R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Krągła Kornelia - dziewczyna z reklamy w ONA

› Aktualności 11 miesięcy temu    6.10.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 11 / 73%
A A A

Kornelia Sobczak z Kotlina ma niespełna 22 lata, a już stała się inspiracją dla wielu dziewczyn z całej Polski. Prowadzi wyjątkowego bloga i wystapiła w reklamie, którą możecie oglądac w telewizji. Kim jest Kornelia Sobczak? O tym przeczytacie w najnowyszm numerze Magazynu dla Kobiet ONA

 

R E K L A M A

Zdjęcia, które Kornelia Sobaczak wrzuca do sieci mogą wywoływać wiele kontrowersji, bo często dziewczyna występuje na nich jedynie w bieliźnie. Nie robi tego jednak dlatego, by mężczyźni ją adorowali... ale po to by pokazać, że ciało nie jest idealne, a prawdziwa kobieta nie wygląda jak z wyretuszowanego zdjęcia okładki magazynu, ma cellulit i rozstępy, jednak mimo to może czuć się piękna.

Kornelia jest jeda z bohaterek najnowszego Magazynu dla Kobiet Ona, bezpłatnego dodatku do "Gazety Jarocińskiej".  W wywiadzie opowiada nie tylko o pisaniu bloga, ale również o życiu prywatnym - rozwodzie i nowym zwiazku. Co ceni w mężczyznach najbardziej? Dlaczego chciałaby wyjechać do Londynu?

Zapraszamy do lektury najnowszego Magazynu Ona. Znajdziecie go razem z "Gazetą Jarocińską" już we wtorek, 10 października.

R E K L A M A
+ 8 głosów: 11 (73%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A