R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Niedźwiedziowe szaleństwo ogarnęło mieszkańców [WIDEO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    18.04.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Przemysław Niewiada

Nieustannie spływają do nas zdjęcia z tegorocznych Niedźwiedzi.

R E K L A M A

Nie czekaj i przyłącz się do naszej zabawy, a będziesz miał szansę wygrać pieniądze w konkursie na najlepsze zdjęcie. Zobaczcie, jak mieszkańcy bawili się w poszczególnych miejscowościach i bawcie się razem z nimi walcząc o główną nagrodę.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy wysłać fotografię (maksymalnie pięć) na adres e-mail: niedzwiedzie@jarocinska.pl lub od wtorku przynieść do redakcji "Gazety Jarocińskiej" i portalu jarocinska.pl (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a) na nośniku cyfrowym. Zabawa trwa do godz. 12.00 dnia 21 kwietnia (piątek).

Każdy plik z fotografią powinien zawierać w nazwie imię i nazwisko autora, nazwę miejscowości, w której zostało wykonane zdjęcie oraz liczbę porządkową, np. zamiast „DSC_12345” należy napisać „Jan_Nowak_Jarocin_1”. Do zdjęć należy dodać informacje, kto je wykonał oraz podać kontakt telefoniczny do autora. Plik z pojedynczą fotografią nie może przekraczać rozmiaru 4 MB. Najlepsze zdjęcia wybierze redakcyjne jury, ale głosować będą mogli także internauci portalu jarocinska.pl. Z tego powodu prosimy zgłaszających, aby oznaczyli jedno z przesyłanych zdjęć, które będzie brało udział w internetowej rywalizacji.

Do rozdysponowania mamy cztery nagrody: 100 zł za pierwsze miejsce oraz po 50 zł za drugie i trzecie, a także 50 zł dla zwycięzcy głosowania internetowego. Najlepsze fotografie zostaną opublikowane w „Gazecie Jarocińskiej”.

Przysłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu opublikowanego na portalu jarocinska.pl.

REGULAMIN KONKURSU "NIEDŹWIEDZIE 2017"

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Łuszczanów
  ponad rok temu ocena: 67%  1
  https://www.facebook.com/wiesl... - relacja z naszych Niedźwiedzi na profilu facebookowym miejscowości. ;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A