ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AMedyk A1_02_2020
R E K L A M A

Na rowerach pożegnają lato

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    9.09.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

X Rodzinny Rajd Rowerowy organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie.

 

R E K L A M A

 

Trasa będzie liczyła około 20 kilometrów. Cykliści wystartują w najbliższą niedzielę 15 września w Jaraczewie. Start o godz. 14.00 przy Gminnym Ośrodku Kultury, a meta w parku.

Zapisy są przyjmowane w GOK-u do 11 września.

 

Od godz. 16.00 przewidziano festyn dla dzieci, a na koniec (od godz. 19.00) zabawę taneczną z zespołami „Jurad” i „Samers Sax”.Trzy tygodnie temu mieszkańcy gminy Jaraczewo bawili się na święcie plonów. Gminne dożynki zorganizowano w Goli [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A