ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOLNE MIEJSCE G1
R E K L A M APiotrowska A1 03 2020
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Magda Gessler ponownie była w Żerkowie Co z tego wynikło? [GALERIA, WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    13.12.2019
Karina Muszalska
komentarzy 10 ocen 4 / 100%
A A A
Magda Gessler w restauracji Tłusty Indyk w ŻerkowieMagda Gessler w restauracji Tłusty Indyk w Żerkowie fot. Instagram Magdy Gessler

Magda Gessler przeprowadzała Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Familijna w Żerkowie. Wczoraj wróciła ponownie. Co z Kuchennymi Rewoucjami w Bistro Tłusty Indyk?

 

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA SRT

W listopadzie Magda Gessler zawitała z ekipą telewizyjną do Żerkowa, by zmienić Restaurację Familijną. Śledziliśmy przemianę od samego początku. Szczegóły możesz zobaczyć TUTAJ.

 

Od samego początku wszystko owiane było tajemnicą. Codziennie pod pizzerią ustawiały się grupy ludzi wyczekujących na Magdę Gessler. Trudno było podejść pod same okna restauracji, ponieważ miejsce bylo pilnowane. Nie można było również zaparkować samochodu przed lokalem. Miejscowi twierdzili, że za wejściówkę na finałowa kolacje trzeba było nawet zapłacić 100 zł.

 

Wiadomo też było, że załoga pizzerii udała się razem z Magda Gessler na imprezę integracyjną do żerkowskiej kręgielni. Wszystko zostało zorganizowane bardzo dyskretnie.

 

Ostatecznie kolacja odbyła się czwartego dnia rewolucji. Wśród zaproszonych gości byli: starosta Lidia Czechak, burmistrz Żerkowa Michał Surma, żona sekretarza gminy Karolina Nowicka, urzędniczka Ewa Graczyk oraz lider zespołu Fest Jakub Tomaszewski z żoną. Goście okazali sie nieprzypadkowi, a kolacja była darmowa.

 

Głównym daniem w trakcie finału był indyk. Nic dziwnego, bowiem Pizzeria Familijna zamieniła się w Bistro Tłusty Indyk. Co podano w trakcie kolacji? O tym czytaj TUTAJ.

 

Celebrytka zrobiła dobre wrażenie na gościach. - Pani Magda jest miła i otwarta. Podchodziła do stolika i pytała się, jak smakują nam potrawy - poinformował jeden z uczestników kolacji. - Były obawy, że będzie bardzo sztywno. Atmosfera była naprawdę sympatyczna - dodaje.

 

Goście zobowiązani są nadal do zachowania wszystkiego w tajemnicy. Klauzulą poufności objęci są szczególnie właściciele lokalu. Do mediów społecznościowych trafiły jednak zdjęcia z kolacji. Zobacz zdjęcia z ostatniego dnia rewolucji TUTAJ.

 

Zgodnie z regułą programu, Magda Gessler wraca po kilku tygodniach do lokalu, w którym przeprowadzała Kuchenne Rewolucje. Sprawdza wtedy, czy restauratorzy wypełniają wszystki ustalone warunki. Na koniec jest zawsze wystawiana ocena. Od niej jest zależne, to, czy lokal będzie mógł się reklamować wizerunkiem celebrytki. Nic wiec dziwnego, że wczoraj celebrytka ponownie zawitała do Bistro Tłusty Indyk w Żerkowie.

 

Na profilu instagramowym gwiazdy TVN-u pojawiło się zdjęcie z żerkowskiego bistro. Łatwo zauważyć, że Magda Gessler jest w dobrym humorze. Czyżby Rewolucje Kuchenne się udały? Według nieoficjalnych informacji wszystko zakończyło się sukcesem.

Kiedy zobaczymy program? Na pewno w nowym sezonie, czyli w 2020 roku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA Ar2
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ misiu
  3 miesiące temu ocena: 100%  9
  Byłem wcześniej było kiepsko byłem po rewolucjach spróbowałem indyka niestety był bardzo suchy i na dodatek podgrzewany no i oczywiście ceny poszły w górę.wyprawiałem komunię mojemu dziecku nie polecam
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jar
  3 miesiące temu ocena: 67%  8
  Ja rozumiem, że można nie lubić władzy. Ale czy trzeba obrażać, że ktoś jest gruby czy chudy. Nie ładnie. A do kościoła wszyscy lecą, pobożni!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ chudy indyk
  3 miesiące temu ocena: 100%  7
  To nie obrażanie to stwierdzenie faktu. To ze burmisrz jest tusty to nikogo nie obraża.
  ~ Zenek
  3 miesiące temu ocena: 33%  6
  Tłusty indyk bajka naprawdę jedna z lepszych knajpek z jedzeniem. Smak i ilość powala! Powodzenia życzę właścicielom.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ciekawa
  3 miesiące temu ocena: 80%  5
  Kiedy będzie emisja programu na tvn? Fajnie by było jakbyście powiadomili na stronie.. Chętnie obejrzę w telewizji..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MłodyJarociniak
  3 miesiące temu ocena: 43%  4
  Najprawdopodobniej emisja w styczniu wtedy będzie nowy sezon programu
  ~ Jak to?
  3 miesiące temu ocena: 39%  3
  Jak się udały jak widzę reklamę familijnej a nie indyka?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ OLO
  3 miesiące temu ocena: 43%  2
  Byłem sprawdziłem bardzo smacznie !!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ program wiedzy społecznej
  3 miesiące temu ocena: 60%  1
  Co nas czeka po wyborach ? https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A