R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_01
R E K L A M A

Ksiądz pokazał język 91-letniej parafiance?

› U sąsiada› Krotoszyn ponad rok temu    29.03.2016
Farida Leśniewska
komentarzy 8 ocen 11 / 45%
A A A
 fot. www.krotoszynska.pl

Skandaliczne, chamskie i szczeniackie – tak zachowanie proboszcza wobec 91-letniej parafianki określają mieszkańcy wsi. Ksiądz Włodzimierz Andrzejak podczas wizyty duszpasterskiej miał pokazać kobiecie język i zagrozić, że jej godnie nie pochowa.

Pani Helena ma 91-lat i jest jedną z najstarszych mieszkanek Biadek (pow. krotoszyński). Wśród sąsiadów znana jest ze swej aktywności, a także z odwagi w wyrażaniu własnego zdania. Dlatego też podczas ostatniej wizyty duszpasterskiej proboszcza w jej domu nie omieszkała wyrazić swoich wątpliwości na temat funkcjonowania miejscowej parafii.

R E K L A M A

 

– Z tego co wiem, to ponoć zwróciła uwagę proboszczowi, że na mszę się spóźnia, że kościół przed mszą za późno otwiera, że spowiedzi przed mszą nie słucha. Ale miała rację, bo rzeczywiście tak jest – opowiada jeden z parafian.

Co było dalej? ZOBACZ na www.krotoszynska.pl

R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 5 głosów: 11 (45%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ jarock
ponad rok temu ocena: 50%  5
Jestem zażenowany tym artykułem . Jesli ten portal zmierza w stronę science fiction zamiast informacji to proszę zmienić podtytuł z portalu jarocinska.pl " Zawsze tam, gdzie Ty" - Mnie tam nie ma !!!!!. Słowa z tego artykułu- " z tego co wiem ", " ponoć", "miała pokazać język " nie świadczą o rzetelności. Zdjęcie z językiem księdza też dobrze skandalizuje ale jak np. poczyta się inne zrodła , np. "Rzecz Krotoszyńską" to okazuje się , że Ksiądz nie wyciągał języka........
~ er
ponad rok temu ocena: 77%  4
Pokazał język? Ekskomunikować.
~ agj
ponad rok temu ocena: 36%  3
A co to obchodzi nas z Jarocina. Antykościelna gazeta
~ biedrona
ponad rok temu ocena: 76%  2
największy pierd tygodnia
R E K L A M A
R E K L A M A