ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Matematyka to kosmos? I tak i nie. Podsumowanie projektu [ZDJĘCIA]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    6.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Zespół Szkół w Prusach

Jarocin. Prusy. Podsumowanie projektu mPotęga. Matematyka to KOSMOS? I tak i nie.

 

 

Podsumowanie projektu mPotęga odbyło się 18 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół w Prusach. Projekt finansowany przez Fundację mBanku trwał od września do grudnia, a jego celem było pokazanie uczniom praktycznych zastosowań matematyki w życiu codziennym.

W akcji brali udział uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej, którzy poznawali tajemnice matematyki od bardziej przyjaznej strony. Uczestnicy projektu uczyli się zastosowań matematyki np. w bankowości, kuchni oraz astronomii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Są najlepsi i uczą się w naszych szkołach. Docenił ich premier [KLIKNIJ]

 

Podczas realizacji projektu, uczniowie brali udział w warsztatach "matematyka w kosmosie" oraz wyjechali na wycieczkę do Planetarium w Toruniu.

Oprócz tego, pojechali również na lekcję ekonomii do Banku Spółdzielczego w Jarocinie, a potem wykorzystali zdobytą wiedzę podczas warsztatów z wykorzystaniem aplikacji Learning.apps oraz Quizizz.

Na uroczystym podsumowaniu przedstawiono zdjęcia z poszczególnych etapów realizacji projektu oraz plakaty i prace konkursowe [ZOBACZ GALERIĘ].

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ fry
  5 miesięcy temu ocena: 100%  1
  A Prusy to szkoła niepubliczna jest? Tam dopiero to nauczyciele zarabiają "krocie"A kto im zgotował ten los no kto?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji