ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Mieszkańcy podzielili pieniądze z funduszu sołeckiego. Część kasy trafi do strażaków

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    11.08.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Ci, którzy wzięli udział w zebraniu sołeckim w Nowym Mieście, byli jednomyślni co do tego, na co mają zostać przeznaczone pieniądze.

 

W porządku obrad ujęto m.in. rozdysponowanie środków z funduszu sołeckiego na 2020 rok. Po wysłuchaniu propozycji przygotowanych przez sołtyskę, Agnieszkę Król mieszkańcy wyrazili swoją wolę w głosowaniu. Decyzja zapadła jednomyślnie.

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

Zdecydowano, że 20 tys. zł wydane zostanie na poprawę bezpieczeństwa na ulicy Poznańskiej (uzupełnienie chodnika między cmentarzem a stacją paliw), 18 tys. zł - na doposażenie remizy strażackiej, 4,5 tys. zł - na imprezy integracyjne, a ponad 2,5 tys. zł - na prace gospodarcze.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. JAK MOŻNA IM POMÓC?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pamietamy
3 miesiące temu ocena: 100%  1
a w Jarocinie znów będzie bez konsultacji, a jeśli będą, to tak jak ostatnio, pracownicy podlegli burmistrzowi, zgłaszać będą projekty po jego myśli, dla przypomnienia: plac zabaw w szkole za pieniądze z innego osiedla i super pompki rowerowe po 20 tysięcy, w tej chwili już chyba nieźle rozkradzione, i podsumowując, w Jarocinie jeśli będzie, to fundusz nieobywatelski!!! p.s. zwrócę jeszcze uwagę na technikę głosowania, ostatnio, z tego co wiem, nie wszystko było fair play
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A