R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Nie wiadomo jak i po co dostał się do opuszczonego budynku. Omal nie przypłacił tego życiem

› Aktualności 7 miesięcy temu    2.08.2018
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

16-latek wszedł do strzeżonego pustostanu w Przybysławiu. Spadł z wysokości, trafił do szpitala w Kaliszu. Jak chłopak wszedł do budynku? Dlaczego obiekt jest dostępny? Czy musiało dojść do nieszczęśliwego zdarzenia?

 

R E K L A M A

- Każdy tam chodzi, więc ludzi "korci", żeby zaglądać, co się dzieje w środku - mówi jedna z mieszkanek.

 

Nie wiadomo dokładnie, jak nastolatek dostał się do opuszczonego budynku, po co tam wszedł i co robił. - Z tego, co ja wiem, to oni weszli na dach, później jak schodzili, ten chłopak się poślizgnął i spadł z ok. 2 metrów na plecy... - opowiada nastolatka. - (...) Nawet jakby wszystko zamurowali, i tak da się wejść, bez najmniejszego problemu.

 

Dlaczego budynek niszczeje i nikogo to nie obchodzi? Do kogo należy, co ma do powiedzenia w tej sprawie właściciel? Co na to gmina?

 

Szerzej na ten temat w aktualnym wydaniu "Gazety"

 

[ZOBACZ TEŻ]

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lila
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
młodych ludzi korci tzw URBEX czyli miejska eksploracja. Chodzi się do opuszczonych budynków , nagrywa z tego film najczesciej film, zwiedza i wychodzi... Jest to jednak niebezpieczne zajecie ze wzgledu na nie tylko stan budynków, jak równiez czesto są one zamieszkiwane przez osoby bezdomne ktore mogą nie być zachwycone wizytą... Mnóstwo jest filmów w serwisie Youtube z Urbex- ów - jezeli redakcja nie wie po co młodzi chodzą po opuszczonych budynkach , robiąc to na własne ryzyko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A