R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Nie wszystkim podoba się ruch jednokierunkowy

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    11.10.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 8 / 75%
A A A

Kotlin. Przebudowa ulicy Dworcowej. Reorganizacja ruchu w Kotlinie.

Nie było końca narzekań na zatłoczoną ul. Dworcową w Kotlinie. Sprawę poruszano bardzo często na posiedzeniach komisji i Rady Gminy Kotlin. Po długich dyskusjach władze samorządowe zdecydowały się na remont drogi i reorganizację ruchu.

R E K L A M A

 Jak ruszyła inwestycja mieszkańcy narzekali na gminę, że nie wyznaczyła objazdów, że nie podała informacji o zamknięciu ulicy.

Kiedy była jeszcze w budowie, do wójta gminy trafiła petycja handlowców prowadzących tam działalność i części mieszkańców, aby pozostawić ruch w dwóch kierunkach.

Dlaczego handlowcy nie chcą ulicy jednokierunkowej? Co o reorganizacji ruchu sądzą mieszkańcy ulicy? Czy radni wiedzieli o wprowadzonych zmianach w organizacji ruchu? Czytaj w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”
 

R E K L A M A
+ 6 głosów: 8 (75%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kotlinian
11 miesięcy temu ocena: 56%  2
Zgadzam się z Waldkiem Ludzi wróćmy do czasow przed remontem kiedy ulica była dwukierunkowa -tak nie było można jechac w dwoch kierunkach jednocześnie poniewaz ruch odbywal sie tak czy tak jednym pasem (drugi pas -zaparkowane samochody)A teraz gdy jest fajnie zrobione i jest oficjalnie jeden kierunek to ludzi to denerwuje-pytam dlaczego ????Bardzo dobra decyzja panie Mirku:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Waldek
11 miesięcy temu ocena: 81%  1
Jest super ! Dawno tak powinno być !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A