ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Kto wygrał Wybory Samorządowe 2018? Komisje liczą. Czas na WYNIKI

ponad rok temu    21.10.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 537 ocen 62 / 84%
A A A

Wybory 2018. Samorząd 2018. Wybory samorządowe 2018. Wyniki wyborów samorządowych. Pierwsze wyniki wyborów. Kto wgrał wybory w Jarocinie. Kto wygrał wybory w Żerkowie, Jaraczewie, Kotlinie i Nowym Mieście. Wieczór wyborczy w Jarocinie

 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

I koniec głosowania. Właśnie minęła 21.00, a to oznacza, że zakończyły się Wybory Samorządowe 2018. Jak wyglądała wyborcza niedziela - więcej dowiecie się z naszego aktualizowanego na bieżąco materiału TUTAJ. Tam znajdziecie też ZDJĘCIA i WIDEO z głosowania.

 

Komisje wyborcze przystąpią teraz do liczenia głosów. Wiadomo, że rozpoczną od kandydatów do sejmików. Najpóźniej zliczane mają być głosowania na wójtów i burmistrzów. Przed członkami komisji kolejne pracowite godziny. Wybory Samorządowe 2018 na naszym terenie przebiegły bardzo spokojnie. Jarocińska policja nie odnotowała ani jednego incydentu. Gorzej było na końcówce kampanii wyborczej, kiedy doszło do sytuacji, że w Golinie i innych miejscach niszczono materiały wyborcze [ZOBACZ TUTAJ]

 

Teraz, szczególnie kandydaci, zastanawiają się, kto wygra te wybory. Kto będzie rządził przez następną kadencję w naszych miastach i gminach. Cztery lata temu powracający po przerwie do samorządu Adam Pawlicki dosłownie zmiótł konkurencję wygrywając w pierwszej turze [ZOBACZ TUTAJ], przy okazji wprowadził do rady 15 radnych, co - jak sam podkreślał - dało mu spokój i komfort rządzenia.

 

Ekipa Pawlickiego pod hasłem Rozwój zrealizowała w mieście i gminie szereg inwestycji, w tym bardzo dobrze odebrane społecznie mieszkania czynszowe [ZOBACZ TUTAJ]. Początek kadencji był jednak trudny, bo niezapowiadane zmiany w oświacie, doprowadziły do społecznego niezadowolenia i w efekcie referendum, które chociaż okazało się niewiążące, to pokazało, że polityka obecnych władz miasta ma sporą grupę przeciwników [ZOBACZ TUTAJ].

 

To między innymi z nimi, swoistą pozaratuszową opozycją, budowała swoją kampanię do władz miasta Katarzyna Szymkowiak, chyba największy i jedyny liczący się konkurent, a w zasadzie konkurentka Pawlickiego w tych wyborach. Była nie tylko obecna w przestrzeni publicznej i mediach społecznościowych, ale pokazała też program, który mógł przypaść do gustu, zwłaszcza przeciwnikom obecnego sposobu zarządzania miastem. Czy zyska szerszą akceptację? Ilu radnych wprowadzi do rady? Czy w przypadku przegranej stworzą silną opozycję?

 

Nasz przedwyborczy sondaż internetowy [ZOBACZ TUTAJ] pokazał, że w Jarocinie może być II tura wyborów, zwłaszcza jeśli dzisiaj frekwencja przekroczy 50 procent. Jeśli tak, to w dogrywce spotkają się Pawlicki i Szymkowiak. Pozostali dwaj kandydaci, w opinii internautów byli bez szans. Czy kandydaci zasłużyli na przychylność wyborców? Przedstawiciel PiS Zbigniew Surdukowski zwołał zaledwie jedną konferencję prasową, rzucił kilka pomysłów (większość realizowanych już w mieście) i szafował hasłem „koryto minus”. Czy to wystarczy by przekroczyć 10 procent? Są tacy obserwatorzy polityki, którzy mówią, że kandydat PiS-u może być beneficjentem fali wnoszącej partii w skali ogólnopolskiej, trzeźwa ocena jego kampanijnych dokonań nie pozwala jednak na taki optymizm.

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

 

O Krzysztofie Woelke z Komitetu Wolny Jarocin można napisać jedynie to, że był kandydatem na burmistrza Jarocina. Tyle i aż tyle… Krytyczni obserwatorzy samorządu oceniają, że lider WJ może zrobić najgorszy wynik w historii bezpośrednich wyborów na burmistrza od 2002 roku.

 

Wyniki wyborów w Żerkowie? Tym razem na żerkowskiej ziemi spotkało się dwóch młodych, niezwykle rzutkich i prowadzących silną kampanię kandydatów. Nasz sondaż pokazał, że w pierwszej turze wygra Michał Surma. Jeśli tak, Jacek Kmieć przegrałby po raz czwarty walkę o fotel szefa gminy. A może czeka nas niespodzianka?

 

W Kotlinie panuje zwyczajnie kryzys demokracji i samorządowa posucha. Mirosław Paterczyk nie miał konkurencji, w związku z tym mieszkańcy w przypadku wójta miast wyborów mieli plebiscyt. Czy Paterczyk uchroni stanowisko? Internauci byli zdania, że nie [ZOBACZ TUTAJ]. No ale liczą się wyniki głosowania. 

 

Jeszcze gorzej sprawa wygląda w Nowym Mieście, gdzie będzie chyba najgorsza frekwencja w tych wyborach. Wydaje się, że nieznany zupełnie z samorządu do tej pory Henryk Gołębiak, nie będzie w stanie zagrozić „wiecznemu” wójtowi Aleksandrowi Podemskiemu. Ale czy to dobrze dla samorządu? 

 

Jak wybory skończą się w Jaraczewie? Nasi respondenci przewidzieli, że tu tutaj może być potrzebna dogrywka. Sondaże pokazywały, że obecny burmistrz Dariusz Strugała i Roman Dworzyński idą „łeb w łeb”. Zwłaszcza, ze ten ostatni powinien zgodnie z logiką odebrać długoletniemu wójtowi mocny wciąż w Jaraczewie peeselowski elektorat. A może będzie niespodzianka i wreszcie zwycięży startujący już kilka razy do fotela wójta Tomasz Ochliński? Jeśli nawet nie, szykuje się sporo zmian w radzie miasta i gminy.

 

Za chwilę komisje zaczną tworzyć protokoły. Na początek jednak otwarcie urn. Po raz pierwszy przejrzystych. Czekamy w takim razie na wyniki.

Czekają też sztaby wyborcze i kandydaci. Największe z nich, skupione wokół kandydatów na burmistrza Jarocina, zorganizowały wieczory wyborcze w wynajętych obiektach. Chcemy ich odwiedzić. 

INFORMACJA BĘDZIE AKTUALIZOWANA 

 

[AKTUALIZACJA 21:42]

Rozpoczął się wieczór wyborczy. Sztaby kandydatów na burmistrza Jarocina czekają na wyniki głosowania – na początek choćby nieoficjalne. Obecnie urzędujący burmistrz Adam Pawlicki, który stara się o reelekcję, jest ze swoim sztabem w Kasynie. - Są tu ze mną wszystkie ważne dla mnie osoby – zaznacza. Ma na myśli między innymi członków Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska i kandydatów ze swojego komitetu wyborczego.

 

Kandydat na burmistrza nie ukrywa swojego rozczarowania niską frekwencją wyborczą w gminie Jarocin. Przypomnijmy, że o godzinie 17.00 wyniosła ona zaledwie 38,79%.

 

– Teraz, jak tyle pobudowaliśmy, to ludzie nie widzą potrzeby głosowania, bo wszystko mają – skomentował Pawlicki.

 

 

 

Burmistrz jest bardzo ostrożny w przewidywaniach wyniku głosowania. – Zobaczymy. Na razie liczą głosy. Trudno coś powiedzieć – stwierdził. W sztabie Ziemi Jarocińskiej spodziewają się, że wyniki będą znane w późnych godzinach nocych.

 

Pawlicki pytany czy będzie w poniedziałek w pracy, uśmiecha się i mówi, że może weźmie urlop na żądanie.

 

[22:29]

Jedyna kobieta wśród kandydatów na burmistrza Jarocina – Katarzyna Szymkowiak czeka na wyniki wyborów ze swoim sztabem w restauracji Eden w Witaszycach. W przeciwieństwie do Adama Pawlickiego, jest bardzo zadowolona z frekwencji. – Bardzo mnie cieszy, że ludzie poszlii zagłosować. Myślę, że w podsumowaniu okaże się, że frekwencja wcale nie była taka mała – stwierdza Katarzyna Szymkowiak.

 

W oczekiwaniu na wyniki z Jarocina sztab kandydatki na burmistrza śledził i emocjonował się podawanymi wynikami głosowania w kraju. Katarzyna Szymkowiak pytana, co jej kobieca intuicja mówi o wyniku wyborów na burmistrza Jarocina, powiedziała, że głosowanie się zakończyło i sprawa jest już przesądzona.

 

– Mieszkańcy już zdecydowali. Tylko my jeszcze nie znamy wyników głosowania i nie wiemy kogo wybrali. Pozostaje tylko czekać.

 

 

[22:30]

 

Według  wyników sondażu przeprowadzonego przez IPSOS Prawo i Sprawiedliwość wygrywa w wyborach do sejmików wojewódzkich i uzyskało 32,3 procenta poparcia


 Jarociński PiS świętuje w Pałacu w Witaszycach.

 

- Nie ukrywam, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Cieszymy się, że Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory. Liczyliśmy na lepszy rezultat  w Wielkopolsce, bo jednak w Wielkopolsce według sondaży Koalicja Obywatelka ma nieznacznie lepszy wynik – powiedziała portalowi Lidia Czechak, radna Rady Miejskiej Jarocina, a w dzisiejszych wyborach ubiegała się o mandat radnej powiatowej   

 

 

[23:50]

Komisje wciąż liczą. Kiedy tylko otrzymamy pierwsze wyniki bedziemy je sukcesywnie publikować. 

Tymczasem dotarła do nas zaskakująca informacja. W składzie jednej z obwodowych komisji wyborczych w gminie Jarocin, na terenie wiejskim, zasiadać miał brat jednego z kandydatów na radnego z tego okręgu, w tej chwili pełniący również ważną funckję w samorządzie. Taka sytuacja jest niezgodna z obowiązującymi przepisami. Badamy sprawę.

[01:32]

W  gminie Jaraczewo wybory na burmistrza rozstrzygnęły się najprawdopodobniej w pierwszej turze.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przez kolejne pięć lat Jaraczewem będzie rządził Dariusz Strugała [ZOBACZ TUTAJ].

Za jego kandydaturą opowiedziało około 56% głosujących.

[3:50]


W gminie Żerków prawdopodobnie też nie będzie drugiej tury. Z uzyskanych i potwierdzonych informacji wynika, że w wyborach na burmistrza Żerkowa wygrywa Michał Surma.

 

[4:05]

W gminie Nowe Miasto brakuje jeszcze wyników z jednego z obwodów.

[4:47]

Mamy wyniki wyborów w gminie Nowe Miasto nad Wartą: wójtem na kolejną kadencję został Aleksander Podemski. Uzyskał 73,29 % głosów.

Jego jedyny kontrkandydat, Henryk Gołębiak - 23,28 %.

[04:40]

Znamy wyniki wyborów na wójta w Kotlinie.  Większość mieszkańców gminy poparła kandydaturę Mirosława Paterczyka.ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ

[5:01]
W skład Rady Gminy Nowe Miasto nad Wartą weszło 6 radnych do tej pory pełniących tę funkcję oraz 8 nowych osób. .

Do nowej rady dostało się dwóch sołtysów.

 

[6:51]

Mamy nieoficjalne wyniki z Jarocina. Jeśli się potwierdzą, to Adam Pawlicki zostanie burmistrzem w pierwszej turze. Na skład rady cały czas jeszcze czekamy.

 

Wyniki głosowania na radnych do Rady Powiatu też jeszcze cały czas są liczone. Dobry wynik do RP zrobili kandydaci PiS-u, szczególnie w Żerkowie. Mariusz Stolecki zdeklasował rywali - głosowało na niego ponad 1400 osób - to dane jeszcze nie potwierdzone. 

 

[7:42]

Do Gminnej Komisji Wyborczej w Jarocinie dostarczono na razie z terenu wyniki z 6 komisji, a jest ich18. Jak informuje wiceprzewodnicząca GKW przekazywanie protakołów z komisji "dziennej" do "nocnej" trwało w niektórych miejscach kilka godzin - tak dokłanie i szczegółowo liczono karty.

[08:18]

Wszystko wskazuje na to, że Adam Pawlicki będzie miał słabsze zaplecze w nowej Radzie Miejskiej. Jego ugrupowanie ma wprowadzić tylko i aż 13 radnych. W poprzedniej kadencji było to 15 rajców. A w czasie kadencji do klubu Ziemi Jarocińskiej przeszedł Zdzisław Wojsciechowski, co dawało Pawlickiemu bezwzględną większość. 

 

[12:47]

Gminna Komisja Wyborcza w Jarocinie ciągle przyjmuje protokoły z komisji w terenie. Do Jarocina nie trafiły jeszcze wyniki z 5 obwodów. Z kolei z tych, które już przywiozły, dwie zostały cofnięte w celu poprawienia błędów. Zdaniem Katarzyny Świderskiej, wiceprzewodniczącej GKW, trudno powiedzieć, kiedy będą oficjalne wyniki głosowania na burmistrza Jarocina i radnych rady miejskiej. Podobna sytuacja jest z wynikami do Rady Powiatu Jarocińskiego.

WYNIKI wyborów na burmistrza Jarocina - ZOBACZ TUTA KLIK

+ 52 głosów: 62 (84%) 10 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (537)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Anna John
9 dni temu 537
I should thank for the endeavors you have made in making this post. assignment helps
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Andrew Martin
14 dni temu 536
https://bluetreeweb.com/import...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ outlook pst recovery
14 dni temu 535
outlook pst recovery
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sia1234
15 dni temu 534
Unprecedented present I may need on thank you for the undertakings you have made recorded as a printed version this captivating and learned article
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sia1234
15 dni temu 533
Unprecedented present I may need on thank you for the undertakings you have made recorded as a printed version this captivating and learned article
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sia1234
24 dni temu 532
One prevent goal for all understudies from Australia, UK and USA searching for online Dissertation Help Online administrations. We have a great group of journalists who work tirelessly on your Dissertation with the most noteworthy exactness to convey quality Dissertation in your inbox! On the off chance that you look for unequivocal thesis composing administrations, at that point let us know right away, we do everything required to convey the best Dissertation help and are consistently available to your no matter what! Meanwhile look at what we have coming up for you
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ allison henry
miesiąc temu 531
Let the True Expert of Guitar Lessons Illuminate Harmony for You https://bluetreeweb.com/let-th...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zara White
miesiąc temu 530
As a distributor of the ADS Worldwide brand, Canford stock a range of ADS Worldwide products including paging and PA loudspeakers. https://highlightstory.com/cla...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Android Games
2 miesiące temu 529
Great article! Are you searching for the best arcade games android? You may try Snake Beats game! https://www.simplycleaver.com/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sia chals
2 miesiące temu 528
Great article! Also, glad to see even soothed to see that Heineken and different bottling works home consistently care as a significant part of the expertise, the quality too and particularly of its clients!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZJ
ponad rok temu ocena: 75%  527
Wybory oczywiście wygrał Adam Michał Pawlicki i jego komitet Ziemia Jarocińska.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polak
ponad rok temu ocena: 67%  526
Wybory wygrał Adam Pawlicki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pacjent
ponad rok temu ocena: 68%  525
Panie Burmistrzu. Zrób Pan coś z tą służbą zdrowia w Jarocinie. Bo szpital w budowie od lat a leczyć nie ma komu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
ponad rok temu ocena: 100%  524
Pacjencie , może chciałbym wziąć udział w prywatyzacji szpitala lub wyprzedaży jego mienia ?
~ pieroggo russinio
ponad rok temu ocena: 60%  523
Pacjencie, szpital podlega pod powiat i burmistrz nic nie zrobi czy chce czy nie.
~ wyniki
ponad rok temu ocena: 100%  522
https://wybory2018.pkw.gov.pl/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Genek
ponad rok temu ocena: 100%  521
Gdyby wybory byłyby przez internet byli u lepiej ! Mamy taka technikę, a musza tony lasów ścinać! Tak sami jak logujemy się na stronę naszego banku logowalibys się na stronę komisji wyborczej ! Mamy XXI wiek w koncu! A te karty do głosowania większe być nie mogły?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koniec epoki marionetek
ponad rok temu ocena: 50%  520
Referendyści , Walczak i inni radnymi, brawo wreszcie odważni i energiczni ludzie w RM, panie burmistrz lepiej upublicznij te rejestry...w trosce o swoje 4 litery, Wersal się skończył
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hhhg
ponad rok temu ocena: 38%  519
Uśmiech na twarzy burmistrza się plasuje , ale on nam składa obietnice tutaj ze Będzie nam z miłością i wiernie służył i uczciwie służył i ze nie opuści nas??!!€
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Twój nick
ponad rok temu ocena: 69%  518
Przeciwnicy Pana Adama Pawlickiego wyciszcie się, zaznaczam, że też jestem przeciwnikiem. Komentarze na jarocińskiej to jak walka z wiatrakami, nic nie da. Skupmy się na zapewnieniach Pana Pawlickiego, że działa dla dobra każdego mieszkańca i zacznijmy wymagać, bo jesteśmy mieszkańcami. Konsekwentnie wymagać. Obserwować władzę, patrzeć na ręce, publicznie pokazywać zło, wymagać naprawienia zła. Proponuję pierwszy postulat, taki skromny, Pan Kaźmierczak na przełomie października - listopada ma podać ilość sprzedanych biletów na festiwal, bo tak odpowiedział - gazeta opublikowała. Wymagajmy jawności, patrzmy na ręce. Działajmy, komentarze na jarocińskiej nic nie dadzą. Łączmy się.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
ponad rok temu ocena: 33%  517
wyniki są i będą tutaj - oficjalne - za darmo - https://wybory2018.pkw.gov.pl/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janusz depes pisior
ponad rok temu ocena: 67%  516
Zbyszek jesteś wielki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kulki i krawiec
ponad rok temu ocena: 56%  515
przyjmniesz nas zbyszek na referenta? bendziemy bić stemple
~ wilk123
ponad rok temu ocena: 92%  514
Tak długo i jeszcze wyników nie ma kiedy będą oficjalnie wyniki na Burmistrza i Rady Powiatu i Gminy Jarocin
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Komisja
ponad rok temu ocena: 41%  513
Nie oficjalnie Pawlicki 64 procent
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ciekawa
ponad rok temu ocena: 100%  512
A jakas informacja odnosnie radnych miejskich i powiatowych bedzie?Nadal czekamy na jakies informacje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 91%  511
Mam pretensje do lokalizacji komisji w Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie. Została ona zlokalizowana na korytarzu a nie jak zawsze w świetlicy. Po mszach robił się tłok nie można było odczytać gdzie się ustawiać po odbiór list do głosowania.Trzy stanowiska do oddania głosów to trochę za mało.Wyborcy skreślali gdzie kto mógł min. na parapetach okien.Proszę o przemyślenie na przyszłość lokalizacji komisji. Nie zawsze co nowe to się sprawdza .W tym wypadku buło beznadziejnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Abc
ponad rok temu ocena: 100%  510
Beznadziejnie bylo nie tylko w 4 a w siedleminie zrobili sped na malym korytarzu szkolnym a swietlica wiejska swiecila pustkami. I jeszcze ten smrod
~ Roman
ponad rok temu ocena: 37%  509
To po jaką cholerę wszyscy idziecie po mszy jak chłopi na wsi? Lokale wyborcze były czynne kilkanaście godzin, a wy żeście się wszyscy stłoczyli po mszy i pretensje. Ludzie działają naprawdę jak owce w stadzie - jeden patrzy na drugiego i powtarza.
~ Komisjaa
ponad rok temu ocena: 67%  508
Witam wszystkich o godz 13 podamy wyniki tak to juz jutro jeszcze sobie jedna diete naliczymy i warunki nocne szkodliwe itd. Itp. Kawa ciastko obiad kolacja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ropucha
ponad rok temu ocena: 88%  507
Tak to mozna pracowac chce do komisji
~ Baszta
ponad rok temu 506
GMINA ŻERKÓW JUŻ WIADOMO https://www.zerkow.pl/asp/pl_s...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xd
ponad rok temu ocena: 100%  505
Wiadomo od 8 rano xd
~ Ciekawe
ponad rok temu ocena: 90%  504
Ciekawe że pan śledzianowski ok 6 rano już dziękował wyborcom na swoim profilu na fb. I że będzie reprezentował ich przez kolejne 5 lat. CIEKAWE SKAD MIAŁ WYNIKI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pozdrawiam redaktorkow
ponad rok temu ocena: 89%  503
Wyniki w większości okręgów są znane od godzin nocnych ale nie podają nic bo masz iść jutro po gazetę i kupić ją
~ Pozdrawiam redaktorkow
ponad rok temu ocena: 100%  502
Urząd gminy w Żerkowie zdążył opublikować protokół już a te pseudoredaktorki nie podały jakiejkolwiek informacji do teraz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 64%  501
z ostatniej chwili : Pawlicki 54%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Górnik
ponad rok temu ocena: 83%  500
Jarocińskie 500+...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kg
ponad rok temu ocena: 100%  499
500 :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Edward
ponad rok temu ocena: 92%  498
"Nie ważne kto wygra wybory, ważne kto liczy głosy" Adam Malysz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
ponad rok temu ocena: 70%  497
Pokręciłeś. Powinno to brzmieć tak: "Nie ważne na kogo ludzie głosują, ważne kto liczy głosy".
~ Aweee
ponad rok temu ocena: 91%  496
Redakcjo prosimy o reakcje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxxx
ponad rok temu ocena: 75%  495
w komorzu komisja kazała składać karty nie mieli prawa tego robić pod prokuraturę!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NoTakToJa
ponad rok temu ocena: 100%  494
Proszę podać podstawę prawna, dla której nadaje się to „pod” prokuraturę. Gdyby ktos wrzucił tak, ze byłoby widoczne na kogo zagłosowano, mogłoby to być podciągnięte pod prowadzenie kampanii wyborczej w lokali, oraz uczynienie tychże wyborów nietajnymi. Także ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie, zapewne proszono o to, żeby było zgodnie ze sztuka.
~ Obywatel
ponad rok temu ocena: 50%  493
trzeba było udać się ze swoimi pretensjami do komisji a nie wylewać swoje żale anonimowo na forum
~ 500
ponad rok temu ocena: 80%  492
UWAGA DOBIJAMY DO 500 haha wiemy jak to zrobic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 324
ponad rok temu ocena: 80%  491
dobra zmiana i dzieki niej to mamy:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do redaktora
ponad rok temu ocena: 100%  490
Redaktorze ludnosc domaga sie aktualizacji z jakimis konkretami dlaczego nie reagujecie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abc
ponad rok temu ocena: 57%  489
jak wygra Pawlicki, to bedzie tragedia, powstana kolejne ubojnie, których nikt nigdzie nie chce, rozbuduje pewnie wysypisko,ale okien juz teraz czesto nie mozna otworzyc bo smrod niesamowity gdzie inwestor z poprzednich wyborów, z tych wyborów pewnie tez nie pojawi sie inwestor, a pracy jak nie bylo tak nie ma a naiwni i tak glosuja na ten marazm i bylejakośc
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qqq
ponad rok temu ocena: 50%  488
rusz dupę do roboty, nikt ci pod ryj nie da
~ Ja
ponad rok temu ocena: 50%  487
Praca jest tylko trzeba chcieć
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 77%  486
Ubojnie będą przy łączniku w mieście bo przecież inwestor z helikoptera będzie otwierał....
~ Sprawa
ponad rok temu ocena: 67%  485
Wygrał czytać nie umoesz?
~ Górnik
ponad rok temu ocena: 57%  484
Za za - zwłaszcza te nie potrzebne :)
~ ZA za
ponad rok temu ocena: 44%  483
Jak wygra Pawlicki będą budowane drogi
~ Czy daja rade?
ponad rok temu ocena: 45%  482
#GJ ???????????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 88%  481
Czy ktos zwariowal zeby 15 godzin liczyc i jeszcze z bledami do poprawki. Tym wszystkim mondralom nie nalezy sie zaplata. Kpina z glosujacych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yeti
ponad rok temu ocena: 100%  480
Ty jesteś najwiekszy "moNdrala"
~ Jarex
ponad rok temu ocena: 87%  479
To jest wymysł PiS kiedyś była jedną komisją i wyniki były szybko
~ 444
ponad rok temu ocena: 87%  478
W Wilkowyi to żenujące. Jak można było doprowadzić do takich warunków wyborczych? W korytarzyku o szerokości może trzech metrów znajdował się lokal wyborczy gdzie nawet nie można było dojrzeć komisji ani mężów zaufania . Nie wspomnę już o tym ze żeby oddać głos nie bylo intymności, żeby mnie ktoś nie widział jak skreślam. Pol metra od komisji na jakieś półce ustawione były trzy " budy" przy których podobno można było skreślić głosy gdzie za plecami w kolejce Pol metra ode mnie stali ci którzy dopiero chcieli pobrać karty.Z boku tez jakieś trzy "budy" jadna przy drugiej przyklejone . Nawet w ławkach szkolnych jeden obok drugiego siedzi w odległości. Tak szumnie nazwana piękna szkola a zero prywatności przy wyborach. Musiałem wyjść obok na KORYTARZ żeby na parapecie skreślić z dala od drugiego i oddać swój nie podgladany przez nikogo glos.Mam pytanie do redaktorów z gazety czy ktoś z redaktorów był i widział jakie tam były warunki . Ja niestety nie zabrałem ze sobą telefonu żeby to nagrać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 444
ponad rok temu ocena: 86%  477
Do cholery . Klasy są większe. No przepraszam może na dole juz nie . Za to pokój nauczycielski ogromny i tam byłoby więcej miejsca niż w tej klitce.
~ 444
ponad rok temu ocena: 80%  476
Pan dyrektor nie dał zezwolenia ? A kto dał zezwolenie żeby ten pan był tam dyrektorem? Pomyśl!
~ Masakra
ponad rok temu ocena: 85%  475
popieram skandal wyborow jarocińskich 2018. Konieczny ty jestes jednak dziwak tak jak na Ciebie mowia!!! Taka szkola i sala a w takiej dziurze wybory!!! Jeden Pan zaczal krzyczeć ale parodia
~ do 444
ponad rok temu ocena: 64%  474
Pani z komisji wyborczej powiedziała że dyrektor szkoły nie zezwolił na inne pomieszczenie. Pewnie dostał taki rozkaz, żeby co niektórzy bali się "źle" skreślić bo mogą być przyuważeni.
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 89%  473
Popieram byla masakra. Dlaczego lokalu nie przygotowali na sali gimnastycznej?
~ coś tu śmierdzi
ponad rok temu ocena: 86%  472
,,Z kolei z tych, które już przywiozły, dwie zostały cofnięte w celu poprawienia błędów" Czyżby błędy w liczbie głosów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Siedlemin
ponad rok temu ocena: 44%  471
Tu jest sciernisko ale bedzie sanfransisco mowie wam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podatnik
ponad rok temu ocena: 78%  470
Coraz bardziej waniaje.... to liczenie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ farsa
ponad rok temu ocena: 75%  469
Dlaczego tak długo liczą głosy ? Czyżby coś nie po myśli pana z bilbordów ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 2018
ponad rok temu ocena: 92%  468
Dobrze pilnowaliście liczenie tej nocy :D (żart albo nie :) ) Jarocin to stan umysłu jednak ,miłego dnia !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~
ponad rok temu ocena: 85%  467
Proponuję zadzwonić do kurdupla
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Siedlemin
ponad rok temu ocena: 90%  466
Mamy nowego Burmistrza w siedleminie drzwi zamkna oknem wejdzie Andrzejjj Ssssktzypek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
ponad rok temu ocena: 50%  465
Może faktycznie długo to trwa,ale wszystko przedłużyła zmiana osób w komisji,bo jedni byli od rana do 21 a inni przyszli na liczenie i Ci pierwsi musieli wszystko im zdać. A słyszałam że to trwało całkiem sporo czasu i o tyle czas liczenia się przedłużył, choć jak widać trochę nadto
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aan
ponad rok temu ocena: 88%  464
To tylko w Jarocinie komisje się zmieniały, czy tylko w Jarocinie powołano takie memeje do liczenia? A kto ich powołał?
~ Kaufland
ponad rok temu ocena: 89%  463
Ludzie w kaufie na kasie by to szybcoej policzyli
~ Mietek
ponad rok temu ocena: 93%  462
Inne powiaty umiały się z tym uporać, a u nas takie zamieszanie się robi ?
~ Melasa
ponad rok temu ocena: 100%  461
A kto jest przewodniczącym GKW ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Siedlemin
ponad rok temu ocena: 89%  460
Dlaczego usuwacie komentarze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ racjonalizacja
ponad rok temu ocena: 100%  459
W przyszłych wyborach obowiązkowo w każdej komisji jedna osoba z tytułem magistra matematyki lub chemii lub fizyki lub inżynier lub księgowy. Ile można czekać aż te gamuły przestaną katować się tym dodawaniem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 94%  458
Na liczydle byłoby szybciej....
~ kkkk
ponad rok temu ocena: 100%  457
Jaka gazeta takie informacje !!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ #20
ponad rok temu ocena: 100%  456
Chce powiedzieć ze juz na wejściu w przepisach wyborczych opisano jak można głosować i jakie głosy są ważne. Odziwo może być więcej skreślenia niż jedno i głos będzie ważny. To już na wejściu śmierdzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gdzie wyniki
ponad rok temu ocena: 76%  455
FAŁSZUJO WYNIKI!!!!111
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Górnik
ponad rok temu ocena: 100%  454
Same newsy w tej aktualizacji...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ssss
ponad rok temu ocena: 100%  453
W innych miastach, miasteczkach na stronach podają nawet aktualizacje z każdej komisji jak spływają wyniki... a tu nic!!????????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fdvb
ponad rok temu ocena: 100%  452
U nas od kilku godzin nie spłynęły wyniki z żadnej komisji. Może by któryś redaktor się przeszedł, dwie komisje są pod nosem w Sz.P nr 5 i zobaczył co oni tam robią.
~ 2018
ponad rok temu ocena: 100%  451
Warto dodać ,że w bastionie ZJ w Witaszycach narazie najniższa frekwencja obwód nr 6 49,95%, nr 7 48,20%.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M
ponad rok temu ocena: 100%  450
Jest 12:45 żadnej aktualizacji. Brawo redakcja!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czekamy
ponad rok temu ocena: 100%  449
Nic się nie dzieje....Wszędzie juz wyniki aby Jarocin nie moze nic podać ....
~ 2018
ponad rok temu ocena: 83%  448
18 obwodów ( 8 podało oficjalnie wyniki ) brakuje 10 ! 7 dotychczasowych bierze Pawlicki tylko w Szpitalu remis !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zainteresowany
ponad rok temu ocena: 75%  447
I bzdury piszecie....
~ rth
ponad rok temu ocena: 67%  446
W szpitalu oddano 9 głosów.
~ Roman
ponad rok temu ocena: 100%  445
Ja pierdzielę, ostatnia aktualizacja o 8:18 , a w nocy aktualizowali co godzinę lub częściej. To jest nielogiczne, bo dziś, zwłaszcza o tej porze chyba więcej wiadomo, niż w nocy. To czemu nie piszecie szczegółów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ O co chodzi
ponad rok temu ocena: 92%  444
Wyniki jutro w gazecie haha
~ Miś
ponad rok temu ocena: 0%  443
Nie ma wyników tzn. jeszcze nic do końca nie jest pewne. I tyle.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ John
ponad rok temu ocena: 75%  442
Dlaczego te debile z Wilkowyi jeszcze głosy liczą?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 100%  441
wyniki jeśli się do tej pory nie pojawiły to się nie pojawią tylko dlatego żeby jutro kupić wersje papierową gazety...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W powiecie Stachu z Mazurkiem bedą dalej wyprowadzać szpital na prostą :-)))
ponad rok temu ocena: 100%  440
Taka prawda !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ****************
ponad rok temu ocena: 33%  439
tak powinno być
~ J2018
ponad rok temu ocena: 90%  438
A co z powiatem? Czemu nie ma zadnych informacji?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Edek
ponad rok temu ocena: 67%  437
Kandydaci PiS maja rekordowe wyniki.
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 83%  436
Popieprzone jak zwykle w Jarocinie. Wszystko do dupy i jak tutaj nie myśleć, że ktoś wałków nie kręci jak wszyscy już mają wokoło - nawet środa a Jarocin się pieprzy....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zapytanka
ponad rok temu ocena: 100%  435
Kogo wy bierzecie do komisji co ? Że nie mogą policzyc głosów ??!!!! Wstyd!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Gminy Żerków
ponad rok temu ocena: 100%  434
WYNIKI! WYNIKI! WYNIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zadowolona żerkowianka
ponad rok temu ocena: 100%  433
https://www.zerkow.pl/asp/plik...
~ xD
ponad rok temu ocena: 50%  432
No przeciez już wszystko wiadomo
~ Komisja
ponad rok temu ocena: 80%  431
Gazeta podała już wyniki 6.51 oraz 8.18. Pawlicki Burmistrzem, oraz 13- tu z ziemi się dostanie. Teraz to przelewamy na karty. Wkrótce wyniki będą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wew
ponad rok temu ocena: 100%  430
Cuekawe jaka?Chyba gazeta przedwojenna?
~ Aan
ponad rok temu ocena: 71%  429
Co się dzwicie, że nie jeszcze wyników? Przecież wiadomo, kto powołał komisję wyborczą i kogo tam powciskał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POrazka
ponad rok temu ocena: 50%  428
Hahaha prawda wyszła na jaw!!#
~ zaniepokojony
ponad rok temu ocena: 100%  427
gj też dziwnie cicha, od 4 godzin bez aktualizacji, czyżby gj się zawiesiła?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maciej
ponad rok temu ocena: 100%  426
Ludzie idziemy po rekord! Dobijamy do 1000 komentarzy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ To sa jakieś zarty z wyborców
ponad rok temu ocena: 91%  425
Kuzwa gdzie te wyniki!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Gminy Żerków
ponad rok temu ocena: 92%  424
Będę oficjalne wyniki wyborów czy z fusów będziemy wróżyć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 71%  423
Wiadomo ze surma wygra.Przez tego redaktorka z zagrodowej stracil poparcie u ludzi.Ciekawe czemu dzis nic nie komentuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ neutralny
ponad rok temu ocena: 100%  422
masz racje biedaczek zaniemówił,Kmieć może mu podziękawac
~ Dokladnie tak
ponad rok temu ocena: 100%  421
Brawo ty !!!!!!
~ Dokladnie tak
ponad rok temu ocena: 100%  420
Brawo ty !!!!!!
~ zaniepokojony
ponad rok temu ocena: 90%  419
czyżby brakowało oczekiwanych głosów i jeszcze niektórzy "głosują"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ internauta
ponad rok temu ocena: 100%  418
co znaczy tak długie liczenie całe województwo wielkopolskie ma juz wyniki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wilkowyja
ponad rok temu ocena: 57%  417
Wilkowyja: 900 pawlicki 500 szymkowiak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obwód
ponad rok temu ocena: 0%  416
Jeszcze jest łuszczanów witaszyce tarce kadziak hilarów. Nie mieli tylu referendwystów i strażaków
~ Stefo
ponad rok temu ocena: 45%  415
Żenada mieszkańcy wilkowyji hańba opalony powinien miec 0 głosów
~ Myślenie nie boli
ponad rok temu ocena: 75%  414
Wstyd!!!! I jeszcze raz wstyd!!!
~ może będzie II tura?
ponad rok temu ocena: 67%  413
Czekamy jakby to powiedzieć na oficjalne wyniki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fiołek
ponad rok temu ocena: 56%  412
A jak tam Raś z Chrzana?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on wygrał będzie asystentem
ponad rok temu ocena: 50%  411
... Nic tak nie cieszy z rana, jak widok miny przegranego z listonoszem kabana ..
~ JA
ponad rok temu ocena: 67%  410
Bardzo dobry człowiek.
~ fałszywy kaban
ponad rok temu ocena: 50%  409
został asystentem radnego
~ Pani Dyrektor
ponad rok temu ocena: 0%  408
Jestem zbulwersowana ...
~ wazeliniarz kaban
ponad rok temu ocena: 43%  407
No pamie burmiszczu Jarocina gratuluję panu. Wie pan to nie moja wina . Może bym wiecej donosił albo asystował. Nie robiłem kampanii żadnej mam tylko 2300 w kanalizacji to nie tyle co za asystowanie. Co macie dla mnie teraz ?
~ kaban prawie burmiszcz
ponad rok temu ocena: 50%  406
Jutro Adam go zwolni ze stanowiska rachmistrza gówien w kanalizacji = tj brania kasy i nic nie robienia
~ WOZIWODA
ponad rok temu ocena: 55%  405
MOŻE OTRZE CI ŁZY .... ALE KASY CI NIE NABIJE ..
~ ostatnie podrygi
ponad rok temu ocena: 50%  404
Adam zawierzył temu pajacowi - kapusiowi leserowi i ziemia nie ma mandatu na Żerkowie PRZEZ RASIA
~ kaban ze wsi
ponad rok temu ocena: 55%  403
jest już nikim jak na nikta przystało
~ kaban
ponad rok temu ocena: 77%  402
bezradny
~ abc
ponad rok temu ocena: 100%  401
czy w tej komisji potrafi ktos dodawac? ile mozna czekac na wyniki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Głosy muszą się zgadzać
ponad rok temu ocena: 73%  400
Głosy muszą się zgadzać w dobrą stronę
~ Splaszczony
ponad rok temu ocena: 44%  399
Jednak druga tura?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ON30:)
ponad rok temu ocena: 54%  398
POZNAŃ Jaśkowiaka hura :D I PiS nie ma Sejmiku hura!! ;D a Jarocin ZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA!!! :
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bar ko
ponad rok temu ocena: 69%  397
Polacy to ludzie obywatelsko słabi ,TVoglądają wybiórczo, nie czytają gazet, nie interesują się krajem przyszłościowo. Jak obywatel może nie iść do wyborów , potem narzekać i wierzyć w obietnice kłamczuchów pisowskich? Nikt rozsądny tego nie zrobi.Już raz uwierzyliśmy w propagandę sukcesu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Agata
ponad rok temu 396
Polacy proszę przejść z mało efektywnej mowy do organizacji czynów ,czyli do pozyskania pewnych źródeł finansowania i wdrożenia konspiracyjnych patentów . Aby dokonać zmian należy działać na zasadzie , wróg moich wrogów których zamierzam w zmowie pokonać jest moim przyjacielem w osiągnięciu naszego Polaków celu. POLITYCY w nie tylko Polin to psychop..ci , osz..ści, zło…ieje i sługusy bankstero syjonisto ba.. dytów. Pasoż..tów tych należy niezwłocznie wyłuskać , rozliczyć i przemieścić do obozów dożywotniej pracy fizycznej na izolowanej w tym celu wyspie. Najpierw ukradną nam pieniądze za które przeprowadzą kampanie wyborczą w czasie której będą nas przekonywać, abyśmy ich znów wybrali to okradną nas jeszcze bardziej. Zadziwiające, że ten mechanizm od lat działa tak samo ,a my wierzymy w te wszystkie brednie tych pseudo polityków. Pytam co pomoże medialne ujadanie na V kolumnę wiadomego pasożytniczo złodzie..skiego pomiotu bez wdrożenia patentu mające
~ Beny
ponad rok temu ocena: 60%  395
Tylko nie wojtek blagam chroncie od zlego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oto
ponad rok temu ocena: 65%  394
Jeśli to prawda to jednak ludzie nie myśla i nie patrzą na to co się dzieje to sami przyczyniają się oidczas wyborow do sprzedania Jarocina przez tego pana....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alex
ponad rok temu ocena: 63%  393
Szkoda wielka szkoda, że wygrał pawlicki, cóż widocznie jarociniacy kochają dojezdzać do Poznania i festiwale disco polo :/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xx
ponad rok temu ocena: 29%  392
burmistrz ma na czole napisane: pośrednictwo pracy? ruszcie leniwe dupy, nikt wam pracy pod ryj nie podsunie, czy to Pawlicki czy Szymkowiaczka
~ Mm
ponad rok temu ocena: 88%  391
Frekwencja zapewne wyniosła 100% skoro głosy tak długo są liczone !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ des
ponad rok temu ocena: 60%  390
A niby na kogo ludzie mieli głosować co?Na tą panią która jest oderwana od rzeczywistości?
~ Sprawiedliwi dla jarocina
ponad rok temu ocena: 73%  389
Jak to jest nikt nie przyznaję się że głosował na Adama a Adam wygrywa to coś jak z Pisem nikt nie głosuję a wygrywa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hultaj
ponad rok temu ocena: 70%  388
Tak, a jaka to wygrana jest PiS-u!? 32,3% poparcia dla PiS-u to żadne ich zwycięstwo. Co z tego że wygrali w 9 województwach, jak w ani w jednym z tych województw nie mają żadnego prezydenta miasta!, i ani nie będą mogli rządzić samodzielnie, jeżeli w ogóle będą rządzili. Teraz to będzie efekt domina tych wyborów i równia pochyła dla PiS-u w kolejnych wyborach: - parlamentarnych (do Sejmu i Senatu) oraz prezydenckich (ludzie zapamiętają, co Duda zrobił vetując ustawy sądowe przeciw PiS-owi); a i wycofanie się PiS-u z jednorazowego dodatku 500+ dla emerytów i rencistów (wielu ludzi przez to obróciło się przeciwko PiS-owi oraz przez to jakich kandydatów proponuje ta partia do samorządu) (i jakie zawiera koalicje po wyborach) przed samymi wyborami, to był strzał w kolano dla tej partii. Jarocin na tej papce wyborczej w całym państwie wypada dobrze, bo jeżeli wygrywa tu Adam Michał Pawlicki i jego drużyna w pierwszej turze, to ludzie tu myślą prorozwojowo i odrzucają skrajne lewactwo z żydokomuną, gdzie te opcje lewicowe - niezwykle szkodliwe dla Polski i Polaków - tak de facto tryumfują w wyborach samorządowych w całej Polsce.
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 54%  387
Dokladnie popieram
~ jarocin82
ponad rok temu ocena: 74%  386
I nadal będziemy ciemno grodem słuchającym o strefie przemysłowej A do pracy będziemy jeździć do Środy Wrześni i Poznania po łączniki adama Browo mieszkańcy naszej gminy......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany.
ponad rok temu ocena: 89%  385
No i inwestor odleciał soim złotym helikopterem....
~ Ewa
ponad rok temu ocena: 92%  384
Cieszą się zwycięscy! A mnie smuci frekwencja, znowu Ci co nie poszli do urny by zagłosować będą mieli najwięcej obiekcji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mul
ponad rok temu ocena: 67%  383
Jarocin nie mysli...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 50%  382
w Golinie wygrał Marcin Półrolniczak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hultaj
ponad rok temu ocena: 69%  381
Czyli pan, który lubi bić ludzi po sznupach! No gratuluję wyboru tego pana! W ogóle wynik wyborczy (prawdopodobnie) 16,6% dla państwa z Polskiego Stronnictwa Ludowego w całym państwie polskim, jest dla mnie nieporozumieniem! Wręcz katastrofą! Vide wynik pana Paterczyka z Kotlina. W sondzie Gazety Jarocińskiej nie ma on poparcia większości społeczeństwa Kotlina, a na dzisiaj ma on... większość wyborczą tamże! Dramat!
~ zj
ponad rok temu ocena: 52%  380
Gdyby pani Szymkowiak otoczyla się innymi ludzmi napewno by te wybory wygrała! więcej ludzi by zaglosowalo, a tak otoczenie referendalnych popsuło "wizerunek".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Myślenie nie boli
ponad rok temu ocena: 61%  379
Referendalni mają jaja, a ziemianie tylko strach i brak umiejętności samodzielnego myślenia. Kiedyś to się zemścić.
~ gość
ponad rok temu ocena: 47%  378
takkk! tylko dlatego straciła mój głos!
~ zaintersowany losem Żerkowa
ponad rok temu ocena: 63%  377
Jakich Radnych ma rada w Żerkowie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ City life
ponad rok temu ocena: 63%  376
Wiekszosc od michala ale oficjalnych wynikow jeszcze brak
~ q12w
ponad rok temu ocena: 78%  375
Grzebyszak?? o rany......... Promocja w sklepie była :)
~ Dsdsd
ponad rok temu ocena: 25%  374
Grzebyszak glaza adamkiewicz
~ Hjhj
ponad rok temu ocena: 46%  373
Szóstek Stachowiak Żakowski guzek bożejewicz matuszak grzegorek kubacka gałązka andraszak matan
~ kaban ze wsi
ponad rok temu ocena: 58%  372
wojtek raś jeszcze kilka dni ..
~ Klerr
ponad rok temu ocena: 77%  371
Nawet wiekszosc radnych od przegranego w zerkowie nie przeszla to porazka na duza skale ale ze nawet pani z biezdziadowa nie przeszla to straszne nastepnym razem mniej fantazji wiecej realizmu oglaszam minute ciszy dla przegranego jak i calego sztabu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zadowolona żerkowianka
ponad rok temu ocena: 66%  370
W Żerkowie wygrała mądrość, szacunek a przede wszystkim doświadczenie. Brawo Michał. Zasłużyliśmy na takiego burmistrza z klasą jak Ty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bajkopisarz
ponad rok temu ocena: 69%  369
Sztab p.jacka teraz akcja usuwania banerow przegrany niech sprzata haha z ich akcjiwyborczej wynikalo ze kazdy w kazdej wsi jest za nimi i wgl i co to sie stalo jak to mozliwe do uslyszenia w nastepnych wyborach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fanka
ponad rok temu ocena: 62%  368
Brawo Gałązka!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nieeeeeeeeeee
ponad rok temu ocena: 75%  367
Boże każdy tylko nie On... Ktoś kto mieszka we Wrześni na pewno bedzie się angażował w żerków... proszę was
~ Dsdsd
ponad rok temu ocena: 89%  366
W Żerkowie większość w radzie po stronie surmy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zadowolona żerkowianka
ponad rok temu ocena: 75%  365
No i pięknie. Od razu lepszy ten poniedziałek
~ Lok
ponad rok temu ocena: 29%  364
No szkoda Jacka że przegrał:( ale, on ma pracę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda
ponad rok temu ocena: 60%  363
I niech sie ta praca zajmie bo tylko to wie jak zrobic
~ ds
ponad rok temu ocena: 100%  362
11 to już jest większość bezwzględna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Notak
ponad rok temu ocena: 100%  361
No Michał gdyby przegrał to by został z niczym
~ hultaj
ponad rok temu ocena: 45%  360
Brawo ADAM MICHAŁ PAWLICKI i "Ziemio Jarocińska Razem"! Jarocin wybrał mądrze, nie to co w Polsce i komuszatej warszawce !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bingo
ponad rok temu ocena: 68%  359
Żerkow ....... OBYWATELE WIEDZIELI JAK TO ZROBIC !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Haha
ponad rok temu ocena: 56%  358
Czerepachy komitet spiewa razem nic sie nie stalo chlopaki nic sie nie stalo mieszkania mialy byc mario juz rece zacieral a tu cyk i plan znikl
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ C++ is my life
ponad rok temu ocena: 0%  357
#include #include #include #include #include using namespace std; int a,b,c,d; int wynik; char tn; float zestaw(int suma); int main() { for(;;) { cout
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacek D
ponad rok temu ocena: 0%  356
Hakuje wam internety JD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KRUS
ponad rok temu ocena: 86%  355
Zbyszku wygrałeś ? co ty powiesz kaczorowi ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cos nie pyklo
ponad rok temu ocena: 70%  354
Hahaha Wiemy Jak To Zrobic no chyba nie do konca
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stary najebany
ponad rok temu ocena: 56%  353
Niestety, ale znów większość głosujących to zacofane dziadki, wychowane za czasów PRL-u, okiełznanych przez PiS i przekupionych przez 500+. Liczę że za mojego życia dostanę się do polityki i zrobi się porządek z tym co jest teraz, nie pozdrawiam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hultaj
ponad rok temu ocena: 100%  352
Ja też cię nie pozdrawiam niejaki: "stary najebany". Nieprawdą jest, że emeryci i renciści dostali przed wyborami samorządowymi Anno Domini - 2018 dodatki do swoich uposażeń 500+. Premier Morawiecki (kiedyś doradca Tuska !?!) zablokował tę uchwałę PiS-u.
~ s
ponad rok temu ocena: 60%  351
TOMEK???????????????
~ stary najebany
ponad rok temu ocena: 0%  350
RODO, więc możesz mi precla oskubać XD
~ Świętobliwy
ponad rok temu ocena: 33%  349
Zaraz Cię namierzam gościu
~ stary najebany
ponad rok temu ocena: 20%  348
Książki poczytaj lepiej
~ Świętobliwy
ponad rok temu ocena: 43%  347
Będę się za Ciebie modlił w kościele głupcze.
~ dzki
ponad rok temu ocena: 86%  346
Coś długo liczą te głosy ,ostatnio już o północy było wiadomo kto jest burmistrzem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zca
ponad rok temu ocena: 50%  345
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Może jakieś referendum z 5-procentową frekwencją na jesień?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gdzie jesteście referendysci
ponad rok temu ocena: 58%  344
Buuuhahhahahahaaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 51%  343
Brawo Adam.Gratulacje!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Geo
ponad rok temu ocena: 56%  342
No proszę komitet Pani Szymkowiak zgłasza wszystkie komentarze... Żal mi was....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawe na kogo ten pajac zwali wine tym razem
ponad rok temu ocena: 69%  341
kabam twoje platakty metr na dwa powinny mieć napis przeszłość
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Artur
ponad rok temu ocena: 57%  340
No Pani Katarzyno, Panie Klauzo. Gdzie teraz jesteście?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan
ponad rok temu ocena: 63%  339
W domu......
~ Potter
ponad rok temu ocena: 90%  338
W składzie jednej z obwodowych komisji wyborczych w gminie Jarocin, na terenie wiejskim, zasiadać miał brat jednego z kandydatów na radnego z tego okręgu, w tej chwili pełniący również ważną funkcję w samorządzie. Taka sytuacja jest niezgodna z obowiązującymi przepisami. Jeszcze badają sprawę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto pyta nie błądzi
ponad rok temu ocena: 100%  337
W ratuszu, w komisji też żona/konkubina kandydata do RM - diskopolowca, który właśnie w tym okręgu kandydował. To normalne?
~ Eeeell
ponad rok temu ocena: 49%  336
Głosowałam na Adama Pawlickiego cieszę się że wygrał bardzo dobrze zajmuje się naszym miastem i ja jako obywatel dziekuję!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 47%  335
Adam Pawlicki dokończy dzieła rozwoju . Ludzie docenili ciężką prace tego prawego obywatela . Bardzo mnie to cieszy !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ s
ponad rok temu 334
PAN - TOMEK?????????????
~ Pan
ponad rok temu ocena: 90%  333
Ciężka praca... nie rozpierdalaj:)
~ nika
ponad rok temu ocena: 88%  332
no coz powiedziec PS w jarocinie jest słabe a przedstawiciele sie nie wysilali zeby siiebie promowac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ramzes
ponad rok temu ocena: 58%  331
Pawlicki był pewniakiem ale jak się powtórzy skład rady to umocnię się w tym że w Jarocinie się nie myśli....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ramzes
ponad rok temu ocena: 82%  330
Już się przekonałem o bezmyślności Jarocina - Śledzianowski wiwatuje - pięć lat bierności przed nami....czekam na dalsze kwaitki
~ Michał
ponad rok temu ocena: 47%  329
BRAWO PANIE ADAMIE!!!!! TAK TRZYMAĆ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ politolog
ponad rok temu ocena: 71%  328
Stolecki na starostę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lugi
ponad rok temu ocena: 60%  327
Lugi za Adamem pamietaj ze kilka ulic i chodnikow i rowy do zasypania czekamy teraz na Twoj ruch !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AveZJ
ponad rok temu ocena: 53%  326
Jestem Adam.. z przegranymi nie gadam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Seba
ponad rok temu ocena: 45%  325
Brawo Adam !!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chack
ponad rok temu ocena: 48%  324
Brawo Adam 54,8 % Hallo Jarocińska budzimy się !!! Gratulacje ZJ zgarniamy większość w RM ciekawe jak RP będzie wyglądać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podatnik
ponad rok temu ocena: 41%  323
Czyli POrażka dla Jarocina, tak jak wygrana Trzaskowskiego w Warszawie (POrażka dla Warszawy): stary układ zostaje, oj będzie płacz za 5 lat...
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 86%  322
No a wyniki na burmistrza Jarocina kiedy ?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
ponad rok temu ocena: 68%  321
Jeszcze fałszują.
~ Art
ponad rok temu ocena: 100%  320
Wszędzie w okolicznych powiatach już podane szacunki, tylko w GJ cisza...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zawiedziona
ponad rok temu ocena: 29%  319
Brawo zerkowski ciemnogrodzie. Nadzieja na zmiany w urzedzie umarla. Panie Jacku, walcz Pan
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Daro
ponad rok temu ocena: 100%  318
Jesteś Zawiedziona!? Bo pewnie pod tym pseudonimem kryje się żona"Gwiazda"p.Jacuśia
~ Daro
ponad rok temu ocena: 100%  317
Zmiany z p. Jackiem!? Z kąd Ty mieszkasz!? Michał jest wielki!!!!?????
~ s
ponad rok temu ocena: 89%  316
A dlaczego Pan jacek posyła dzieci do Jarocina do szkoły????????i jeszcze wprowadza polityke do szkoły bo dzieci z klasy musiały klaskać ze tatus głosuje???????????????
~ Szczesliwa
ponad rok temu ocena: 67%  315
Brawo dla Zerkowian!!!! Nie dali się omotac bajeczkom pt "wiemy jak to zrobić!" !! Gratulacje Michal Surma!!!
~ a
ponad rok temu ocena: 100%  314
Już motyczy w ogrodzie.Rozdysponował prace.Mario dostanie żywopłot a żandarm inpekta,strażak smieci do utylizacji.
~ Tobiasz
ponad rok temu ocena: 71%  313
W Żerkowie zaćmienie Słońca.Surma zmienił układ słoneczny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ politolog,
ponad rok temu ocena: 79%  312
Deklasacja w Żerkowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michał Surma Burmistrzem Miasta i Gminy Żerków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lisek
ponad rok temu ocena: 50%  311
A kiedy nazwiska tych radnych?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brat kandydata w komisjimieszkający w tym samym domu
ponad rok temu ocena: 90%  310
Bardzo brzydko żeby brat kandydata był w komisji w dodatku mieszkający pod jednym dachem i z jednej partii
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 80%  309
A jednak nie trzeba było startować panie Kmieć kolejna porażka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkanka
ponad rok temu ocena: 76%  308
Brawo Michał Surma !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ realista
ponad rok temu ocena: 50%  307
Jak oni wszyscy się odnajdą....będzie bałagan w gminie i powiecie 2 lata,...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jjjj
ponad rok temu ocena: 67%  306
jadę właśnie przez Polskę, nie zdajecie sobie sprawy w ilu miejscach nadal pracują komisje, także wyluzujcie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamil
ponad rok temu ocena: 100%  305
a co, widać to z samochodu?
~ xXx
ponad rok temu ocena: 50%  304
Widzę gazeta ma słabe wtyki....a reszta marzy o zmianach i procentach :p
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 48%  303
Pani wygrała w 1 turze. Dobranoc
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nieemerty
ponad rok temu ocena: 48%  302
Szym 52% Paw 41%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maks
ponad rok temu ocena: 75%  301
Szymanowice 52, Pawłowice 43,5
~ To był tylko zły sen
ponad rok temu ocena: 52%  300
Ocknij się! 57% dla Adama, dla Katarzyny 36% J A S N E!!!
~ Mały
ponad rok temu ocena: 100%  299
Jaja sobie robicie? GJ czekamy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rutkowski
ponad rok temu ocena: 26%  298
idziemy spać...od jutra bez zmian :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rutkowski
ponad rok temu ocena: 25%  297
zwolennicy jednego z kandydatów jak widzę, niezwykle -czujni . Jak nie po ich myśli coś napisane zaraz paluch w dół.....rzeczywistości nie zmienisz:)
~ elka
ponad rok temu ocena: 83%  296
kalisz, ostrów podane są wyniki a co z Jarocinem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ehh
ponad rok temu ocena: 70%  295
Ludzie ja chcę spać! A nie mogę bo boję sie obudzić i przeczytać, ze wygrał pawlicki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podatnik
ponad rok temu ocena: 80%  294
No to by była katastrofa ....
~ elka
ponad rok temu ocena: 46%  293
Nie budz się wogóle....
~ olx
ponad rok temu ocena: 82%  292
Może przedłużyli wybory dla tych co nie byli?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 88%  291
Za mało łączników, nie mają jak dotrzeć do wyników.
~ Podejrzliwy
ponad rok temu ocena: 89%  290
W życiu już tej reżimowej gazety nie kupię
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olx
ponad rok temu ocena: 0%  289
https://m.olx.pl/oferta/mieszk...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 82%  288
Pan Pawlicki wyraźnie powiedział, że wyniki bardzo późno lub jutro. Gazeto zadanie trzeba wykonać, szef nakazał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olx
ponad rok temu ocena: 0%  287
Na olx jest pełno ofert wynajmu. Sprawdź tam ale się targuj.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 100%  286
dzięki! Ale wiesz, trochę tu ludzi siedzi, miałem nadzieję że ktoś coś.. w sumie o wynikach nic nie piszą.. to chociaż taka dyskusja :P
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 60%  285
a jak już siedzimy i gadamy.. ma ktoś w dobrej cenie M2 do wynajęcia?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ranny ptaszek
ponad rok temu ocena: 88%  284
Czas iść spać. Wynikami się nie najem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czemu nie
ponad rok temu ocena: 100%  283
Raczej odwrotnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czekający
ponad rok temu ocena: 100%  282
Ile osób jeszcze czeka za wynikami?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 100%  281
dużo...
~ xxx
ponad rok temu ocena: 67%  280
Surma zwieksza przewagę nad Słońcem :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bo nie
ponad rok temu ocena: 92%  279
Redaktor z ogrodowej musialby zajjac miesce wyniki juz by byly hahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xXx
ponad rok temu ocena: 100%  278
Zagrodowej..
~ NN
ponad rok temu ocena: 93%  277
Ostatnie wybory były przeprowadzane w inny sposób. Teraz są dwie komisje. Jedna przeprowadza wybory druga liczy głosy. Ostatnio był też chyba inny redaktor naczelny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TT
ponad rok temu ocena: 100%  276
Tak. Ten, który wtedy pisał został RN i pisać mu się już nie chce
~ Podejrzliwy
ponad rok temu ocena: 85%  275
Jakiś wałek z tymi wynikami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 97%  274
Gazeto, Bartku, jak to możliwe, że komitety mają już wyniki z kilku komisji, a wy absolutnie nic?! Może idźcie do kasyna, pałacu, czy edenu i stamtąd róbcie relacje.. bo coś wam w tym roku nie idzie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 50%  273
Adam, zdecydowanie i ZJ
~ Nie usne bez wyniku
ponad rok temu ocena: 83%  272
A jakie splynely wyniki wstępne? Kto prowadzi;
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 82%  271
no to gazeta nie ma swoich?!
~ xXx
ponad rok temu ocena: 85%  270
Bo mają swoich informatorów w komisjach?
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 94%  269
Gazeto nadal czekamy na aktualizację.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wilk123
ponad rok temu ocena: 92%  268
Dajcie wyniki bo jestem ciekawy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Gminy Żerków
ponad rok temu ocena: 100%  267
Kto nie śpi albo nie może spać? I czeka na wyniki wyborów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Juras
ponad rok temu ocena: 65%  266
Czy panu burmistrzowi plącze się język?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jest
ponad rok temu ocena: 43%  265
Jest jest Pani Kasia burmistrzem .Gazeta podała na Facebooku 54.8%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ osa
ponad rok temu ocena: 100%  264
chyba jednak nie bo na facebooku nic nie ma
~ lol
ponad rok temu ocena: 100%  263
Fake nic nie napisali takiego
~ haha
ponad rok temu ocena: 71%  262
Chu...a na tacz Ci podali a nie wyniki
~ Jom
ponad rok temu ocena: 80%  261
Żerków burmistrzem zostal jeden z dwoch kandydatow
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nieoficjalnie- z ostatniej chwili
ponad rok temu ocena: 46%  260
adam prowadzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nieoficjalnie- z ostatniej chwili
ponad rok temu 259
a nie mówiłem...
~ !
ponad rok temu ocena: 48%  258
na dno prowadzi.
~ Ty
ponad rok temu ocena: 80%  257
Gdzie w komisji siedział brat kandydata??????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bzyk
ponad rok temu ocena: 67%  256
W Cielczy pana Banaszynskiego
~ Paula
ponad rok temu ocena: 75%  255
którego?
~ Mieszkaniec Gminy Żerków
ponad rok temu ocena: 93%  254
CHCEMY WYNIKI!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mario
ponad rok temu ocena: 55%  253
We wtorek w gazecie
~ XX
ponad rok temu ocena: 36%  252
Czyzby ktoś wynajal osoby do dawania łapek w dół ?;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NN
ponad rok temu ocena: 83%  251
Tak, tajne siły Mordoru.
~ Co jest grane
ponad rok temu ocena: 96%  250
4 lata temu po dwóch godz Jarocinska zaczęła podawać wyniki a teraz co czyżby nie pomyśli naszego włodarza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
ponad rok temu ocena: 41%  249
Wszystkie komentarze krytykujace K.Szymkowiak od razu maja lapki w dol, coz za propaganda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ela
ponad rok temu ocena: 27%  248
Też to zauważyłam....
~ ?
ponad rok temu ocena: 90%  247
Pawlicki to bendom te wyniki czy nie bendom?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stachu
ponad rok temu ocena: 80%  246
bendom
~ Brat
ponad rok temu ocena: 87%  245
Czyżby w cielczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szymek
ponad rok temu ocena: 51%  244
Pani Kasia na plakatach taka inna....bez zmarszczek, bruzd. Czyzby te kilka ostatnich dni przed wyborczych tak ja zniszczyły czy to zgrabny fotomontaz zrobił takie cuda?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fakt
ponad rok temu ocena: 63%  243
Za to pan Adam taki młodziutki, szczuplutki, też bez zmarszczek, no i taki cud, z uśmiechem! Tym bym się bardziej zajal
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 74%  242
Lepiej mieć kilka zmarszczek, niż szyderczy uśmiech.
~ O tak
ponad rok temu ocena: 71%  241
Chrzan ewa 345gl paulina 115gl
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sp5
ponad rok temu ocena: 52%  240
SP5 Pawlicki 63% Szymkowiak 32% Surdukiwski 4,9% Woelke 0,1%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ O co chodzi
ponad rok temu ocena: 72%  239
Pan Pawlicki mówi są ze mną najważniejsze osoby czyli Bartek do kręcenia lodów. Promowanie miasta Jarocin za 500 tysięcy i wodociągów które nie mają konkurencji za następne pół MILIONA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Typ
ponad rok temu ocena: 78%  238
Chrzan podobno ewa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chrzan
ponad rok temu ocena: 57%  237
Oby nie Pani Ewa poprzednia kadencje była przeciwko byłej władzy a teraz przytulił się do surmy.
~ Kto sie z tym zgadza??
ponad rok temu ocena: 83%  236
Gazeta kiedy jakies info.poda 2 godziny nic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Katarzyna
ponad rok temu ocena: 59%  235
Mój mąż jest na liczeniu głosów w SP4. Wyniki na godz. 24:00 Adam Pawlicki 47,7 % Kasia Szymkowiak 36,2 % Surdykowski 10,1 % Woelke 6 %
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chciałabyś aby tak było
ponad rok temu ocena: 50%  234
Hahaha...
~ Ciekawski
ponad rok temu ocena: 80%  233
Redakcjo czekamy na wyniki
~ Atrakcyjny Kazimierz
ponad rok temu ocena: 60%  232
Mąż Cię zdradza A nie liczy głosy .
~ Brawo
ponad rok temu ocena: 28%  231
Tomasz guzek radnym!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hjhj
ponad rok temu ocena: 40%  230
Oficjalnie?
~ Ja
ponad rok temu ocena: 78%  229
Zerkow jak zawsze nic nie wiadomo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 83%  228
Są już wyniki w Stegoszy? Nie chcę już starego sołtysa!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cbcb
ponad rok temu ocena: 43%  227
Jakieś info z Żerkowa?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qaz
ponad rok temu ocena: 83%  226
Haha Pawlicki ma minę nie tęgą. Słaba frekwencja źle mu wróży. Ale.....poczekajmy na wyniki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cbyba będzie druga tura
ponad rok temu ocena: 100%  225
Cos wiadomo?? Kto ma przewage?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaaa
ponad rok temu ocena: 50%  224
TYLKO SURMA!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 18%  223
A w Jarocinie Surma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wszechwiedzący
ponad rok temu ocena: 67%  222
W Żerkowice ... Pawlicki!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 100%  221
Gazeta tez juz spi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 67%  220
Kto wygral w zerkowie bo caly czas skupiacie sie na Pawlickim
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qa
ponad rok temu ocena: 58%  219
Żerków woli porażkę przespać ;-{{{
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
ponad rok temu ocena: 40%  218
Żerków czeka na zwycięstwo!!
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 100%  217
Gazeto czekamy,czekamy. Prosimy o aktualizację.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Staruch
ponad rok temu ocena: 50%  216
Zadawalająco wyższą niż ty dorabianiem na czarno przy malowaniu sufitów w parku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stary 2
ponad rok temu ocena: 100%  215
Podobnie jak Ty kopiąc rowy uszami :)
~ Sławek
ponad rok temu ocena: 75%  214
Mam nadzieję, że ludzie widzą , że są okradani a długi będą spłacały trzy pokolenia... Byle nie Ziemia Jarocinska i Adam P.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pikus
ponad rok temu ocena: 67%  213
Tak bylo i bedzie.a dlugi jarocina ...a obecnego rzadu to pikuś.Pan pikuś
~ ww
ponad rok temu ocena: 21%  212
nikt mnie nie okrada, nie ćpaj tyle
~ aga
ponad rok temu ocena: 67%  211
jak wyniki w Kotlinie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 88%  210
Jak zerkow
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rrr
ponad rok temu ocena: 60%  209
Zerkow już spi
~ Głosujemy na trzeciego
ponad rok temu ocena: 17%  208
Pamiętajcie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci od miecza ginie...czy jakoś tak!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szaderek
ponad rok temu ocena: 89%  207
Tak trudno zrobić sondaż przed lokalami wyborczymi. Mamy stacje prowadzące badania. Zapytać z 200 osób i mamy jakieś rozeznanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty heyter
ponad rok temu ocena: 38%  206
A REFERENDYSCI widzę że nie śpią w komentarzach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ s
ponad rok temu 205
w piątek paradnie przyszli na noc naukowców, pani Kasia to pazury tak obgryzała, że prawie pół łapy do gęby wsadziła
~ :)
ponad rok temu ocena: 50%  204
"Stara" oj zdziwisz się mocno :) Już widzę twoją koparę na kilometr
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stary
ponad rok temu ocena: 75%  203
Jaka masz stawkę godzinowa za lizanie dupy ?
~ Oponent
ponad rok temu ocena: 67%  202
Jakby to powiedzieć...mam największe szanse z was!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jom
ponad rok temu ocena: 67%  201
Szefowa tez przy stoliku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wygrała Przyszłość Brawo Adam
ponad rok temu ocena: 39%  200
No i stało się.Kachaaa pakuj walichy.Niedługo zresztą udostępnią wynkki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stara
ponad rok temu ocena: 73%  199
Twoja stara wygrała :*
~ Adam Pawlicki - dobry wybór
ponad rok temu ocena: 38%  198
Prawidłowa postawa ;)
~ Jom
ponad rok temu ocena: 55%  197
Kasyno ?????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XYZ.
ponad rok temu ocena: 71%  196
Jak Żerków???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bryk
ponad rok temu ocena: 45%  195
Kmieć zwyciężył minimalnavprzeqaga
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 100%  194
Gazeto, czekamy,czekamy. Prosimy o aktualizację.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cielcza
ponad rok temu ocena: 49%  193
adaś 78% kasia 16%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jeszcze
ponad rok temu ocena: 40%  192
Jak
~ M
ponad rok temu ocena: 89%  191
halooo Nawrocki kiedy wyniki??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam Pawlicki - dobry wybór
ponad rok temu ocena: 10%  190
Nikt nie wie :v
~ Natalia
ponad rok temu ocena: 60%  189
Czujecie ten zapach zgniłych ziemniaków w Jarocinie ? ciekawe co tak śmierdzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prosty czlowiek
ponad rok temu ocena: 75%  188
Jestem tu dzięki pewnemu nauczycielowi w-f. Hit roku hahaha.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dzki
ponad rok temu ocena: 76%  187
UWAGA WIEM KTO WYGRAŁ Pan Tadeusz 40% idę spać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gizmo
ponad rok temu ocena: 72%  186
Podobno Gowin jest w drodze ma przyjechać przytulić Adama
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dzki
ponad rok temu ocena: 88%  185
No kiedy te wyniki ,czy oni nie umieją liczyć już dwie godziny czekam zaraz całą flaszkę wypiję
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam Pawlicki - dobry wybór
ponad rok temu ocena: 55%  184
Śmieszą mnie ludzie, którzy potrafią tylko napisać kilka przekleństw na danego kandydata bez argumentowania swojej wypowiedzi ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rafonix
ponad rok temu ocena: 50%  183
.
~ Adam Pawlicki - dobry wybór
ponad rok temu ocena: 42%  182
Kolejna osoba nie potrafiąc uargumentować swojej jakże "wspaniałej" wypowiedzi?
~ Stefo
ponad rok temu ocena: 70%  181
Masz coś brązowego na języku
~ Adam Pawlicki - dobry wybór
ponad rok temu ocena: 38%  180
Przekleństwa mówią tylko o zasobie słownictwa danej osoby ;) Pozdrawiam
~ Roman
ponad rok temu ocena: 67%  179
czasem te pare przeklenstw wyraza wiecej,niz sto akapitów
~ Boba
ponad rok temu ocena: 40%  178
Może mo ktoś wyjaśnić skade IPSOS wie jakie są wyniki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AK
ponad rok temu ocena: 67%  177
To weryfikuje ostateczny wynik, który zazwyczaj niewiele różni się od sondaży :)
~ 18
ponad rok temu ocena: 67%  176
A jaka pewność że głosujący w sondażu podaje prawdę ?
~ AK
ponad rok temu ocena: 67%  175
Przeprowadzane są tzw. Badania sondażowe podczas trwania wyborów. Na ich podstawie tworzone są pierwsze wyniki. Z roku na rok rozbieżność co do ostatecznych wyników jest coraz mniejsza.
~ A mury runą... !
ponad rok temu ocena: 52%  174
131% poparcia dla pani Szymkowiak !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam Pawlicki - dobry wybór
ponad rok temu ocena: 31%  173
A może za chwilę 200%?
~ Stefo
ponad rok temu ocena: 53%  172
Koniec mycia rączek w Jarocinie. Nikt nie głosował na adama z znajomych. Przydupasy już płaczą hehe... Teraz co będzie robił walcz... Drobu.. Prezesi spółek huhuhu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jjhjhj
ponad rok temu ocena: 100%  171
Jaka dzidzia ??? Czemu twierdzisz ? Ze nikt zr znajomych nie głosował na niego ?
~ Roman
ponad rok temu ocena: 70%  170
najbardziej mnie cieszy,ze dzidzia i ten jego wiecznie cynicznie podśmiechnięty ryjek zniknie z życia publicznego. Nie jestem przeciwnikiem politycznym, po prostu mam dosc widoku tego typa, tak po ludzku. Są ludzie, którzy samym swoim istnieniem wkurwiają cale otoczenie.
~ ******
ponad rok temu ocena: 50%  169
Wiadomo jak w Żerkowie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Boba
ponad rok temu ocena: 69%  168
Haha Woelke ma sztab pod 13
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Greszed
ponad rok temu ocena: 80%  167
Trudno stworzyć sondaż. Gdzie jest wszędobylski Bachorz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AK
ponad rok temu ocena: 0%  166
Po co to „wszędobylski”, czemu bez szacunku? Słabe to...
~ Gizmo
ponad rok temu ocena: 100%  165
Na kolacji
~ dzki
ponad rok temu ocena: 91%  164
Robie drinka czekam na wyniki ah jaki mocny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ggg
ponad rok temu ocena: 50%  163
Wiadomo co w Jaraczewie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ borysg
ponad rok temu ocena: 75%  162
wszystko ok, tylko zimno i mrozik jest
~ Bil
ponad rok temu ocena: 45%  161
A kto by się taką dziurą przejmował!
~ M
ponad rok temu ocena: 66%  160
"Teraz, jak tyle pobudowaliśmy, to ludzie nie widzą potrzeby głosowania, bo wszystko mają – skomentował. Pawlicki" - hahaha boi się małej frekwencji bo na wybory w zdecydowanej większości poszli twoi przeciwnicy a zwolennikom się nie chciało
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 54%  159
Nie badz taki pewny do M bedziesz zdziwiony jak Adam wygra i zwiesisz glowe
~ To ha głosowałem na panią Kasię
ponad rok temu ocena: 44%  158
Wystarczy że poszli wszyscy którzy był i na referendum i mamy nową panią burmistrz
~ Anty PiS
ponad rok temu ocena: 71%  157
Jarociński PiS świętuje w Pałacu w Witaszycach, i to ma być ta ich skromność? Śmiech na sali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PiSsoff
ponad rok temu ocena: 67%  156
Właściciel pałacu jest PiSuarem, stąd ta hućpa!
~ Mieszkaniec Witaszyc
ponad rok temu ocena: 64%  155
A co ty myslisz ze w palacu jest az tak drogo ze niemoga zrobc wszyscy imprezy,nawet zwykly czlowiek moze tam robic,gdzie indziej jest drozej nawet
~ dzki
ponad rok temu ocena: 100%  154
Szkoda godać brrrrrrrrr
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Darek
ponad rok temu ocena: 66%  153
Warszawa wrocław lodz zmądrzała , mam nadzieje ze Jarocin tez i ze będzie Pani Burmistrz . Ludzie maja dość tego co się dzieje .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elka
ponad rok temu 152
Warszawa jest przegrana....."na złość mamusi , odmrożę sobie uszy":(
~ Eryk
ponad rok temu ocena: 52%  151
w Bachorzewie nieoficjalnie -Woelke 81,2 Szymkowiak 7,4 Pawlicki 7,3 ten 4 łyka resztę :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pieter
ponad rok temu ocena: 78%  150
Nawet jeszcze urny nie zostały otwarte a wy ludzie takie głupoty piszecie, że zal to czytac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kasia
ponad rok temu ocena: 65%  149
Mam nadzieje ze nie będzie 2 tury Pani Burmistrz tylko Pani może coś zmienić w mieście i zakończyć te układy !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Abc
ponad rok temu ocena: 60%  148
Ta Pami juz mieszala w tych ukladach i co
~ fuj
ponad rok temu ocena: 80%  147
Układy zawsze jakieś są , ale rządy Zj to sitwa.
~ Jajo
ponad rok temu ocena: 52%  146
A co Katarzyna święta jest?? Nie przesadzaj układy będą zawsze
~ oficjalnie
ponad rok temu ocena: 69%  145
NIEOFICJALNIE, WILKOWYJA: SZYMKOWIAK 52,7, PAWLICKI 44.6
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ania
ponad rok temu ocena: 28%  144
Wołkowyja Pawlicki 58.7 a Szymkowiak 27.3
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
ponad rok temu ocena: 47%  143
Śrutu tutu
~ Cielcza
ponad rok temu ocena: 67%  142
Nieoficjalnie w cielczy Szymkowiak 44.7 Pawlicki 27.6
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wolski
ponad rok temu ocena: 69%  141
Budowałeś nie za swoje i nie za darmo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarocinianka
ponad rok temu ocena: 83%  140
ludzi trzeba jeszcze szanować panie Adamie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MICHAŁ
ponad rok temu ocena: 47%  139
Ja jestem szanowany, a jestem tylko zwykłym obywatelem Jarocina
~ s
ponad rok temu ocena: 67%  138
Dlaczego tak długo czy słyszał ktoś o zanikających długopisach co to?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 45%  137
Kto w zerkowie prowadzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcin
ponad rok temu ocena: 68%  136
Mam nadzieje ze wygra Pani Kasia ! Teraz przynajmniej ludzi nie byli zastraszani i mogli się zrewanżować . Mam nadzieje ze Jarociniacy rozum mieli , ale zobaczymy po wynikach .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zenek
ponad rok temu ocena: 70%  135
Też mam taką nadzieję, że praca będzie dostępna dla każdego, że szanse będą równe, a nie tylko dla uprzywilejowanych kolegów.
~ nadzieja
ponad rok temu ocena: 60%  134
Pani Burmistrz Katarzyna Szymkowiak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !
ponad rok temu ocena: 75%  133
No widzisz Jarek, wychodzi buta i arogancja Ziemi Jarocińskiej. Uważacie się za lepszych, a reszta to psy według was.
~ Jarek
ponad rok temu ocena: 32%  132
Nie dla psa kiełbasa
~ Ja
ponad rok temu ocena: 56%  131
Tort na Dąbrowskiego już stoi? Znów będzie ryk.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MICHAŁ
ponad rok temu ocena: 34%  130
Burmistrz powinien mieć "OO" i klasę, czego Panu Adamowi nie brakuje. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Artur
ponad rok temu ocena: 65%  129
Oj będą kwiczeć odrywani od....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Art
ponad rok temu ocena: 55%  128
Panie Adamie, gdyby pozbył się Pan obu wice przed, głosowałbym na Pana...
~ Członek komisji
ponad rok temu ocena: 32%  127
Józef zmiażdzył konkurencję w wyborach do rady powiatu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jajo
ponad rok temu ocena: 60%  126
Józef jest the beat!!!
~ Devil
ponad rok temu ocena: 78%  125
Z Nazaretu
~ Nn
ponad rok temu ocena: 73%  124
Jaki Józef?
~ ADAM
ponad rok temu ocena: 56%  123
Brawo BURMISTRZ SZYMKOWIAK
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Komisja
ponad rok temu ocena: 59%  122
Nieoficjalne: Katarzyna Szymkowiak wygrywa w kolejnym okręgu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ffffff
ponad rok temu ocena: 67%  121
To cierpliwie czekamy "Zgodnie z wytycznymi rozpoczną od kandydatów do sejmików. Najpóźniej zliczane mają być głosowania na wójtów i burmistrzów."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
ponad rok temu ocena: 68%  120
na co mi te drogi jak nie mam na paliwo bo pracy brak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jajo
ponad rok temu ocena: 25%  119
Bo nygus jesteś!!!
~ MICHAŁ
ponad rok temu ocena: 37%  118
PANIE ADAMIE, WIERZYMY W PANA, JEST PAN POTĘGĄ JAROCINA. TAK TRZYMAĆ I DO PRZODU...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ty
ponad rok temu ocena: 43%  117
Potęga w drobudzie
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 79%  116
Nie dopisałeś Alleluja i do przodu - taki jest przekaz dnia
~ Ja
ponad rok temu ocena: 75%  115
Teraz to ubolewa, że niska frekwencja, a przed referendum to namawiał, żeby nie iść...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aassdd
ponad rok temu ocena: 70%  114
ploa tylko później nie płacz, że ci się coś w gminie nie podoba XD
~ ploa
ponad rok temu ocena: 68%  113
Tak jak Pawlicki sugerował przed referendum, spędziliśmy dzisiejszy dzień rodzinnie, bez zawracania sobie głowy jakimiś wyborami. ;)
~ Tuco
ponad rok temu ocena: 76%  112
Ładnie pięknie ze mamy drogi ale kto te kredyty będzie spłacał??? Chyba mieszkańcy a nie pan adam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szok
ponad rok temu ocena: 67%  111
No nie, bo się wyprowadzi
~ No
ponad rok temu ocena: 23%  110
Tylko Adam!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stołki
ponad rok temu ocena: 24%  109
Znajac zycie bedzie jak w Warszawie bo ludzie boja sie zmian
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ un
ponad rok temu ocena: 61%  108
Warszawa i Poznan zaczeli myslec !!! jupi
~ un
ponad rok temu ocena: 72%  107
Warszawa i Poznan zaczeli myslec !!! jupi
~ Adrian
ponad rok temu ocena: 34%  106
Tylko Adam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ek
ponad rok temu ocena: 80%  105
Pani Adamie pobudowała Gmina Jarocin a nie Pana ugrupowanie polityczne. Gmina to wszyscy, którzy płacą podatki i tutaj mieszkają. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 73%  104
PAnie wodzu buta idzie przed porażką. Wszystko mają - prócz pracy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 70%  103
JJJ obrażasz setki ludzi jeżdżacych codziennie do pracy bo w jarocinie albo market albo jedna ze spółek albo kombinowanie.... na czarno....
~ S11
ponad rok temu ocena: 81%  102
Do mieszkanka-tak pracy moze i jest duzo ale co to za praca ktora nie daje mozliwosci nornalnego godnego zycia za zarobione pieniadze prosze wejsc na strone np PUP w jarocinie i zobaczyc za ile jest proponowana ta praca
~ Filip
ponad rok temu ocena: 77%  101
Droga Pani mieszkanko, porównując Jarocin do pobliskiej Środy Wlkp, Pleszewa, Krotoszyna, to jesteśmy daleko w tyle, choć lokalizacja nie jest gorsza. Brak zakładów, fabryk(coś tam jest, ale w jakiej ilości), miejsc pracy dla ludzi z wyższym wykształceniem. Strefa ekonomiczna w Golinie? Przecież tam nic jeszcze nie ma, żadnego inwestora, który to jest obiecywany od lat. Jarocin jest miastem supermarketów i banków na każdym rogu. Tyle można powiedzieć.
~ jjjj
ponad rok temu ocena: 37%  100
jak ktoś jest leserem to nie ma pracy, zaradny zawsze znajdzie
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 76%  99
Człowieku ty wiesz co mówisz czy już tak masz sprany mózg. Jeżeli jest tyle pracy to dlaczego 3 razy dziennie jeżdżą autobusy do poznania itd. Dlaczego wódz otwierał z szumem nową linię pociągów do wqrześni - co na wycieczki ludzie jadą????
~ mieszkanka
ponad rok temu ocena: 37%  98
Pracy w Jarocinie i nie tylko w Jarocinie jest bardzo dużo . Tylko trzeba chcieć pracować.
~ Asf
ponad rok temu ocena: 75%  97
Co się podniecacie przecież głosy oddane na burmistrzów będą liczone na końcu. Czyli wyniki pewnie nad ranem chyba że jakieś komisję nie ogarną tematu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ internauta
ponad rok temu ocena: 69%  96
ZA odwagę Pani Kasia i tak jest juZ wygrana że miała odwage sie postawić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xXx
ponad rok temu ocena: 28%  95
referendyści też się postawili...co to za odwaga?! Adam to jakiś tyran? no czekam na wiekszych idiotów w wypowiedziach.
~ Krzychu
ponad rok temu ocena: 48%  94
Śledzianowski ponad 100% poparcie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 25%  93
Cud nad Lipinką
~ Naomi
ponad rok temu ocena: 57%  92
Oby wygrał bo lepszego radnego nie będzie
~ 1234
ponad rok temu ocena: 33%  91
~ Roman
ponad rok temu ocena: 78%  90
chyba ponownie na ministranta
~ Tuco
ponad rok temu ocena: 61%  89
Szkoda ze nie było godnego kandydata na fotel burmistrza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 62%  88
ustalają wyniki sondażowe z ZJ. Nie po ich myśli i trzeba coś zaradzić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 70%  87
A mówiłem, że ustalają z wodzem...
~ Hee
ponad rok temu ocena: 71%  86
Kasia musisz wygrać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaki
ponad rok temu ocena: 29%  85
Absolutnie nie ...
~ Pop
ponad rok temu ocena: 64%  84
Tak jest! KASIA, KASIA, KASIA!!!!
~ Komisja
ponad rok temu ocena: 59%  83
Nieoficjalnie: Pawlicki 99.3, Jarzyna ze Szczecina: 33,8, Szymkowiak 44.7
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ale numer
ponad rok temu ocena: 55%  82
Jarzyna! Jarzyna!
~ Jest
ponad rok temu ocena: 58%  81
Pani Kasia wygrywa w pierwszej turze .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 46%  80
A jaki sondaz w Zerkowie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Asf
ponad rok temu ocena: 25%  79
A co nas obchodzi ta wieś.
~ MieszkankaZerkowa
ponad rok temu ocena: 55%  78
Właśnie jakieś informacje?
~ Komisja
ponad rok temu ocena: 54%  77
Nieoficjalnie wyniki z 6 obwodów. W Jarocinie mamy nowego burmistrza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podatnik
ponad rok temu ocena: 72%  76
Tylko nie ZJ i Skazany za .. Szkoda naszych pieniędzy na ich ROZWÓJ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 18
ponad rok temu ocena: 63%  75
A jak sondaż w Jaraczewie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ilex
ponad rok temu ocena: 72%  74
Oj widzę, że ZJ juz się denerwuje i ma o co
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Komisja
ponad rok temu ocena: 59%  73
Nieoficjalne informacje. Katarzyna Szymkowiak 52.7 % Adam Pawlicki 47.6 % Jarocin ma nowego włodarza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
ponad rok temu ocena: 69%  72
To raczej jakiś błąd matematyczny. Albo propaganda. Choć fakt mam nadzieję że mamy nowego włodarza Panią Kasię!
~ BJack
ponad rok temu ocena: 22%  71
Słyszałem o jej przeszłości kryminalnej mam nadzieję że to nieprawda...
~ Jędrek
ponad rok temu ocena: 83%  70
100.3% razem?
~ xXx
ponad rok temu ocena: 60%  69
no debil :D
~ pani burmistrz szymkowiak
ponad rok temu ocena: 57%  68
miejmy nadzieje że tak bedzie
~ Ccc
ponad rok temu ocena: 52%  67
Brawo Pani Kasiu!!!
~ s
ponad rok temu ocena: 31%  66
A świnie fruwają.
~ svf
ponad rok temu ocena: 33%  65
A świnie fruwają.
~ svf
ponad rok temu ocena: 29%  64
A świnie fruwają.
~ s
ponad rok temu ocena: 33%  63
A świnie fruwają.
~ to go
ponad rok temu ocena: 36%  62
A świnie fruwają.
~ Tumidajczyk
ponad rok temu ocena: 78%  61
twój wynik daje 100,3% jakaś nowa matematyka
~ Tumidajczyk
ponad rok temu ocena: 76%  60
twój wynik daje 100,3% jakaś nowa matematyka
~ Tumidajczyk
ponad rok temu ocena: 76%  59
twój wynik daje 100,3% jakaś nowa matematyka
~ Tumidajczyk
ponad rok temu ocena: 74%  58
twój wynik daje 100,3% jakaś nowa matematyka
~ rer
ponad rok temu ocena: 62%  57
Oby to była prawda...
~ Ilex
ponad rok temu ocena: 70%  56
Nie podniecajcie się ZJ II tura
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mm
ponad rok temu ocena: 100%  55
W Jarocinie brak sondaży kto wygrał fotel burmistrza?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sołtys
ponad rok temu ocena: 76%  54
zatkało kakao gotowe scenariusze nie sprawdziły się rozwój przegrał
~ lolo
ponad rok temu ocena: 38%  53
Ziemia Jarocińska :):):)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szaderek
ponad rok temu ocena: 34%  52
Trzeba wyjść do ludzi , a tego Pani Szymkowiak nie robiła. Pawlicki wziął miasto
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ty
ponad rok temu ocena: 41%  51
Pawlicki jeszcze trochę to kupi miasto
~ NN
ponad rok temu ocena: 74%  50
Masz rację. Wydaje się, że od dawna traktuje je jak swoją własność.
~ Szaderek
ponad rok temu ocena: 24%  49
Stwierdzam obiektywne fakty. Nie głosowałem na żadnego z tej dwójki, bo wybrałem Pana Woelke
~ hultaj
ponad rok temu ocena: 30%  48
Brawo Adam Michał Pawlicki i "Ziemio Jarocińska Razem"!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szaderek
ponad rok temu ocena: 30%  47
Widzę, że referendyści już hejtują
~ jarock
ponad rok temu ocena: 35%  46
Brawo Ziemia Jarocińska ! Gratulacje dla burmistrza Pawlickiego !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 58%  45
I oby tak bylo
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 74%  44
jeszcze nic nie wiadomo
R E K L A M A