R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Najbardziej piłkarska rodzina w Polsce

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    10.07.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Aż 22 dwie bramki (w dwóch meczach) zobaczyli kibice, którzy zjawili się na stadionie w Klęce na imprezie z okazji 35-lecia klubu Phytopharm (dawniej Herbapol). W pojedynku oldbojów z Klęki i Środy Wlkp. lepsi byli gospodarze wygrywając 7:4, a w spotkaniu ligowców trzecioligowa Polonia Środa rozgromiła 10:1 występującą w A-klasie drużynę Phytopharmu.

Podczas rocznicowych uroczystości zasłużone dla klubu osoby i instytucje otrzymały podziękowania i odznaczenia. Oficjalnie nadano także nazwę stadionowi. Obiekt od teraz nazywa się „Stadion Gminny imienia Zygmunta Woźniaka w Klęce”. Akt nadania imienia z rąk władz gminy odebrała m.in. Mieczysława Woźniak, wdowa po działaczu i jednym z pomysłodawców budowy.

Zaprezentowana została również klubowa monografia, którą napisali Marcin Parus (przedstawiciel kolejnego pokolenia najbardziej piłkarskiej rodziny w Polsce - w pewnym momencie w jednej drużynie w lidze makroregionalnej (IV poziom rozgrywkowy) grało dziewięciu braci i dwóch kuzynów) oraz Tomasz Siwiński.

Chętni, którzy chcieliby otrzymać książkę mogą się kontaktować z Marcinem Parusem (tel. 730/355-335). Po wpłaceniu darowizny na klub w wysokości 30 zł jako prezent dostaną monografię.

Relacja z jubileuszu w najbliższym numerze „Gazety”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ja
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
FC Parus Klęka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A