R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Magazyn ONA - zdradzamy, co w najnowszym numerze!

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    4.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 5 / 20%
A A A
Magzyn ONAMagzyn ONA

Zimowe wydanie Magazynu ONA jest wyjątkowe! 40 stron niezwykle ciekawych materiałów, m.in. wywiady: z Anną Cieślewicz i Marysią Konieczną. Porady narciarskie, sylwestrowe oraz zakręcone przepisy na wege Wigilię. A to nie wszystko.

 

R E K L A M A

 

 

  Edycja zimowa Magazynu ONA jest jeszcze ciekawsza niż jesienna. Zespół redakcyjny przygotował wiele ciekawych wywiadów, artykułów i porad.

 

Z pewnością zdziwicie się, gdy zobaczycie efekt metamorfozy. Jej bohaterka - Agnieszka po sesji zdjęciowej powiedziała: „Z takiej szarej myszki, takie cudo”. Czy to prawda? Przekonacie się sami, gdy zobaczycie zdjęcia.

 

  W tym numerze znajdziecie dwa niezwykłe wywiady. Ich bohaterki, to z pewnością kobiety światowe, ale nie zapominają o Jarocinie. Tu mają rodzinę, znajomych.

Maria Konieczna pracuje z najlepszymi na świecie agencjami modelek. Opowiada o jasnych i ciemnych stronach tego zawodu. Pracuje w Ameryce, teraz pozuje w Londynie.

Anna Cieślewicz ( z domu Ratajczak) odkąd wyjechała z Jarocina, podbija świat. Zwiedziła dziesiątki krajów, tworzy aplikacje multimedialne, zdobywa uznanie jako malarka. W mijającym roku zrobiła dwa poważne wernisaże. Na wiosnę zadebiutowała we florenckim Artimino - legendarnej Villi rodu Medici, a kilka miesięcy później wystąpiła na międzynarodowych targach sztuki obok sław takich jak Salvador Dali, Franciszek Starowieyski, Fangor czy Młodożeniec.

 

W poprzednim numerze zachęciliśmy Was, by zaprosić Adę Nawrocką - nasza specjalistkę od wnętrz - do Waszych domów. Ada odwiedziła  panią Dorotę z Goliny. Zdjęcia i opowieść o wizycie w jej niezwykłym domu znajdziecie w najnowszym numerze.

 

W tym numerze znajdziecie wiele porad. Janusz Zwierzycki, Maciej Bilica oraz Karolina i Bartosz Witek mówią, jak przygotować się do sezonu narciarskiego. Znajdziecie też porady, jak zadbać zimą o cerę i stopy, a Ewa Andrzejczak opowie, jak ćwiczy z Ewa Chodakowską i zachęci do aktywności fizycznej.

Są też niezwykłe przepisy świąteczne na pyszne ciasta oraz nietypową Wigilię w wegańskim stylu. ONA w Jarocinie zaprasza też do zabawy sylwestrowej. Gdzie się bawić, jak się ubrać?

O tym w najnowszym numerze Magazynu ONA, który już od wtorku w sklepach razem z „Gazetą Jarocińską”

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 5 (20%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A