R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kuba Sienkiewicz dla pań

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    13.03.2018
Joanna Pera
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Dzień Kobiet. Powiat jarociński. Jaraczewo. Kuba Sienkiewicz. Elektryczne gitary. Jestem z miasta. Gminny Ośrodek Kultury. 

 

R E K L A M A

 

W Jaraczewie z okazji Dnia Kobiet wystąpił Kuba Sienkiewicz, lider zespołu „Elektryczne Gitary”, artysta znany szerokiej publiczności dzięki takim przebojom jak: „Jestem z miasta”, „Dzieci wybiegły”, „Człowiek z liściem”, „To juz jest koniec” czy „Włosy”.

Koncert odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Jaraczewie, we wtorek 6 marca. Każda z przybyłych pań otrzymała żółtego tulipana, a na stole czekał kieliszek czerwonego wina. Uczestniczki koncertu w większości znały wszystkie utwory artysty, co zostawało każdorazowo nagrodzone gromkimi brawami.

Spotkanie zakończyło się kawą i ciastem, które przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jaraczewie.

Organizatorem wydarzenia byli: Dariusz Strugała - burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo, Gminny Ośrodek Kultury, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Jaraczewie.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ To Pisior
ponad rok temu ocena: 70%  3
Kuba Sienkiewicz to zaprzysięgły Pisior . Za Kaczora i Rydzyka to dałby się pokroić . Opowiadał w tekewizji jakim gorącym uczuciem darzy prezesa i Ojca z Torunia .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Asia
ponad rok temu ocena: 100%  2
Kto wiedział że będzie Kuba??? JAK ZAWSZE WYBRANI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A