R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Napisał pracę magisterską i dostał za to nagrodę

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    13.11.2017
komentarzy 3 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. Tomasz Bartkowiak/UM w Jarocinie

Wykorzystanie aplikacji mobilnych w grach miejskich na przykładzie gry „Jarocińska Rewolucja” – praca magisterska o tym tytule napisana przez Miłosza Bambrowicza zwyciężyła w tegorocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską.

R E K L A M A

 

Wyniki konkursu, podobnie jak w poprzednich latach, ogłoszono w trakcie świętowanych w weekend Dni Patrona Miasta [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 

Jak co roku do konkursu można było zgłaszać prace licencjackie, inżynierskie lub magisterskie z zakresu ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki – informuje ratusz.

 

- Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie tych prac, które dotyczą problematyki Ziemi Jarocińskiej - podkreśla Robert Kaźmierczak, zastępca burmistrza Jarocina i jednocześnie przewodniczący kapituły konkursowej.

 

W tym roku zgłoszono 9 prac, spośród których kapituła wybrała zwycięską „trójkę”. Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 1500 zł zdobył Miłosz Bambrowicz z pracą magisterską pt. Wykorzystanie aplikacji mobilnych w grach miejskich na przykładzie gry „Jarocińska Rewolucja”.

 

Drugie miejsce i nagroda w wysokości 1000 zł należały do Łukasza Mizernego autora pracy inżynierskiej pt. Analiza stanu technicznego zabytkowego obiektu z Jarocina. Na trzecim miejscu, z nagrodą w wysokości 500 zł, uplasowała się Anna Gościniak i jej praca magisterska pt. Multimedialna wizualizacja pałaców w powiecie jarocińskim.

Zwycięzcy uhonorowani zostali podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Jarocinie przez burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kat
  10 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Fachowiec od likwidacji publicznej oświaty w Jarocinie przyznaje nagrody za prace magisterskie Toż to cyrk z nie z tej ziemi. Aha i tu mam pytanie te nagrody finansowe to z pensji burmistrzów czy z naszych podatków?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PZ
  10 miesięcy temu ocena: 100%  2
  DLACZEGO NIE NAPISALIŚCIE Z KTORYCH SZKÓŁ WYŻSZYCH ONI BYLI ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mów mi megi ..
  10 miesięcy temu ocena: 100%  1
  A już myślałem że to słynny Leszek - ekolog się zrehabilitował
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A