R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Jacek Kmieć
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_02
R E K L A M A

Muzyczne Jaraczewo w Radiu Poznań. Już w niedzielę!

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    30.12.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Złota Jesień podczas XV Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Popularnej w Żegocinie (25 listopada 2017)Złota Jesień podczas XV Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Popularnej w Żegocinie (25 listopada 2017) fot. GOK Jaraczewo

Zespół Złota Jesień z Jaraczewa będzie miał swoje pięć minut w Radiu Poznań.

 

R E K L A M A

 

W niedzielę 31 grudnia będzie można posłuchać zespołu Złota Jesień w porannym paśmie Radia Poznań. Grupa wokalna z Jaraczewa będzie jednym z bohaterów audycji Planeta Country prowadzonej przez Pawła Bączkowskiego. Program potrwa od 9.10 do 11.00.

Z informacji, jakie otrzymaliśmy, wynika, że to nie koniec muzyki z Jaraczewa w poznańskiej rozgłośni. Wieczorem o 21.10 bądź 22.10, w jednym z kolejnych wejść na antenę Bączkowskiego, będzie można usłyszeć piosenkę w wykonaniu Andrzeja Musiałka, dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jaraczewie.

Paweł Bączkowski w przeszłości śpiewał w naszej gminie. Ostatni raz przyjechał do tego miasta w listopadzie 2017 roku jako gość specjalny kolejnej edycji muzycznej zabawy "Dorosłe dzieci mają... głos".

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gui
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
A że burmistrz Jaraczewa nie śpiewał on taki przecież we wszystkim jest!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A