R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Można będzie kupić rękodzieło na rynku. I zobaczyć "coś z niczego"

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 9 miesięcy temu    13.06.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Swoje prace na sprzedaż wystawią m.in. pracownie artystyczne WTZ w JarocinieSwoje prace na sprzedaż wystawią m.in. pracownie artystyczne WTZ w Jarocinie fot. Lidia Sokowicz

Jutro przed południem na Rynku w Jarocinie będzie można nabyć prace wykonywane przez podopiecznych różnych ośrodków wsparcia i warsztaty terapii zajęciowej. Dostępne będą m.in. elementy ozdobne, przedmioty użytkowe i biżuteria.  Impreza odbywać się będzie w ramach XV Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych.

R E K L A M A

 

 

Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano w czwartek 14 czerwca na godz. 10.30. W trakcie prezentacji plastycznych oprócz wystawy i sprzedaży rękodzieła odbywać się będą również zajęcia warsztatowe, podczas których każdy z ośrodków będzie miał za zadanie wytworzyć „Coś z niczego".

 

Prace plastyczne na zadany temat będzie trzeba wykonać w oparciu o zestaw materiałów przygotowanych przez organizatora. Tym razem tematem przewodnim będzie 100. rocznica Powstania Wielkopolskiego.

 

Później każde dzieło zostanie ocenione przez jury, w którego skład wejdą przedstawiciele każdego z ośrodków biorących udział w przeglądzie. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 13.30. Głównym organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie "Opus", które prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej w Jarocinie.  

[AKTUALIZACJA 11:35]

ZOBACZ co się dzieje aktualnie

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kto to
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
a te panie to kto to? Artystki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K3
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Myślę, że godziny pracy i nauki szkolnej to najlepszy czas na tego typu imprezy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A