ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Masz firmę i zatrudniasz pracowników - są pieniądze na ich szkolenie

4 miesiące temu    13.08.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarociński urząd pracy prowadzi nabór wniosków o przyznanie pieniędzy na kształcenie pracowników. Wsparcie dotyczy między innymi zastosowania w firmach nowych technologii i narzędzi pracy.

 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

Pieniądze na szkolenia pochodzą z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego i w pierwszej kolejności będą przyznawane na kształcenie ustawiczne grup pracowników i pracodawców wyznaczonych przez Radę Rynku Pracy.

 

A mianowicie:

- pracowników Centrów Integracji Społecznej, Klubów Integracji Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej

- osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

- pracowników w związku zastosowania w firmach nowych technologii i narzędzi pracy

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - zobacz, jakiego TUTAJ]

 

 

WAŻNE! W naborze można wnioskować tylko na formy kształcenia ustawicznego rozpoczynające się w okresie od 16 września do 31 października.

 

 

[specjalne spotkanie dla seniorów dotyczące bezpiecznego poruszania się w ruchu miejskim - szczegóły TUTAJ]

 


Z kolei wnioski będą przyjmowane od 22 do 28 sierpnia, w godz. od 8.00 do 14.00 lub do wyczerpania środków. Formularze są do pobrania w zakładce: „Dokumenty do pobrania” na stronie internetowej powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie {link TUTAJ]

 

 

Po wypełnieniu należy je składać w siedzibie jarocińskiego urzędu pracy, pok. 112 (należy pobrać bilet w biletomacie: Formy aktywizacji zawodowej bezrobotnych i pracowników/Krajowy Fundusz Szkoleniowy pok. 112)

 

 

UWAGA! Przed wypełnieniem dokumentów należy zapoznać się z „Zasadami przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

 

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (62) 747-35-79 wew. 222.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A