R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco
R E K L A M A

Ksiądz prałat wszystkich zaskoczył...

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    29.11.2017
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

POWIAT JAROCIŃSKI. ŻERKÓW. JUBILEUSZOWE SPOTKANIE

To były szczególna uroczystość jubileuszowa. Jej uczestnicy na pewno na długo ją zapamiętają.

Po raz kolejny członkowie Klubu Seniora „Babie Lato” spotkali się, by świętować jubileusz 20-lecia działalności chóru. Były życzenia, gratulacje, wspomnienia i podziękowania. Otrzymał je m.in. ksiądz prałat Kazimierz Walczak. - Opiekował się nami duchowo przez te lata, dlatego dotrwaliśmy do dwudziestki! - podkreślił kierownik chóru, Hieronim Kowalski.

Ksiądz prałat sprawił wszystkim szczególną niespodziankę, najpierw śpiewając po łacinie „Sto lat!” („Plurimos annos”), a następnie - fragment prologu z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki.

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aa
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Kiedy wprowadzono religię do szkół, pracowałam w Żerkowie. Katechetą był ksiądz Kazimierz. Przerwy należały do niego. My, nauczyciele, czekaliśmy na jego opowieści o podróżach, tajniki kuchni (gotował sam) i......np.cukierki, którymi jak dzieci nas częstował. Jego erudycja, elokwencja zachwyca mnie do dziś. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A