R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Masz talent? Ogród Marzeń rozdaje stypendia

› Aktualności 12 miesięcy temu    28.09.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Kuźnia Młodych Talentów, to program stypendialny, który prowadzi od kilku lat Fundacja „Ogród Marzeń”. Do tej pory stypendyści otrzymywali od 1000 do 2500 zł na rok nauki.

 

R E K L A M A

 

Do funduszu stypendialnego mogą przystąpić młodzi ludzie mieszkający na terenie Ziemi Jarocińskiej (gmina Jarocin, Jaraczewo, Nowe Miasto, Kotlin i Żerków), którzy mają talent, a ich rodziców nie stać na jego wsparcie.

 

Szukamy młodych zdolnych, tych którzy dobrze się uczą, albo świetnie śpiewają lub rysują. Wspieramy wszelkie talenty. Naszym stypendysta był iluzjonista, fryzjer i żongler – mówi Beata Frąckowiak –Piotrowicz, prezes Fundacji „Ogród Marzeń” i dodaje: - Ważne jest dla nas jednak, by nasi stypendyści dzielili się talentem i udzielali społecznie.

W sumie Fundacja „Ogród Marzeń” wsparła stypendiami ponad 100 młodych ludzi z naszego terenu. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, fundusz wspierają: Fundacja Batorego oraz jarocińskie firmy: DROBUD S.A., SAN-GAZ i POLWOS, a także radna Danuta Maćkowiak.

O stypendia mogą ubiegać się uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Regulamin oraz wnioski można pobrać na stronie fundacji ogrodmarzen.org. Termin składania podań mija 6 października 2017 r.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A