ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGAZETA online 03 G1
R E K L A M Abyliniarnia a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Miłośnicy historii wyjadą do Czerniejewa. Zobacz kiedy!

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    30.09.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Historia pałacu w Czerniejewie w opowieściach Karola Soberskiego.

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA SRT

 

Księgarnia Historyczna Stara –Szuflada.pl oraz Fundacja Wsparcia i Rozwoju „Antrejka” są organizatorami kolejnego wydarzenia. Tym razem amatorzy historii zapoznani zostaną z dziejami pałacu w Czerniejewie na przestrzeni trzech stuleci, które przedstawi Karol Soberski.

 

[Podwyżka płac dla nauczycieli - gmina ustala nowy regulamin - czytaj szczegóły].

 

Karol Soberski to redaktor naczelny portalu informacjelokalne.pl), pisarz, eksplorator, prezes Fundacji Historycznej "Przywracamy Pamięć", twórca Festiwalu Historycznego "Tajemnice Trzech Stuleci" w pałacu Czerniejewie, autor wielu książek. Odkrywca w 2004 r. w lasach Leśnictwa Nowaszyce pod Gnieznem masowych grobów pomordowanych w 1942 r. przez Niemców w ramach akcji „T4" pacjentów gnieźnieńskiego szpitala „Dziekanka”.

 

[Czy powstanie kolejne osiedle domków jednorodzinnych? Szczegóły czytaj TUTAJ].

 

Wyjazd do Czerniejewa zorganizowany zostanie 6 października, a liczba miejsc jest niestety ograniczona. Wszyscy chętni proszeni są więc o zapisy pod numerem 607 233 062.

 

Zbiórka przed wyjazdem godz. 13.30 na rynku w Żerkowie. Koszt za jedna osobę wynosi 47 zł.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A