ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 Mądrakiewicz mpremium 12-18.11.2019
R E K L A M A

Nie wiesz, jak ugotować żurek albo upiec kaczkę na święta? ZAJRZYJ tutaj

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    18.04.2019
Mariola Długaszek
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A

Zastanawiasz się jak szybko i mało problematycznie przygotować dania na wielkanocny stół? Możemy Ci pomóc.

 

 

Rzadko się zdarza, że sam szef kuchni poprowadzi nas krok po kroku przez zawiłe kulinarne ścieżki … Kaczka, żurek i nie tylko. Ugotuj to z nami!

 

Piotr Kluska przyjechał do Jarocina za miłością swojego życia. Zaczynał od sprzątania kuchni. Chciał zostać szefem kuchni na platformie wiertniczej, był pierwszym Polakiem w finale brytyjskiego konkursu kulinarnego i reprezentantem Polski na mistrzostwach świata w Luksemburgu.

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kucharz
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
No szczerze to chyba trochę trzeba poczytać... O kuchni kolego żurek wywodzi się z kuchni śląskiej,,. Kiełbasa, gotowana hm.... kolejny błąd, smalec..... Boże generalnie tak fajny pomysł na film bo robi to dużo osób i wiele restauracji . Tylko kucharz nie pojęcia o tym co mówi i gotuje, wykonanie tragiczne . Następnym razem proszę przemyśleć co i jak szkoda,bo było by fajnie a i jeszcze jedno , fartuch się zakłada i trochę estetyki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A