ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Niewielu jest takich wójtów jak włodarz gminy Nowe Miasto nad Wartą

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    9.10.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

- Miałam przez 20 lat możliwość współpracować ze wszystkimi wójtami, gminami, starostami. I dużego, i małego województwa. Możecie sobie państwo pogratulować takiego wójta - stwierdziła Lidia Wrocińska-Sławska, była dyrektorka wojewódzkiego zespołu pomocy społecznej w Poznaniu.

 

Takie słowa Aleksander Podemski usłyszał na 25-leciu działalności Stowarzyszenia Pomocy "Krąg". Dlaczego była dyrektorka tak zachwalała włodarza nowomiejskiej gminy?

 

- Raz - że jest tak długo - to znaczy, że społeczność jest zadowolona i za każdym razem w wyborach bezpośrednio wybiera imię i nazwisko tego człowieka - dodała Lidia Wrocińska-Sławska. - Ale jednocześnie tego typu wójtów jest niewielu, paru jeszcze się ostało, dosłownie jednostki, które z nami, ze służbami socjalnymi, pracują ręka w rękę. I pan też należy do tych, którzy się dołączają do tej roboty społecznej.ZOBACZ TEŻ - NIEZWYKŁE ODKRYCIE W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A