R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Magazyn ONA: Agnieszka szyje dla gwiazd, Katarzyna jest fotomodelką w Sydney

› Aktualności 4 miesiące temu    13.06.2018
Redakcja
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A

Agnieszka Borkiewicz szyje sukienki dla gwiazd: Beyonce, Lady Gaga i innych. Katarzyna w Sydney robi karierę fotomodelki. Wyjechały z Jarocina, by spełniać marzenia.

 

R E K L A M A

 

 

Magazyn ONA już w sklepach razem z „Gazetą Jarocińską” . Tym razem przedstawiamy w nim dwie młode kobiety, które postanowiły zrobić karierę poza granicami naszego kraju.

Agnieszka Borkiewicz trafiła z Interelkanu do jednego z najsłynniejszych domów mody na świecie - Aleksandra McQueena. Szyje sukienki dla gwiazd i księżnej Kate. W najnowszym numerze Magazynu ONA Agnieszka opowiada o swojej pracy, zdradza tajniki świata mody.

Katarzyna „Aurora” Sprengel w jarocińskim liceum była „szarą myszką” i „molem książkowym”. Dziś rozwija skrzydła w Sydney. Pozuje do zdjęć znanym fotografom, pisze poezje. Z Kasią szczerze o pozowaniu i życiu w wielkim świecie rozmawia Weronika Przewoźniak.

 

W bezpłatnym dodatku do „Gazety Jarocińskiej” znajdziecie również szereg porad dla przyszłych par młodych w dodatku „Ona bierze ślub”.

Jest też tekst o pigułce gwałtu. Swoją historię opowiada Agata, której w jednym z jarocińskich klubów trafiła się bardzo niemiła przygoda. W magazynie piszemy, jakie są objawy, jak rozpoznać, czy ktoś nie wrzucił ci tabletki do drinka.

Jak zwykle znajdziecie też wiele porad:

  • Co robić, by wakacje z dzieckiem nie zmieniły się w koszmar?
  • Jak dbać o oczy latem, jakie okulary wybrać i dlaczego nie wolno nosić ich na włosach?
  • Jak chronić rośliny bez używania chemii?
  • Jak dbać latem o cerę i stopy?
  • Co modnego na siebie włożyć?

Magazyn ONA kupicie razem z "Gazetą Jarocińską" w sklepie lub tutaj przez internet e-wydanie [KLIKNIJ]

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Spłonek
4 miesiące temu ocena: 100%  8
Co robić, by wakacje z dzieckiem nie zmieniły się w koszmar? Odp. Nie posiadać dzieci.
~ Skazony zo .....
4 miesiące temu ocena: 100%  7
A u nos taki ROZWÓJ !!! a kobiciny musiały za chlebem wyjechoć :-(((
~ gminnik
4 miesiące temu 6
Dziwne. Musiały wyjechać? ;)
~ sowa
4 miesiące temu 5
poczytaj Burse "mam w doopie male miasteczka"
~ sowa
4 miesiące temu 4
gminnik obudz się świat to globalna wioska, a nie kazdy tez chce tutaj zostac, poza tym czy miasto z 25 tys mieszkancow, moze zaproponowac dla kazdego prace zwłaszcza takie nietypowe jak te Panie? Tutaj nie ma klasowej sławy projektantow to nie Mediolan, to małe miasteczko w centrum Polski, niegdys pełne wiernych władzy aparatczykow, dzieki czemu tutaj zrobiono własnie festiwal! W najbardziej komunistycznym miescie !
R E K L A M A
~ nika
4 miesiące temu ocena: 100%  3
to dobrze ze szyje i zarabia na zyciee
~ Taka prawda
4 miesiące temu ocena: 100%  2
Jaki z tego wniosek chcesz zrobić karierę wyprzielaj z tego miasta pełnego ukladow
~ Olaf
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Dokładnie, za każdym razem gdy w tej gazecie opisany jest czyjś sukces, okazuje się, że osoba ta już dawno wyjechała z Jarocina i pewnie nie chce tutaj nawet wracać...
R E K L A M A
R E K L A M A