R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Masz zbędne ubrania, przedmioty? Przynieś je na Gołębi Babi Targ w niedzielę

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    25.07.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Organizatorzy

Stajesz przed szafą pełną ubrań i ciągle nie potrafisz pozbyć się wrażenia, że nie masz co na siebie włożyć? Twoja biżuteria i dodatki już Ci się opatrzyły? Wymień je lub sprzedaj. A może poszukujesz właśnie czegoś oryginalnego, niepowtarzalnego i niekoniecznie drogiego? W obu sytacjach weź udział w niedzielnym Babim Targu w Jarocinie.

 

R E K L A M A

 

Półmetek wakacji to doskonała okazja do zrobienia przeglądu szafy. W niedzielę 5 sierpnia Kawiarnia Filmowa w Jarocinie zaprasza na ulicę Gołębią na Babi Targ, w czasie którego będzie można pozbyć się nienoszonych ubrań, butów czy dodatków, ale również uzupełnić swoją garderobę o coś nowego, oryginalnego. Założenie imprezy jest takie, by ubrania oraz dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym zakupem i leżą teraz ukryte na dnie szafy, wymienić na coś innego.

 

Dodatkowo organizatorzy tego wydarzenia chcą, aby to niedzielne popołudnie było też okazją do pomocy. Sprzedawcy proszeni są o to, aby z każdej transakcji złotówka trafiła na konto Kariny Antczak z Magnuszewic - dzielnej babki, która walczy z rakiem.

 

Niedzielny kiermasz na tarasie Kawiarni Filmowej zaplanowano w godz. 12.00-16.00 (w razie niepogody do godz.15.00). Jeśli chętnych będzie dużo, to oprócz tarasu Kawiarni Filmowej na potrzeby Babiego Targu zostanie zajęty też parking PKO. Wstęp jest wolny, a zgłoszenia osób, które chciałyby wystawić coś na sprzedaż przyjmowane są pod nr. tel. (62) 747-11-19. Termin upływa 3 sierpnia o godz. 12.00.

Szczegółowy regulamin dostępny TUTAJ

 

O walce Kariny i innych formach pomocy CZYTAJ TUTAJ

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kiri
8 miesięcy temu ocena: 75%  1
Brawo. Świetny pomysł!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A