R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Na rowerze upamiętnią odzyskanie niepodległości

› Aktualności› Samorząd 8 miesięcy temu    15.05.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

17 tys. zł pozyskały Biblioteka Publiczna w Kotlinie oraz Stowarzyszenie ,,Przyszłość Kotlina”.Konkurs został ogłoszony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach Programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w związku z przypadającym w tym roku stuleciem odzyskania niepodległości. Jego celem jest wsparcie projektów, w których młodzi ludzie będą mogli uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

R E K L A M A

O dofinansowanie aplikowało 106 projektów z całej Polski. W gronie 30 laureatów znalazła się kotlińska biblioteka i stowarzyszenie. Z Wielkopolski dotacje otrzymało tylko 9 projektów. Kotlińska biblioteka za pozyskane środki chce włączyć na sportowo młodzież w obchody święta niepodległości organizując między innymi rajd rowerowy i liczne konkursy.

 

- Projekt złożony przez stowarzyszenie pn. Pomidorowy Szlak Niepodległościowy to zdobycie umiejętności przez młodych podczas podróży po Wielkopolsce różnymi środkami transportu, odwiedzenie kina, teatru, muzeum z plecakiem na plecach - mówi Justyna Zwieja, prezes Stowarzyszenia „Przyszłość Kotlina”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Lusia
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Niech poznają historię Ziemi Jarocinskiej (nie mylić z Z.J - a właściwie towarzystwem wzajemnej adoracji) a jak już są pod pomnikiem Taczaka powinni obejrzec zabytkową szkołe w której się uczył. Los i wygląd tego budynku wszyscy mają w dupie - najgłębiej ci którzy najczęściej składają kwiatki pod pomnikiem .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A