ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco

Muszą się spotkać, żeby porozmawiać o pieniądzach

› Aktualności 5 miesięcy temu    11.01.2019
Anna Konieczna
komentarzy 10 ocen 1 / 0%
A A A
Na zdjęciu od lewej: etatowy członek zarządu powiatu Mirosław Drzazga, radny Jacek Jędraszczyk, starosta Lidia Czechak oraz przewodniczący rady powiatu Jan SzczerbańNa zdjęciu od lewej: etatowy członek zarządu powiatu Mirosław Drzazga, radny Jacek Jędraszczyk, starosta Lidia Czechak oraz przewodniczący rady powiatu Jan Szczerbań fot. A. Konieczna

Spotykają się w trybie nadzwyczajnym. Powodem są pieniądze, których nie zdążyli wydać w ubiegłym roku. Teraz muszą je wpisać do nowego budżetu. Sprawa dotyczy powiatowych jednostek. Zobacz jakich?

 

Nadzwyczajną sesję na wniosek zarządu powiatu pod kierownictwem starosty Lidii Czechak [więcej o wyborze nowego włodarza powiatu przeczytasz TUTAJ] zwołał przewodniczący Jan Szczerbań.

 

W programie znalazło się 8 punktów, w tym dwa projekty uchwał. Obydwa dotyczą zmian w dopiero co uchwalonym budżecie na 2019 rok i Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu.

 

Są one niezbędne z powodu wydatków z ubiegłego roku, które nie do końca zostały zrealizowane i teraz trzeba je wpisać w plan finansowy na nowy rok.

 

 

- Realizujemy wieloletnie programy w placówkach oświatowych. W związku z tym, że część tych programów kończy się w styczniu, to wydziału oświaty złozył wniosek, żeby przesunąć wydatki niezrealizowane w roku 2018 na rok 2019 - wyjaśnia skarbnik powiatu Jacek Jędrzejak.

 

 

Dotyczy to dwóch programów. Jeden prowadzony jest w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie, a drugi we wszystkich szkołach, które podlegają powiatowi.

 

Nadzwyczajne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się dzisiaj - 11 stycznia. Początek o godz. 15.00 w sali konferencyjnej nr 30 w jarocińskim starostwie. Wstęp wolny.

Powiązane

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ POrażka
4 miesiące temu 10
Jak tam Mazurek zadowolony z kontraktów na 2019 rok? A Pani Starosta zadowolona z negocjatora Mazurka? Ma w ogóle o tym jakąkolwiek wiedzę? W mojej opinii znając możliwości Pana Leszka i wiedząc co nieco :-) powinien już się pakować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Samuel
5 miesięcy temu ocena: 100%  9
To może jest szansa by oddać pieniądze zabrane stowarzyszeniom ,którym Drzazga sprokurował zarzuty i pozbawił dofinansowania z ministerstwa ,przy milczącej aprobacie powiatowej koalicji bezideowych zaborców !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
5 miesięcy temu ocena: 100%  8
trzeba wysłać na drogi do posypywania piachem rzecznika powiatowego Szczepaniaka, chociaż czy to coś by pomogło?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czekając na tragedie
5 miesięcy temu ocena: 86%  7
A na drogach powiatowych szklanka zero piaskarek!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Świat nie kończy się na zdjęciach na Facebooka
5 miesięcy temu ocena: 89%  6
A czy Panie Starościny z PIS i PSL już wiedzą czy strata szpitala w roku 2018 za rządów prezesa z PO będzie bliżej 4 milionów czy bliżej 5 milionów złotych?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
5 miesięcy temu ocena: 100%  5
Panie nic nie beda nikomu tłumaczyly Jarocin jest malutka miescina i nikt nie zrobi nic dla zwyklych ludzi bo kazdy sie trzęsie o swoje stolki zeby tylko kasa szla ludzi maja gleboko gdzies trzebaby wyjsc na ulice i rozpedzic to cale towarzystwo ktore pojelo ze psuedo polityka to jest coś na czym mozna zarobic bo czlowiek uczciwy i madry nie pójdzie brac kase i nie pomóc ludziom bo w Jarocnie nie ma politykow nie czarujmy sie tylko kazdy z nich pojał ze mozna zarobic a sie nienarobic
~ Cyklista
5 miesięcy temu ocena: 57%  4
Dlaczego ścieżki rowerowe Golina - Zakrzew i Jarocin - Słupia są takie brudne ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobiety
5 miesięcy temu ocena: 79%  3
a już myślałyśmy, że zbierają się aby pokazać drzwi Szczepaniakowi, jesteśmy zawiedzione panie Starostowe, bardzo wami zawiedzione
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ osiedlowy
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Wszyscy mieszkańcy Jarocina są tymi paniami starościnami zawiedzeni , tak zawiedzeni. A ten pan z tyłu to kryje się ostatnio jak t....rz ! To szc....y , Mają nieczyste su...........ie. To ich zn....y
~ oli
5 miesięcy temu ocena: 83%  1
Ta pani i ten pan na drugim planie mego zaufanie nie mają. Boję się, ze znowu stacimy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji