R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AUrbaniak A1
R E K L A M A

Mundurowi oddawali krew. Zebrano ponad 33 litry

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    7.03.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot.  Materiały KPP w Jarocinie

74 osoby wzięły udział w wczorajszej akcji „spoKREWnieni służbą”, która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Zbiórkę przeprowadzono w ramach, organizowanego przez szkolne koło PCK przy ZSP nr 2, przedsięwzięcia „Oddaj krew z Dwójką”.

R E K L A M A

- Prócz uczniów i mieszkańców do honorowego oddawania krwi przyłączyły się w tym dniu służby mundurowe, które oddają krew chorym i poszkodowanym w wypadkach drogowych w ramach II edycji akcji „spokrewnieni służbą” - mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Wśród osób, które oddały krew byli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, Państwowej Straży Pożarnej oraz strażacy z OSP. Łącznie krew oddało 74 krwiodawców, z czego 23 osoby to przedstawiciele służb mundurowych w tym komendanci: KPP inspektor Krzysztof Rzepczyk i PSP w Jarocinie st. bryg. Kazimierz Cieślak.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu organizatorów zbiórki i honorowych dawców udało się zebrać ponad 33 litry krwi, która zasili szpitale i może uratować niejedno ludzkie życie.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A