R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Nieruchomość
R E K L A M AB2 - Stimi
R E K L A M A

Mroczkowscy pokazali nowego Passata

› Motoryzacja› Porady ponad rok temu    5.12.2014
Magda Wieruszewska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Nowy Passat zachwyca perfekcyjnym wyglądem i technologią. To doskonałe połączenie komfortu, elegancji i dynamiki – dla ludzi, którzy wiedzą, co jest ważne w życiu – zapowiada premierę nowego modelu marki Volkswagen Agnieszka Mroczkowska, specjalista ds. sprzedaży, dealera marki VW.

R E K L A M A

Passat to światowy bestseller. Tylko w 2013 roku na model z tej serii zdecydowało się ponad 1,1 mln osób. Każdego dnia Passat jest najpopularniejszym autem koncernu. To wysoko zawieszona poprzeczka dla kolejnej generacji. Jakich nowości zatem mogą się spodziewać  klienci marki?
Prawdę mówiąc wszystko w tym samochodzie jest nowe – jego stylistyka, technologie, silniki i możliwości. Masa własna zmniejszyła się nawet o 85 kg, a wartość zużycia paliwa o 20 procent. Dzięki zmianom stylistycznym auto wyraźnie zyskało na charyzmie, ekskluzywności i dynamice. Im bardziej wgłębiamy się w listę wyposażenia, tym bardziej nowy Passat zyskuje.

Czym zatem nowy Passat może się pochwalić?
Zacznijmy od tego, co dla wielu najważniejsze. W nowym Passacie widać, jak bardzo Volkswagen przykłada się do obniżania kosztów i ochrony środowiska, przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki. Najlepszym tego przykładem jest nowa, najmocniejsza w gamie, jednostka TDI. Dwulitrowy silnik bi-turbo o mocy 240 KM, wyposażony seryjnie w napęd na wszystkie koła 4Motion i siedmiobiegową DSG zużywa zaledwie 5,3 l/100 km.

Równie ważne, jak koszty i dynamika, są bezpieczeństwo i komfort. Co w tej kwestii oferuje VW?
W tej dziedzinie nowy Passat jest jeszcze bardziej bezkonkurencyjny. Niektóre z debiutujących systemów to absolutne światowe nowości, np. asystent jazdy w korkach umożliwia automatyczne utrzymywanie kierunku i odległości w przypadku dużego natężenia ruchu.

Wspominała pani również o zmianach stylistycznych. Czego one dotyczą?
Samochód powinien być ekscytujący. Wystarczy popatrzeć na nowego Passata, żeby zrozumieć dlaczego Volkswagen mówi o nim, jak o nowej klasie samochodu. To nie jest auto dla tych, którzy po prostu chcą się wyróżniać. Passat jest dla ludzi, którzy podążają swoją drogą i chcą, żeby samochód był jak elegancka wizytówka.

Volkswagen z założenia przywiązuje wagę do detali. Co nowego pojawia się w premierowym modelu?
Na przykład w drzwiach, bezpośrednio na linii załamującej światło, styliści umieścili klamki o niezwykle przyjaznej formie, która wymaga równie precyzyjnych metod produkcyjnych. Ten know-how jest czymś, co wyróżnia Volkswagena spośród innych producentów samochodów. Dla ósmej generacji Passata VW opracował również całkowicie nowe światła. Auto będzie oferowane z halogenowymi i diodowymi reflektorami przednimi oraz z diodowymi światłami tylnymi.

Jak w kilku zdaniach zachęci pani do zakupu nowego Passata?
Nowy VW Passat jest w doskonałej formie. Sprawia wrażenie, jakby był przygotowany na starcie z rywalami z wyższej klasy. Został wyposażony w najlepsze silniki, najnowsze systemy i opakowany w gustowną, dynamiczną, pojemną karoserię. Nowy Passat ma wszystkie argumenty przemawiające za tym, żeby pozostać numerem 1. Każdy, kto jeszcze ma wątpliwości, powinien spróbować jazdy próbnej. VW dołożył wszelkich starań, żeby zostały one rozwiane.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bolo
ponad rok temu 1
pochylcie czoła przed japończykami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A