ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AEwa Kasprzak A1 04 2020
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Młodzi ludzie ekologii. W wykonaniu Szkoły Tańca "Jast"

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    23.02.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Spektakl "SigNature", który został stworzony przez niesamowitych młodych artystów, opowiada o tym, że zawsze warto walczyć o to, co jest dla nas ważne.

 

R E K L A M ASchronisko 1% 04_2020

 

Czy wiesz że… co minutę:
• 21 hektarów lasów tropikalnych ulega zniszczeniu
• 19 hektarów ziemi uprawnej ulega dewastacji
• 17 gatunków znika bezpowrotnie z naszej planety

 

Czy zastanawiałeś się jaką rolę odgrywasz w świecie? Czy jeden człowiek jest w stanie zatrzymać rabunkową gospodarkę, wyzysk matki natury? I czy ma szansę w walce z maszynami? Odpowiedzieć na ten temat spróbują tancerze. Spektakl odbędzie się w niedzielę 8 marca w JOK-u. Bilety w cenie 35 zł dostępne na biletyna.pl. Początek o godz. 16.00.

 

W spektaklu wystąpią tancerze ze Szkoły Tańca "Jast". Reżyserem przedstawienia jest Zbigniew Zasada - wielokrotny finalista mistrzostw  świata i Europy, a także artysta Kieleckiego Teatru Tańca, Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Opery Bałtyckiej i Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.Szczegóły można śledzić na fanpage'u Szkoły Tańca "Jast" Jarocin.
 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A