ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

„Mała książka – wielki człowiek”. Projekt czytelniczy z myślą o przedszkolakach

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    21.09.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin bierze udział w programie Instytutu Książki "Mała książka, wielki człowiek".Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem otrzyma w prezencie „Pierwsze czytanki dla…”.

 

 

W ponad 5.200 bibliotekach w całej Polsce na dzieci w wieku 3-6 czeka 300 tysięcy wyjątkowych wyprawek czytelniczych. To kolejny etap wielkiego projektu bookstartowego „Mała książka - wielki człowiek”. Do tej pory książki otrzymywali młodzi rodzice na szpitalnych oddziałach położniczych oraz trzylatki. Teraz wyprawki trafią także do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Program jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jarocińska biblioteka zaprasza najmłodszych czytelników do swoich placówek. Poza czytelniczą wyprawką czekają też specjalne Karty Małego Czytelnika i zabawa w zbieranie naklejek. Więcej szczegółów można się dowiedzieć w bibliotekach oraz na stronie: wielki-czlowiek.pl/

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A