ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Miał przy sobie narkotyki i przyznał, że kierował samochodem pod ich wpływem

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    15.02.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. W nocy z poniedziałku na wtorek na ul. Marcinkowskiego w Jarocinie policjanci zatrzymali volkswagena golfa, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Autem kierował 35-latek z powiatu będzińskiego.

R E K L A M ASRT1 - Majówka - sb-nd

- Zachowanie kierującego wzbudziło podejrzenie mundurowych, że może prowadzić pojzad pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie woreczek z suszem roślinnym i białym proszkiem. Najprawdopodobniej była to amfetamina, ale to potwierdzą badania. Mężczyzna przyznał, że zanim wsiadł za kierownicę zażywał narkotyki - relacjonuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

35 latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Jeżeli badania krwi potwierdzą, że był pod wpływem narkotyków, to będzie odpowiadał za kierowanie pod wpływem narkotyków.
 

ZOBACZ TEŻ - KONKURS na walentynkowe SELFIE [TUTAJ KLIK]

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A