ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Na wycieczkę przed inauguracją roku. Aktywny koniec września na JUTW

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    12.09.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Jedną z imprez organizowanych przez JUTW jest Marsz Nordic WalkingJedną z imprez organizowanych przez JUTW jest Marsz Nordic Walking fot. Lidia Sokowicz

Zarząd Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza w ostatnim tygodniu września na wycieczkę oraz uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego 2019/2020.

 

 

Na trasie jednodniowej wycieczki znajdzie się m.in. Rogalin i Szreniawa. Wyjazd zaplanowano w środę 25 września. Koszt udziału wynosi 60 zł. Zapisy przyjmowane są pod nr. tel. 661/801-051.

 

 

Dwa dni później, w piątek 27 września odbędzie się uroczysta inauguracja kolejnego roku akademickiego. Początek o godz. 16.00 w sali widowiskowej JOK-u.

Zarząd zaprasza do uczestnictwa nie tylko studentów, ale również wszystkich chętnych seniorów, którzy zastanawiają się jeszcze nad uczestnictwem w zajęciach. Można się będzie dowiedzieć o wszystkich sekcjach działających w ramach JUTW. Oprócz tych, które już działają m.in. językowych, artystycznych, gimnastyki, nordic walking, jogi czy tańca, mają zostać zaproponowane również nowe zajęcia. W czasie roku akademickiego odbywają się również spotkania z ciekawymi ludźmi, zabawy taneczne, wycieczki autokarowe i rowerowe.        

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A