ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Nietypowa akcja straży. Łapali … konia

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    16.05.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fanpage OSP Mieszków.

Straż pożarna jest służbą, która jest wykorzystywana do różnych zdarzeń. Coraz więcej jest nietypowych akcji.

 

 

Są wzywani do pomocy dzikim zwierzętom. Niedawno z opresji ratowali sarnę, która utknęła pomiędzy barierkami na obwodnicy Jarocina [ZOBACZ TUTAJ]

Pomagali też kotu, który spadł z balkonu z trzeciego piętra na drugie. Ratownicy udali się tam z podnośnikiem [ZOBACZ TUTAJ].

 Kilka tygodni z nowoczesną drabiną pojechali do parku. Tym razem pomocy wymagał gołąb. Ptak utknął w koszu zlewowym przy rynnie Pałacu Radolińskich i nie mógł się sam wydostać. Trzepocącego się w środku gołębia usłyszeli pracownicy zajmujący się utrzymaniem porządku w parku [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Wczoraj wieczorem otrzymali wezwanie do Mieszkowa. Ze zgłoszenia wynikało, że w okolicy parku biegał koń. Stwarzał zagrożenie dla postronnych osób. Strażakom udało się złapać konia. Na miejsce wezwano również lekarza weterynarii i policję. Ostatecznie zwierzę trafiło do właściciela. Mieszkaniec Mieszkowa został ukarany mandatem za niewłaściwe trzymanie zwierzęcia.

W akcji uczestniczuli strażacy z OSP Mieszków i JRG Jarocin. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Nikt
2 miesiące temu 8
Dokładnie zamiast jechać po Ferdka to strażacy za koniem latali ,zaraz będą wzywani bo pies biega .Bo ktoś chce sąsiadowi dopiec to wszystkie służby w akcji żałosne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 666
2 miesiące temu 7
Zamast zadzwonić do właściciela konia to straż i policje , bo oni nie maja co robić . Wszyscy wiedza kto, lubi donosić i skargi pisac i przez kogo cała wieś była wzywana na komisariat. Pan Donosiciel
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 171717
2 miesiące temu ocena: 100%  6
Ferdek nigdy nie pilnuje swoich koni, przecież co kilka dni mu uciekają i biegają po Mieszkowie. Jak wtargną na obwodnice i zginie niewinny człowiek to kto za to odpowie. Może już pora odebrać sądownie temu pijakowi zwierzęta i dać mu zakaz trzymania koni dożywotnio.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 5y5
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Słyszałem że ma zakaz
~ Ukulele
2 miesiące temu ocena: 100%  4
Czegoś chyba nie rozumiem.... "Niedawno z opresji ratowali ranę, która utknęło pomiędzy barierkami na obwodnicy Jarocina [ZOBACZ TUTAJ]"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wsiok
2 miesiące temu ocena: 58%  3
- jakiś idiota ,,zatrudnił'' strażaków a w a co drugi chłop pracował w przeszłości konikami i duzo lepiej wie jak postępować z tymi zwięrzętami niźli przeciętny strażak. Ktoś komuś pewnie chciał narobić kłopotów... szkoda cennego czasu strażaków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wsiok
2 miesiące temu ocena: 50%  2
- łośle PJA - dwie jednostki po półtorej godziny to chwila ? A nie było ,,widać'' że to konflikt sasiadów a konik to tylko tło.
~ PJA
2 miesiące temu ocena: 33%  1
Trzeba było się zjawić i pokazać swoją klasę tak jak tu mądralo a strażakom złapanie zwierzęcia zajęła chwilą z tego co było widać więc nie wiem gdzie tu ich brak doświadczenia....
R E K L A M A