R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Najszybszy pączkożerca w regionie. Zjadł pączka w 4 sekundy… To trzeba zobaczyć [WIDEO]

› zwielkopolski24 8 miesięcy temu    8.02.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

Wielkopolska. Jedzenie pączków w tłusty czwartek to już rutyna. Jedzenie wielu pączków to już nuda. Ale pączkowy challenge? Tego jeszcze nie było.

R E K L A M A

 

Częstowaliśmy pączkami, ale też rzuciliśmy wam wyzwanie. Były dwa zadania: zjeść pączka, tak by się nie oblizać (nie jest to takie proste) Drugie zadanie było dla sprinterów - kto szybciej zje pączka. Jeden chłopak nas zaskoczył – informuje portal jarocinska.pl.


 

Czy da się zjeść pączka bez oblizywania? Jak szybko można poradzić sobie z kalorycznym ciastkiem? ZOBACZCIE WIDEO

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A