ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AMedyk A1_02_2020
R E K L A M A

Młodzież sama z siebie wzięła się za "Moralność pani Dulskiej" [WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    10.10.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Na co dzień uczą się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie i I Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie. Są znajomymi, którzy postanowili zrobić coś, co znacznie wykracza poza szkolne obowiązki. Na warsztat wzięli sztukę Gabrieli Zapolskiej.

 

R E K L A M A

 

 

Adaptację "Moralności pani Dulskiej" tworzą zupełnie samodzielnie. Od scenariusza poprzez reżyserię, grę aktorską, a na rekwizytach i scenografii kończąc. Próby do spektaklu trwają właśnie w Jarocińskim Ośrodku Kultury. To właśnie tam można będzie zobaczyć efekty tych działań. Premierę zaplanowano na 14 października, czyli w Dniu Nauczyciela. Początek o godz. 18.00. Wstęp będzie wolny, ale przy okazji tego wydarzenia odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń". Dodatkowo sztuka ma być wystawiona jeszcze dwa raz, w środę 16 października dla szkół ponadgimnazjalnych z Jarocina.

 

Pomysłodawcami przedsięwzięcia są Marcin Musiela oraz Jacek Kościelny, którzy zajęli się również reżyserią.

Na scenie wystąpią: Joanna Gola, Joanna Krajka, Jan Leopold, Emilia Pawlaczyk, Marcin Musiela, Kinga Wojtkowiak, Emilia Urbaniak, Barbara Brunarska i Natalia Grygiel.

Za stronę techniczną odpowiedzialny jest Patryk Józwiak.

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gosc
4 miesiące temu ocena: 100%  2
brawo młodzieży!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
4 miesiące temu ocena: 33%  1
Dla poznania sztuki scenicznej i filmowej poleca się ogromny dorobek ponad 1500 dram Koreańskich i nie tylko , gdzie pojawiają perełki dramowe https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... dzień z Sungkyunkwan Scandal będzie tygodniem do przodu .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A