ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Matysiak 11-26.12.19
R E K L A M A

Mundurowy Piknik już w niedziele. Czekamy na Ciebie!

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    14.06.2019
Karina Muszalska
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Organizatorzy

Mnóstwo atrakcji: konkursy z nagrodami, festiwal baniek mydlanych, warsztaty, kącik malucha, dmuchane zabawki, to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali organizatorzy na Mundurowy Piknik w Radlinie. Podczas festynu będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji „Ogród Marzeń”.

 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

To już ósmy piknik integracyjny, które wspólnie organizują Fundacja "Ogród Marzeń" i Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki.

 

 

- Na tej imprezie bardzo ważne są dzieci z niepełnosprawnością. To one są gospodarzami, ale na piknik zapraszamy wszystkich - całe rodziny, bo zależy nam bardzo na przełamywaniu barier, stereotypów i integracji, wspólnej zabawie - mówi Beata Frąckowiak -Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń"

 

 

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i mnóstwo nagród. Równie wolontariusze z Ochotniczej Straży Pożarnej (Cielczy, Mieszkowa, Radlin, Wilkowyi i Wolicy Koziej), Komendy Powiatowej Policji z Jarocina oraz Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk przygotowali liczne atrakcje oraz pokazy sprzętu strażackiego, wojskowego i ratownictwa medycznego.

Przygotowano pokaz ratownictwa na lądzie i wodzie. Będzie też można popływać łodziami. Dzieci będa mogły wejśc do wozów strażackich, policyjnych i wosjkowych, przymierzyć mundur, zrobić sobie pamiątkowa fotkę.

Organiztaorzy przygotowali wiele konkurencji rodzinnych z nagrodami. 

Swój udział w piknku zapowiedzieli też:  przedstawiciele Nadleśnictwa Jarocin i Stowarzyszenia Jedność.oraz  wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

 

Konkursy, nagrody

Konkursów będzie więcej. Organizatorzy wspólnie z uczniami Jarocińskiej Dwójki przygotowali też wiele atrakcji i tory przeszkód.

Festiwal baniek

Podczas festynu w niebo zostanie wypuszczonych tysiące baniek mydlanych. Dla najmłodszych dzieci będzie kącik malucha.

Kącik malucha

Bedzie super, bo zorganizuje go "Ciotka Anka z Przebieranki i Skakanki ciotki Anki". Wsród atrakcji między innymi zabawy z balonami, malowanie twarzy, modelowanie z balonów, klocki Gigant XXL, zabawy z bankami oraz odwiedziny Myszki Minnie.

 

 

Warto się wybrać do Radlina całą rodziną, zabrać ze sobą koc. Otoczenie sprzyja relaksowi i piknikowaniu.

 

 

Wstęp na piknik jest bezpłatny, większość atrakcji również. Zapłacić trzeba będzie jedynie za korzystanie z zamku dmuchanego i inne tego typu sprzęty.

 

 

Podczas pikniku będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń"

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
5 miesięcy temu ocena: 0%  3
Na rozkręcenie pikniku koncert otwarty nr 1249 https://verystream.com/e/D3DFq... https://gounlimited.to/embed-a... https://jetload.net/e/b5BfhSxJ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
6 miesięcy temu ocena: 33%  2
Na piknik weź parasl , wodę z cytryną i odrobinę radia w telefonie https://www.bigbradio.net/stre...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Furtok
5 miesięcy temu 1
Dobrze prawi polać mu ....
R E K L A M A