R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Legia Warszawa – Sparta Jarocin: trzecia wygrana Jarociniaków

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    13.05.2018
Dawid Borucki
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Dawid Borucki/Archiwum

Sparta Jarocin pokonała 26:12 Legię Warszawa w sobotnim meczu 4. kolejki I ligi rugby.

R E K L A M A

 

 

Mecz w Warszawie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po indywidualnych błędach rugbistów Sparty Jarocin zdobyli pierwsze przyłożenie w meczu. Później jednak inicjatywę przejęli goście. Dodatkowo jeden z zawodników Legii zobaczył żółtą kartkę i musiał opuścić boisko na 10 minut. Na plac gry wrócić, ale nie na długo. Gracz stołecznej drużyny po raz drugi otrzymał żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną. Mimo gry w przewadze jednego zawodnika, ataki Sparty były nieskuteczne. Kontrę wykorzystała za to Legia i prowadziła już 12:0.

Wynik ten utrzymał się do przerwy. Po niej Sparta wreszcie zaczęła zdobywać punkty. Spokojniejsza gra zaowocowała przyłożeniem Piotra Matuszaka. Do podwyższenia podszedł Kacper Włodarek i kopnął piłkę między słupy. Chwilę później po akcji młyna Sparta objęła prowadzenie. Przyłożenie zdobył Łukasz Bobek, a Włodarek ponownie skutecznie podwyższył. Końcówka meczu należała całkowicie do Jarociniaków, którzy zdobyli jeszcze dwa przyłożenia za sprawą Jana Krajka i ponownie Matuszaka. W międzyczasie podwyższył Bartosz Włodarek i Sparta wygrała 26:12.

Kolejny mecz Jarociniacy zagrają przed własną publicznością z Arką Rumia. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Maratońskiej w sobotę, 19 maja o godzinie 16.00.

Sparta Jarocin: Mateusz Goćkiewicz, Błażej Kalinowski, Sebastian Jakubiak, Kamil Nowak, Daniel Jaworski, Krzysztof Ermanowicz, Oskar Gibki, Tobiasz Nowak, Szymon Krzyżaniak, Kacper Włodarek, Michał Soliński, Bartosz Tondaś, Piotr Matuszak, Jan Krajka, Jacek Idzikowski,Łukasz Bobek, Mateusz Komorniczak, Michał Miłek, Marcin Nastawski, Bartosz Włodarek, Mateusz Kłosiński

Punkty dla Sparty: Piotr Matuszak – 10 pkt., Jan Krajka, Łukasz Bobek – obaj po 5 pkt., Kacper Włodarek – 4 pkt., Bartosz Włodarek – 2 pkt.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ :D
8 miesięcy temu ocena: 0%  2
ale kabany
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
8 miesięcy temu ocena: 92%  1
Super ! Gratulacje ! Szkoda przegranej z Watahą ale i tak jesteście najlepsi ! Niech za tydzień wezmie z WAS przykład KOLEJORZ !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A