R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nadzwyczaj ważna zmiana. Radni wezwani do Ratusza

› Aktualności 2 miesiące temu    10.08.2018
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 5 / 40%
A A A

W jarocińskim ratuszu zbierają się miejscy radni. Przewodniczący Rajmund Banaszyński zwołał posiedzenie w trybie nadzwyczajnym.

 

R E K L A M A

W programie znalazły się tylko trzy punkty. Dwa z nich to otwarcie i zamkniecie obrad. Pośrodku znalazł się projekt jednej uchwały.

Dotyczy ona gminnych spółek - Zakładu Gospodarki Odpadami w Witaszyczkach. Radni będą głosowali nad zmianą podjętej w 2003 roku uchwały w sprawie powołania tej spółki.

Zwołanie dzisiejszego posiedzenia wiąże się ze zmianą terminu obowiązywania porozumienia międzygminnego, w którym uczestniczy 17 gmin i powiatów odprowadzających swoje odpady do ZGO - z 2025 roku do 2042 roku.

Posiedzenie rozpocznie się dzisiaj - 10 sierpnia o godz. 15.30.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 5 (40%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A