to nie doszly szwagier pawlickiego czy to prawda?
~ koniec ziemi jarcinskiej
ponad rok temu ocena: 83%  48
slyszalem ze to nie doszly szwagier pawlickiego czy to prawda?
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 79%  47
Fijałkowski to sekretarz gminy, Pawlicki sprowadził go niedawno nie wiadomo skąd i po co, tworząc przy tym nowe stanowisko- przy dwóch wiceburmistrzach niepotrzebne.
~ real
ponad rok temu ocena: 66%  46
kto to jest kaban, sekretarzyk, grzegorz z PUP ...? Słabo się orientuje w tych ksywkach lokalnych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uwaga na Grzesia z PUPy
ponad rok temu ocena: 85%  45
Grzegorz ma dać dotacje na sklep kabanowi. Na tych zasadach co kulką. Kaban ma być nowym słupem. Mieć na wsi milionowe obroty na papaierze. Po to kaban lata za aktem notarialnym, aby miałwłasnośc lokalu na działalnośc. Haracze będą płąćic spółki. Kabanem interesuje sie CBŚ obiecując mu małą korone Adam uważaj.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 75%  44
Kto to jest Kaban?
~ Jaro
ponad rok temu ocena: 63%  43
Powie ktoś w końcu o co chodzi z tymi kulkami?
~ CBŚ
ponad rok temu ocena: 83%  42
METODY TE SAME, TYLKO SŁUPY SIĘ ZMIENIAJĄ
~ PAWLICKI NIE BECZ JUŻ
ponad rok temu ocena: 87%  41
PAWLICKI NIE BECZ JUŻ, NIE MAZGAJ SIĘ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PAWLICKI NA ŁOPATKACH, PO UDERZENIU POWIATU TEN CIOS TO BYŁ NOKAUT, FACET JUZ LEDWO STOI W NAROŻNIKU, ZA CHWILĘ BĘDZIE WALONY Z KAŻDEJ STRONY
ponad rok temu ocena: 84%  40
PAWLICKI NA ŁOPATKACH !! PO UDERZENIU POWIATU PAWLICKI DOSTAŁ DRUGI CIOS! JEST OSZOŁOMIONY I ZNOKAUTOWANY JAKOŚ SIĘ DOCZOŁGA DO KOŃCA KADENCJI A PÓŹNIEJ ZIEMIANIE RZUCĄ RĘCZNIK NA RING! KONIEC ERY PAWLICKIEGO TEN CZŁOWIEK JUŻ JEST KARTA BITĄ,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koniec ziemi jarcinskiej
ponad rok temu ocena: 83%  39
zal mi tylko tego biednego walczaka że dal sie kupic opalonemu i co opinie sobie popsuł na caly kraj i beda go palcami wytykać gdzie kolwiek sie znajdzie ano mlody i glupi bo dal z siebie zrobic barana tak jak mops
~ kaban - mamo ja wariat
ponad rok temu ocena: 58%  38
rodzino kabana jak się na mnie dobrowolnie nie zrzekniecie swojego majtku na mnie to znów dam wam wszystkim po ryju nie zwarzając czy to kobiety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ spadkobiercy
ponad rok temu ocena: 72%  37
kaban przez twoje leczenie u psychiatry, od rodziny ciotki , by wydoic po zwolnieniu z asystowania zus będzie łatwiej unieważnić twoje akty notarialne zagarniające majątek
~ sekret a rzyg
ponad rok temu ocena: 81%  36
Kury wa, a miało być tak pięknie. BYŁ bym radnym, dyrektorem w DPS z imunitetem nie do zwolnienia. Doił był kase wciskał nadrektorów po 7 - 10000 i brał ile sie da, czerpał garsciami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paweł
ponad rok temu ocena: 71%  35
W połowie kadencji widać wyraźnie, że ZJ mocno traci poparcie. Co się takiego stało?Wygląda na to, że burmistrz jest w porządku ale za dużo butnych i aroganckich ludzi posadził na stołkach prezesów i dyrektorów.Mieszkańców,pracowników trzeba lubić a nie być przeciwko nim.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ~n
ponad rok temu ocena: 84%  34
Wygląda na to, że JNP Burmistrza Pana Adama Pawlickiego mamy dość. Gratuluję Pani Kasi, a dla JNP i jego Zj to widoczny znak początku końca.
~ Fuj
ponad rok temu ocena: 19%  33
Co to za qpy na tym photo? Nie znam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dawid
ponad rok temu ocena: 21%  32
Zobaczcie kto się cieszy ! Głównie ludzie z Jarocina jak widać na zdjęciu. Dramat dla Wilkowyi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarras75
ponad rok temu ocena: 75%  31
Czyli Jarocin też się cieszy z porażki.
~ xxxJ
ponad rok temu ocena: 84%  30
Jaraczwo tez sie cieszy...
~ upadek
ponad rok temu ocena: 18%  29
SZybko się przekonacie że popełniliście błąd wybierając osobę usuniętą za nielegalną dziłałalność na majątku gminy. Ona może coś zrobi, ale tylko dla siebie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarras75
ponad rok temu ocena: 73%  28
Wrobioną przez burmisia trzeba przyznać że mu sie fuksło. Ale oliwa sprawiedliwa i wraca wszystko do stanu sprzed.
~ Zadowolony że hej.
ponad rok temu ocena: 7%  27
To i dla nas coś skapnie dupku jeden.
~ schiza
ponad rok temu ocena: 32%  26
Toż to cały komitet referendalny ws odwołania burmistrza powyżej na zdjęciu i oni mówią że będą go wspierać ?! Co za fałsz i obłuda. Więc chcą go wspierać czy odwołać, bo to się kupy nie trzyma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarras75
ponad rok temu ocena: 69%  25
Wspierać w dotrzymaniu obietnic i patrzyć na rączki czy przekrętów nie robi. A drugi raz tak szybko się Kasi nie pozbędzie.Oczy i uszy szeroko otwarte. hehe
~ Zadowolony że hej
ponad rok temu ocena: 60%  24
Ha ha ha
~ xxxJ
ponad rok temu ocena: 85%  23
logika wskazuje aby odwolac...
~ Mieszkanka
ponad rok temu ocena: 84%  22
Wspierać w realizacji obietnic wyborczych a nie posłusznie popierać każde posunięcie Burmistrza. Zasadnicza różnica.
~ xxxJ
ponad rok temu ocena: 81%  21
a jest burmistrz w Jarocinie? pewnie jeszcze jest....
~ #6
ponad rok temu ocena: 77%  20
pisala Kasia że będzie wspierać w realizacji, skoro odwołać nie było można... A Adam - najpier wzywa do bojkotu i by nie chodzić do urn, teraz namawia na głosowanie by znów twierdzic że "Do wyborów poszli zmobilizowani przeciwnicy jak widać na GJ głównie referendyści." kto tu miesza?
~ rozliczymy
ponad rok temu ocena: 69%  19
To radna ma zrealizować program i my Panią wybraliśmy i czekamy na realizację obietnic.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wypłata radnej dla mnie a wy sobie radzić
ponad rok temu ocena: 73%  18
CZEKAMY na realizacje obietnic z ulotki zapewniającej że w powiecie są pieniążki na drogi ścieżki itd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Darek. A.
ponad rok temu ocena: 83%  17
Brawo Kasia, jak zawsze uparta w pełni swojej racji, Powodzenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ radna
ponad rok temu ocena: 43%  16
Teraz dotrzymaj obietnicy Pani radna. Rozliczymy Cie!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KaBe
ponad rok temu ocena: 73%  15
Jak połączy się obietnice Pawlickiego o których mówił w przedwyborczych spotkaniach przedstawiając Fijałkowskiego oraz to, co obiecuje powiat, to Wilkowyja, Radlin i Kąty będzie krainą mlekiem i miodem płynącą. Pod warunkiem, że nie będzie to kiełbasa wyborcza w wykonaniu Pawlickiego.
~ #6
ponad rok temu ocena: 89%  14
brawo Kasiu, złota myśla na końcu sprawozdania.. środki są, więc tylko przypilnować Adama który osobiście się zaangażował, by też słowa dotrzymał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NIECH REALIZUJE SWOJE OBIETNICE POWIATOWE
ponad rok temu ocena: 57%  13
Z ULOTKI RADNEJ WYNIKA ŻE W POWIECIE SĄ WIEKSZE ŚRODKI NA WILKOWYJE. CZEKAMY NA REALIZACJE
~ Jarocinianin
ponad rok temu ocena: 57%  12
Kasiu nie wiedziałam że Szalkowska to twoja koleżanka.A tak źle o tobie mówiła.Teraz już ciężko się polapac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zj
ponad rok temu ocena: 75%  11
to nie tylko my zdziwieni byliśmy patrząc na zdjęcie kim obstawiła się p.Kasia, ale to są karierowicze więc pchają się wszędzie, nawet Szałkowska zdanie zmieniła
~ idzie tam gdzie kasa
ponad rok temu ocena: 63%  10
a Martuzalskiego miała na zebraniu w wilkowyji przy sobie
~ Obiecanki
ponad rok temu ocena: 58%  9
Czekamy teraz na ścieżke rowerową i drogi z powiatowych pienidzy jak obecała radna na ulotkach!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chiwd
ponad rok temu ocena: 72%  8
Mina pana na zdjęciu adekwatna do sytuacji i wyborczego. Przypuszczam, że za taki wynik wyborczy oraz przynależność wypierdzieli go z roboty...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ n
ponad rok temu ocena: 81%  7
Pani Kasia zmiotła spadochroniarza opalonego 82 do 18 %.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PANI RADNO
ponad rok temu ocena: 26%  6
SPEŁNIJ NAJPIERW SWOJE OBIETNICE Z ULOTKI PRZY KTÓREJ ZAPEWNIAŁAŚ ŻE SPEŁNI TO POWIAT. A NIE OCZEKUJESZ SPEŁNIENIA OBIETNIC KANDYDATA ZJ.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PS
ponad rok temu ocena: 36%  5
NO I Z PANI ULOTKI I OBIETNIC WYBORCZYCH ZAPEWNIA PANI ŻE ŚRODKI W POWIECIE SĄ NA WIĘCEJ INWESTYCJI NIŻ W GMINNYM BUDŻECIE
R E K L A M A