ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Masz pomysł na gminną imprezę sylwestrową? Podziel się nim z biblioteką

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    12.01.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 11 ocen 1 / 100%
A A A
Wiele osób dobrze wspominało imprezę sylwestrową z 2017 rokuWiele osób dobrze wspominało imprezę sylwestrową z 2017 roku fot. fot. Archiwum/Tomasz Bartkowiak

Pod informacją na temat imprezy sylwestrowej, która odbyła się na jarocińskim rynku, na portalu www.jarocinska.pl i gazetowym fanpage’u pojawiło się sporo negatywnych ocen. Podobny był też wynik sondy. Organizatorzy, którzy myślą obecnie nad zmianą konwencji imprezy zapraszają do dyskusji i zgłaszania pomysłów.

 

 

O odniesienie się do opinii niezadowolonych mieszkańców poprosiliśmy Agnieszkę Borkiewicz, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy, która organizowała tegoroczne obchody pożegnania starego roku i powitania nowego. - W tym roku, tak samo jak w latach poprzednich, ochronę imprezy sylwestrowej zapewniało 8 ochroniarzy z firmy „Tiger”. Nie odnotowaliśmy żadnej interwencji. Organizacyjnie nad imprezą czuwało także 5 pracowników z ramienia biblioteki. Fajerwerki były odpalane z zabezpieczonego terenu pod Skarbczykiem. Niestety nie jesteśmy w stanie zapobiec odpalaniu fajerwerków czy petard przez uczestników zabawy z płyty rynku - podkreśliła dyrektorka. Impreza była także zabezpieczona pod względem medycznym, cały czas w gotowości była karetka. W tym roku na szczęście nie odnotowano żadnej interwencji medycznej, podczas gdy w zeszłym roku były aż 3.

 

- Co do poziomu muzycznego nie chcę się wypowiadać, bo jednym podoba się taka muzyka, a innym nie. Ponieważ byłam na rynku od godziny 23.00 do 1.30 jedno jednak mogę powiedzieć: widziałam mieszkańców, którzy bawili się i tańczyli przez cały czas trwania imprezy. Na pewno było ich zdecydowanie więcej niż w zeszłym roku i myślę, że to była zasługa zespołu, który do tego tańca zachęcał - stwierdziła Agnieszka Borkiewicz.

 

Organizatorka imprezy przyznaje jednak, że myśli obecnie nad zmianą konwencji obchodów sylwestra, przede wszystkim w kwestii fajerwerków. - W tym roku niestety mieliśmy już podpisane umowy i nie mogliśmy się wycofać z pokazu. Chciałabym poprosić mieszkańców o podzielenie się pomysłami, jak taka impreza sylwestrowa, ich zdaniem, powinna wyglądać. Zwłaszcza tych, którzy mieli wiele zastrzeżeń do tegorocznej - podsumowuje.

Niektórzy internauci ubolewali nad tym, że na imprezie zabrakło burmistrza Adama Pawlickiego, który tym razem na piśmie przekazał życzenia noworoczne mieszkańcom.

A Wy, jakie macie pomysły na gminną imprezę sylwestrową? Zapraszamy do zgłaszania pomysłów w komentarzach.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (13)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ AGA
5 miesięcy temu ocena: 100%  13
Wszyscy się śmieją z naszej kultury. Nic w tym joku niema mądrego Sylwestra to powinien robić ktoś z jajami żeby było gdzie pójść na co popatrzeć. wtedy nasi włodarze też by przyszli, z dumą popatrzeć. Burmistrz wie kiedy ma przyjść na rynek. Że wstydu wolał nie przyjść. Bo to był wstyd dla miasta. Brakuje bystrych ludzi w Jarocińskiej kulturze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kati
5 miesięcy temu ocena: 100%  12
Czy Pani Borkiewicz wogóle widziała i była na rynku? Dlaczego to Pani nie złożyła życzenia od Burmistrza skoro tam Pani była tylko jakieś śmieszne postacie. O jakim zespole mówi Pani? Na tej scence te trzy postacie? W dziwnych strojach to był zespół? Chyba wychowankowie biblioteki. Kto nie potrafi się wypowiadać niech tego nie robi. Głupoty każdy umie gadać. Ale takiej Pani z Biblioteki nie wypada. To jest śmieszne bo Pani pisze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wit
5 miesięcy temu ocena: 100%  11
Gdzie ta kobieta widziała te tłumy? Parodia. Ja jestem za tym żeby nie organizować tego typu imprez na rynku. Siedzi w bibliotece 10 bab a one się pytają mieszkańców jakie mają pomysły? ero kompetencji kierowania kulturą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Old JOK crew
5 miesięcy temu ocena: 92%  10
Przepis jest prosty - należy coś zrobić porządnie a nie na odpierdol....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do brodatego
5 miesięcy temu ocena: 71%  9
Pozdrawiamy "miłego" ochroniarza ze Spichlerza! Miłosci, pokoj i kultura!! xd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ brodaty
5 miesięcy temu ocena: 50%  8
Przecież to oszołom jakich mało.
~ Ula
5 miesięcy temu ocena: 100%  7
Może jakby jakiś znany zespół wystąpił to przyciągnie ludzi na zabawę sylwestrową na rynek. A tak to czytajac komentarze to strach tam iść. ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zainteresowany
5 miesięcy temu ocena: 100%  6
do pppp - chciałbym wiedzieć ile kosztowała ta impreza. Mówisz, że duże pieniądze za znany zespół. Ciekawe czy ta kwota wydana na tegoroczną imprezę nie oscylowała w tych granicach - lepiej przecież wynająć chłam a jak zostanie w kieszeni to się zawsze znajdzie chętny.... Szkoda, bo można zrobić coś fajnego. Mniej małych gównianych imprez na święto marchewki buraka urodzin Zdzisia, krzysia a dwa trzy razy w roku coś porządnego..
~ ppppp
5 miesięcy temu ocena: 100%  5
znany zespół swoje wykasuje, a potem bydło będzie się pluć, że to marnowanie pieniędzy, niestety wszystkim się nie dogodzi
~ mieszkaniec
5 miesięcy temu ocena: 79%  4
Pani Borkiewicz jak zwykle wszystko zepsuła
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jar
5 miesięcy temu ocena: 83%  3
Tak to jest jak się jest od wszystkiego i niczego!
~ Tedi
5 miesięcy temu ocena: 92%  2
Żenada,jeszcze raz podkreślam ,tanczyli .....w wiekszośc dzieci , rozumiem jakby to był Dzień Dziecka....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czas Jarocina
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Adam już o 22 w kasynie miał deski wiec nie dał rady się dowieźć jeepem a Bartek akurat tańcował 2 na 1 w remizie Roberta nikt nie lubi....bibliotek zorganizowała rewelacyjny festiwal wiec co to dla nich organizacja prowincjonalnego sylwestra
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji