R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Miała podróbki warte 100 tysięcy. Sprzedawała je na portalu

› U sąsiada› Gostyń ponad rok temu    4.02.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały policji

Tymczasem u sasiada. Podrabianą odzież, wyroby kosmetyczne, galanterię skórzaną, zegarki i okulary przeciwsłoneczne zabezpieczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, w miejscu zamieszkania 27-letniej mieszkanki gminy Dolsk, która sprzedawała rzeczy oznaczone podrobionymi znakami towarowymi różnych firm. W sumie podrabiany towar był wartości nie mniejszej niż 100 000 złotych. Kobieta już usłyszała zarzut, a sprawa ma charakter rozwojowy.

R E K L A M A

W dniach od 23 do 27 stycznia policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą uczestniczyli w międzynarodowej operacji „OPSON VI”. Jej celem było zwalczanie przestępczości gospodarczej polegającej na naruszeniach własności intelektualnej oraz prawa własności przemysłowej poprzez wytwarzanie, handel i przemyt podrabianych towarów.

- W toku wykonywanych, w ramach operacji czynności funkcjonariusze ustalili, że 27-letnia mieszkanka gminy Dolsk, wprowadza do obrotu towary oznaczone podrobionymi znakami towarowymi różnych firm. Z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta wystawia ogłoszenia za pośrednictwem portalu społecznościowego i w ten sposób sprzedaje różne rzeczy - informuje Ewa Kasińska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Co jeszcze ustaliła policja? ZOBACZ TUTAJ

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Nikimiki
ponad rok temu 3
Twoja stara
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nikiruchagrzejniki
ponad rok temu 2
:O Twoja stara manieczki nadal sobie robi :D
~ Masa
ponad rok temu ocena: 50%  1
Pewnie koleżanka tego z Md Sport Outlet a buty chińskie spod lady :D :D :D kto kupoje ten szmelc stadionowy ??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A