R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

MKS Jarocin na ogólnopolskim finale minisiatkówki chłopców (aktualizacja)

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    6.07.2018
Dawid Borucki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki/Archiwum

Zespół trójek MKS-u Jarocin w składzie Nikodem Zaremba, Daniel Mrówczyński, Jakub Wolski i Mateusz Andrzejczak walczą podczas ogólnopolskiego turnieju finałowego w minisiatkówce chłopców.

R E K L A M A

 

 

W pierwszej fazie rozgrywanego w Zabrzu turnieju, Jarociniacy rywalizowali w grupie B. Na początek zmagań MKS przegrał 0:2 z UMKS MOS Wola Warszawa. Kolejne dwa spotkania grupowe to zwycięstwa podopiecznych Grzegorza Gałuszki. Pokonali po 2:0 UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie oraz PSP 11 Kędzierzyn-Koźle. MKS zajął 2. miejsce w grupie i awansował do rozgrywek o miejsca 1-16.

AKTUALIZACJA:

MKS Jarocin zajął 3. miejsce w grupie K II fazy turnieju finałowego Kinder+Sport. Jarociniacy po wyrównanych pojedynkach ulegli 1:2 M-Volley/Norwid Częstochowa oraz 0:2 UKS 22 Kraków. Na zakończenie tej fazy pokonali 2:0 UKS Piątkę Wołomin.

Jutro oraz w niedzielę MKS powalczy o miejsca 9-16.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Po
8 miesięcy temu 1
Brawo chłopcy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A