ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej. ZOBACZ, o czym przeczytasz w numerze

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    11.06.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 5 / 60%
A A A
 fot. Błażej Ciesielski

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej dostępne już w Twoim sklepie. Tego nie przeczytasz nigdzie indziej.

 

 

Mieszkaniec Jarocina został oskarżony o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. 35-latek bił i kopał swoją ofiarę, a na koniec podpalił. Dlaczego to zrobił? Jakie motywy nim kierowały. Przeczytasz o tym w najnowszym wydaniu "Gazety Jarocińskiej", która jest od dzisiaj w sprzedaży. 

Tylko w wydaniu papierowym przeczytasz o tym, czy pracownik 20-letni Ukrainiec, który uległ wypadkowi na budowie, był legalnie zatrudniony.

Dowiecie się też, jak radzić sobie z falą upałów i tym, co lub kto decyduje o ilości zastępów straży, jakie pojawiają się w miejscu wypadków. Zasady wyjaśniają komendanci PSP z Jarocina i Środy Wlkp.   

Tylko u nas na stronach "EkoWieści" można dowiedzieć się, jakie są nowe zasady zbiórki odpadów w gminie Jarocin.

W dziale "Historia" proponujemy tekst na 100-lecie Szkoły Podstawowej w Cielczy. 

O swoim fiacie 125p opowiada Dawid Sierański ze Stęgoszy, a w dziale "Poznajmy się" na pytania odpowiada Magdalena Sobczyk-Czerniak, architekt krajobrazu i florystyka.

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco!

Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej. 

+ 3 głosów: 5 (60%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A