ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

"Motoserce 2019" - setki motocyklistów spotkało się na zlocie [FOTO][WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    7.04.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocin. Motoserce 2019. Setki motocyklistów spotkało się dzisiaj w Jarocinie, aby wziąć udział w ogólnopolskiej akcji, której głównym celem jest zbiórka krwi do ratowania życia i zdrowia. 

 

 

 

Jarociński klub motocyklowy „Born to Ride” po raz kolejny wziął udział w akcji „Motoserce” i wspólnie z innymi sympatykami jednośladów, spotkali się w niedzielny poranek na parkingu przy markecie Kaufland w Jarocinie. 

Około godziny 10.15 przez jarocińskie ulice przejechała parada różnorodnych motocykli. Jednoślady jechały ulicą Wrocławską, Hallera, Śródmiejską, Wodną, Wojska Polskiego, Św. Ducha, Maratońską, Kasztanową, Poznańską i Moniuszki, a następnie ponownie wróciły na parking marketu. 

 

ZOBACZ JAK BYŁ NA AKCJI "MOTOSERCE" W UBIEGŁYM ROKU [KLIKNIJ TUTAJ] 

 

Piękna pogoda sprawiła, że na zlot przybyły setki osób zainteresowanych. Od początku imprezy motocykliści chętnie pozwalali fotografować swoje maszyny, z czego najbardziej korzystały rodziny z dziećmi, które na zlot przyszły podziwiać pokaźne pojazdy. 

 

Od godziny 11.00 do 14.00 w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbyło się pobieranie krwi - najważniejsza część imprezy. 

Uczestnikom zlotu czas umilał zespół „Czajniki”, „Ostatnia Szansa”, „Hollow Stone”, „Senders”, „Azyl” oraz „Emergency Plan”. Oprócz tego organizatorzy przygotowali pokazy ratownictwa medycznego.

 

Zobacz wideo poniżej oraz zdjęcia z imprezy w naszej galerii. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Espresso
  4 dni temu 2
  A teraz, po zlocie, niektóre wiertarki urządzają sobie wyścigi na ul. Warcianej. Czy poradzili im tam, żeby od razu zostać dawcą organów?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 81 Pleszew
  2 miesiące temu ocena: 40%  1
  Czy eks kandydat członek Gangu Dzikich Wieprzy chapter Wilkowyja na swoim drugim komarku zaszczycił swoją osobą tą imprezę ???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji