R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Nie ma kandydatów na zasłużonych i honorowych obywateli

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    12.11.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pelagia Biadała odbiera odznaczeniePelagia Biadała odbiera odznaczenie fot. Elzbieta Rzepczyk

W tym roku nie zostaną przyznane tytuły Honorowego Obywatela Gminy Kotlin i Zasłużonego dla Gminy Kotlin.
 

 

95-letnia Pelagia Biadała, była więźniarka obozów koncentracyjnych otrzymała w ubiegłym roku tytuł Honorowy Obywatel Gminy Kotlin. (zdjęcie) Tytułem Zasłużony dla Gminy Kotlin wyróżniono Mariana Żurka.

R E K L A M A

 

Wręczenie ubiegłorocznych odznaczeń odbyło się na uroczystej sesji z okazji 11 listopada. W tym roku nikogo nie zgłoszono do uhonorowania.

- Nie zgłosiłem żadnej kandydatury, chociaż były pewne przymiarki. Przeprowadziłem taki sondaż pomiędzy radnymi, ale na dzień dzisiejszy nie ma i chyba nie będzie kandydatów. Przykro mi to mówić. Byłem inicjatorem i uważam, że to jest inicjatywa dla mieszkańców gminy Kotlin, ale jeżeli twierdzą, że nie ma kandydatów, czy niektórzy nie chcą kandydować… Są ludzie zasłużeni, ale skoro nie chcą, to nic na siłę. Jestem niemile zaskoczony - mówi radny Lucjan Antczak, przewodniczący Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zasłużonych brak
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
A skąd w Kotlinie mają się brać zasłużeni obywatele ? PZPR rozwiązano.. Milicji ani Ormo już nie ma - to czym przeciętny Kotliniak miałby sie zasłuźyć ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A